Furnizor fiabil de mefedronă din Europa?

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
*bump*

După 5 Încercări din 5 țări diferite din UE, unde recenzii pe piață și "confirmate" (recenzii plătite ale utilizatorilor) pe dread, după ce a primit 2x bunk total, plin de solvenți, puritate teribil de scăzută (dacă există) 4-mmc, și 3x analogi cathinone aleatorii, găsirea unui furnizor legitim din UE ar fi grozavă. Cu un stealth decent care nu este expediat din țări fierbinți în plic cu bule de aer *** cu o pungă sigilată în interior și nimic altceva, nici măcar o adresă de returnare (aleatorie).

Marea Britanie este cunoscută pentru cultura 4-mmc și producția nu sa oprit niciodată acolo. Dar niciun furnizor nu expediază în UE din cauza întârzierilor și a controalelor vamale severe la intrare/ieșire.
PL/NL este o situație de 50/50, între a obține un lot de foc adecvat sau un analog aleatoriu.
Germania a fost întotdeauna un eșec total (îmi pare rău revânzătorilor, testați mai întâi în laborator ceea ce cumpărați)

Îl caut doar pentru uz personal, dar mă pot conecta cu vânzătorii din UE interesați să revândă * real * 4-MMC, în special din țările UE care nu sunt fierbinți.

Nu sunt interesat de ofertele CN / SUA, la fel ca subiectul inițial - vânzătorii din UE (= țările situate fizic pe continentul numit Europa ;)
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Poate cineva să-mi explice fundului meu ignorant de ce acest lucru este depășit pe piață? Pare cam ciudat să produci catinone halogenice în cantități enorme și să suplinești prin ele catinone metil. Nu înțeleg din punct de vedere al producției sau al efectului asupra persoanei. Care este beneficiul de a produce 3cmc/4cmc în schimb?
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Mi-ar plăcea să am un răspuns detaliat, dar, din păcate, atunci când lucrurile merg într-o direcție greșită, cumpărătorii care nu au niciun indiciu despre adevăratul 4-mmc sau care s-au bucurat de 3-mmc crezând că este 4-mmc, primesc acum toate celelalte zeci de analogi crezând că sunt doar loturi "mai bune" sau mai rele. Atâta timp cât balenele marilor vânzători oferă produsul, iar celelalte produse ale acestora sunt legitime, "cultura" adevăratului Meow Meow va dispărea din păcate...

Este pur și simplu mai ieftin și fără complicații pentru marii vânzători să obțină de la revânzătorul lor en-gros în care au încredere orice reacționează pozitiv la catinone, iar en-gros este doar cumpărarea de la alți producători din UE, dar mai ales din China "nume de cod" necunoscute aleatorii. Acesta este principalul motiv: China poate produce foarte ieftin cantități mari.

"Cultura" 4-mmc a început să se răspândească / să crească din nou cu 3-mmc, deoarece a fost cea mai apropiată lovitură (chiar dacă încă la kilometri distanță), iar aceasta a fost o ocazie gustoasă de a "înșela" o mulțime de iubitori reali de mefedronă care s-au întors. Fabricarea de 4-mmc se face cel mai mult (și numai, dacă vorbim despre UE) în Regatul Unit, unde nu a încetat niciodată să existe, și în Polonia. NL/SWE și alte țări din est este un coinflip despre ceea ce veți obține. Dar verificarea drogurilor de laborator efectuată în ultimele 2-3 luni în UE vorbește clar: niciunul trimis către energy-control (Spania) sau eve-rave (Elveția) nu a fost de 4 mmc, nici măcar de 3 mmc.
Marea Britanie este o țară cu risc ridicat pentru expediere, la fel și pentru Polonia (pentru expeditor, nu pentru primirea pe a doua). Deci adevăratul 4-mmc rămâne în mâinile celor norocoși care pot obține un reshipper într-una dintre aceste țări.

Și da, *bump* încă aștept un producător real de 4 mmc cu sediul în UE care poate furniza 4 mmc - atât în cantități mici, cât și mari.
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
este o rușine nenorocită. Am canale telegrafice rusești de pe care primeam 4mmc real anul trecut de la picături moarte în Polonia. M-am întors în acest an și am încercat 5-6? diferite, doar un gram fiecare pentru a vedea, și a fost tot 3-4cmc. În Rusia, presupun că produc la fel de bine, dar nu cred că reușesc să iasă nici de acolo. Știu că prietenii mei de acolo încă mai primesc rahat adevărat, dar și ei au gust și știu diferența. Aș spune că acolo și Marea Britanie sunt similare în această privință. Din păcate, nu mă pot întoarce în Rusia, dar în prezent mă aflu în Georgia și încerc să iau legătura cu niște prieteni ruși pentru a vedea dacă mai au ceva adevărat pe aici
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Ceea ce este cu adevărat incredibil în termenul foarte literal al acestui cuvânt este cum poate fi marele hype pentru 4-mmc care a fost "resuscitat" de la utilizatorii de 3-mmc pentru o vreme, în loc să devină o bună oportunitate și să facă parte din produsele raționalizate de marii producători / crima organizată (în loc să producă tone de metamfetamină fără a folosi pseudoefedrină ca precursori, prețurile metamfetaminelor au scăzut drastic în UE.. dar asta pentru că după un vârf de popularitate care a revenit acum 3-4 ani, cu calitatea actuală a producției în masă care doar fumează și are gust de methadonă, dar poți să dormi câteva ore mai târziu și nici măcar nu reușești să faci psihoză..oamenii au încetat să mai cumpere acest gunoi, care nu merită nici măcar cei 50-60 eur ceruți) - ar fi putut cheltui resursele pentru 4-mmc - în SUA se vinde chiar și cu 100 USD /g în unele state, iar în UE, în funcție de țară, cu 30-90 eur/g (și faptul că nimeni nu îl vinde online, cu excepția următoarelor catinone aleatorii - cu excepția PL/UK, NL marele furnizor en-gros a decis să cumpere doar catinone chinezești aleatorii sau resturi ale celor produse în UE nimănui nu i-a păsat - înainte era cel puțin 50/50 șanse...)

Precursorii sunt ușor de găsit și de importat (disponibili în mai multe țări din UE), sinteza este foarte simplă (nu sunt chimist, prin urmare nu pot ști sigur, dar este mai ușoară decât amfetamina și există mai mulți furnizori mici care produc pe piața internă) - de ce nimeni nu face un *** cu o cerere atât de mare (faptul că comunitățile au devenit atât de fragmentate și răspândite pe atât de multe alte platforme și grupuri de telegrame și balene de vânzători DNM ar putea juca un rol în ceea ce privește lipsa de receptivitate a cererii..dar același lucru este valabil și pentru opioidele RC cu potență redusă din UE, în ultima vreme a apărut din nou O-DSMT... mai scump decât heroina reală pură/hq pro gram? este pur și simplu atât de bolnav, iar oamenii cumpără la astfel de prețuri indiferent,,)

Mă dau bătut, chiar nu mă interesează să fac afaceri (cel puțin personal, unii clienți de-ai mei ar cumpăra și ar revinde în vrac), de luni de zile mă chinui să mă droghez cu 4 mmc, dar după 6 încercări eșuate, și se pare că niciun vânzător din Marea Britanie sau PL nu livrează în afara țării lor, și nicio altă țară nu apare să furnizeze (poate Suedia..?) - Voi aștepta să se întâmple ceva, pentru că este o pierdere de timp și deprimant să văd o astfel de scenă, în care noile generații încearcă 4-cmc sau orice altceva vândut ca 4-mmc și cred că au experimentat adevăratul Meow Meow, O astfel de lipsă de respect pentru cultura 4-mmc această plagă analogă la nivelul UE.
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Simt același tip de dezamăgire în tine, prietene. Am de gând să găsesc o sursă reală și să creez o piață pentru ea în State. Nu-mi pasă dacă stau pe mai multe kilograme în timp ce alte lucruri din magazin continuă să se vândă și să fie reaprovizionate. Odată ce oamenii încearcă lucrul real și au o bază de comparație, poate că lucrurile se vor schimba ușor. Metamfetamina din Statele Unite este tăiată în proporție de cel puțin 50% cu MSM, am spălat multe loturi și acest proces pare mai dificil decât producerea de 4mmc. Cu toate acestea, nu știu dacă precursorii sunt la fel de ușor de procurat acolo ca în UE. Nu merită riscul atunci când nu există piață pentru el, dar sunt dispus să găsesc un chimist legal aici, cu capacitatea de a ascunde și importa droguri aici. Sunt destul de sigur că voi găsi sursa potrivită și 4mmc real va fi stocat în magazinul meu online.

Dar, am fost foarte dezamăgit să văd starea lucrurilor, când am luat posibilitatea de a obține 4mmc real nu chiar un an întreg în urmă pentru a acordat după ce a părăsit Europa de Est. acum trebuie să pună la îndoială totul. Nu a prins niciodată în state inițial din cauza afluxului uriaș de catinone "legale" în scenă. oamenii au vândut toate tipurile ca MDMA, care a fost 100 / g preț de stradă, și importul acestora din China cu puține griji a fost 2 / g? dacă ceva a ieșit galben pe un tester, oamenii erau pe cale să omoare pe cel care îl vindea.

Cred că lucrurile nu pot decât să se înrăutățească de aici, și eu care credeam că e deja rău
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
* bump * situația rămâne neschimbată, majoritatea vânzătorilor din UE de pe DNM care pretind că vând 4-mmc livrează catinone aleatorii din China.
Numai 4-mmc reale fabricate în Marea Britanie și PL nu sunt expediate în afara țărilor lor (nici măcar în alte țări UE) și găsirea unui reshipper este foarte dificilă.

Orice actualizare cu privire la această problemă va fi foarte apreciată (căutarea unui furnizor din UE, furnizor din SUA, mulțumesc, dar comandarea în vrac a 4-mmc din SUA este prea riscantă și nu poate fi unul dintre cele mai ușoare droguri de sintetizat și cu o cerere nebună, doar ignorată și la fel ca și alte RC-uri uimitoare se întâmplă din nou și din nou, vânzători leneși prea mari pentru a eșua livrează doar analogi care promit lucrul real, dar ei doar aduc doar bunk, și după 1..2...3 ani, cumpărătorii vor renunța). Comunitatea este deja destul de fragmentată și împrăștiată peste tot.. Chiar nu înțeleg de ce niciun chimist/vânzător mic și mijlociu nu este interesat. Oamenii cumpără 4 mmc reale pentru 100 USD în SUA, iar în UE, dacă există, ar plăti cu ușurință 50-120 eur/g, în funcție de țară, din cauza diferenței mari de salarii.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
mult oamenii au 4mmc cumpara mult vânzătorul griji pentru a trimite în altă țară, deoarece nu este în condiții de siguranță în cazul în care acestea vând o mulțime atunci dacă poliția top-l au pierdut toate
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Da, am verificat și aveți dreptate, dacă vă aflați în PL, expedierea în exterior nu este ușoară. Dar puteți plăti întotdeauna pe cineva care locuiește într-o țară apropiată pentru a o aduce în afara PL, sau puteți cere unui străin / cuiva care locuiește într-o altă țară să vină în PL și să meargă în post de expediere, desigur, aveți nevoie de un stealth ninja foarte special pentru a expedia cel puțin 500g și a face un câștig foarte bun. Dar există mai multe modalități de a trece vama ... și în cel mai rău caz, această persoană nu va fi urmărită nefiind un cetățean PL

Faceți ceva bun pentru această lume și salvați UE de înșelăciunea globală! ^^
 
Top