Cercetare Chimicale Testare Squad

CrimPsy

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Sunt foarte experimentat în ceea ce privește majoritatea stimulentelor și psihedelicelor și am o toleranță naturală ridicată la noile substanțe chimice, astfel încât, dacă este bun pentru mine, tinde să fie super bun pentru majoritatea celorlalți
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Vă rog să-mi trimiteți un mesaj personal.
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Bună glitchy, sunt super interesat de disertații cu cât sunt mai sigure și mai noi cu atât sunt mai lansat spre înțelegere mai rău decât unul; care încă se uită regulat la tv. Dă-mi un pm nu sunt sigur ce aveți acces la eu sunt foarte înclinat spre hxe sau oxo pce combos. Și eu sunt, de asemenea, în noi. Am studiat chimia, plantele, ciupercile de când aveam 12 ani, da, știu aproape fiecare plantă fn unică <~ numele meu nu pot conduce mașina mea fără a doua mână identificând fiecare tufiș de copac gândindu-mă la colecțiile mele apoc, ceea ce îmi amintește că trebuie să merg să fac o plimbare de 10 mile pentru o grămadă de rahat. (Ochii mei se mișcă literalmente prin liniile de plante) și așa mă puteți pescui dacă mă întâlniți vreodată. Mă plimb uit în jos și spre următorul rând de plante. Deci, interesul meu este natural și foarte agresiv. Thx și goodluck sper să primesc un mesaj în curând.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Vă rog să-mi trimiteți un mesaj personal.
 

cifer

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Îmi place să încerc NEP, A-PiHP și MDPHP, Locație în Germania! Hit me up :)
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
APHP APVP MDPV este înfricoșător?:unsure:
 
View previous replies…

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
MDPV ESTE UNUL DINTRE CELE MAI BUNE INSTRUMENTE ÎMPOTRIVA DEPENDENȚEI DE AMFETAMINĂ CARE EXISTĂ ÎNAINTE SAU VREODATĂ
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
așa că de ce nu cereți lovituri grele în loc de pihp palid
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Există un răspuns lung care rezultă din modul în care acționează asupra aplicațiilor Sim și modul în care alte eliberări / blocanți cum chestii Ruby vreau să spun apoi blochează re-up ia mdpv numai blocuri, dar cele substanțial mai mici și teoretic mult mai puțin dăunătoare pentru transmițătorii nero a se vedea foarte lung vin de raționamentul majorității oamenilor este extrem de mai puțin dependență și acționează ca un fel de blocant pentru alți să spunem mai puțin blând actori pe receptorii lor acest lucru este extrem de acest lucru este extrem de versiune simplificată, dar eu nu pot pentru viața mea amintesc numerele de lucrări care trebuie să facă studiul lui
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Interesant, va trebui să citesc despre asta. Nu am fost niciodată interesat de MDPV până să aud asta,
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
:unsure: APHP APVP MDPV vă sperie?
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Echipa de testare

  • Ce fel de substanță doriți să încercați?
Amfetamine, psihedelice, disociative, canabinoide, orice

  • Ai o idee despre substanța pe care vrei să o testezi?
Da, am folosit toate tipurile de substanțe în ultimele două decenii, unele mai mult decât altele, evident. Am petrecut mult timp citind despre toate tipurile și, de asemenea, despre experiențele altor persoane, citind rapoarte de călătorie, forumuri precum bluelight și acum BB.
  • În ce țară va fi expediat
    UE / Islanda.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Vă rog să-mi trimiteți un mesaj personal.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Pack încă nu a aterizat am înțeles. Că există un timp cu mult timp în urmă, când poșta expres a fost folosit sau chiar DHL în SUA, dar o rată de succes de 30% a fost norma nu mă așteptam la asta. Nu, ei au trimis pe navă de marfă noi depozite și curier privat astfel încât orice moment de la. 3 zile la luni .. Înțeleg tot ce cer este dm spunându-mi metoda utilizată și numele compușilor numărul de utilizare numai și chiar mai rău culori ciudate, de exemplu, albastru meth ment să arate. Ca un săruri de cupru. Vă rugăm să DM mine cu unele detalii Deci, putem pătrat acest departe mulțumiri și dragoste
 
  • Like
Reactions: vis

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Încă pacient și de așteptare l-au trimis în boaat lent
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
feel free o_O hippie
 

AnonUser1312

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Echipa de testare

Ce fel de substanță vrei să încerci?

Răspuns:

Îmi plac stimulentele și opioidele. Dar aș spune că, de fapt, testez tot ce mi se pare interesant

Ai o idee despre substanța pe care vrei să o testezi?

Răspundeți:


mi-ar plăcea să încerc unele substanțe chimice de cercetare precum Hexedrone, Pentedrone. Dipyanone și alte opioide RC sunt, de asemenea, foarte interesante.

Mi-aș da ambii rinichi pentru niște chestii reale precum Carfentanyl.


În ce țară va fi livrat?

Germania
 

Elron

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Sunt în SUA și sunt interesat să testez multe RC, precum și un cuplu de prieteni, mai mult caut RC comparabile cu opioidele și xanaxul, mai multe opioide RC aș vrea să pot obține fentanil direct sau fent de mașină, asta prefer, apoi ceva din clasa nitazene sau altceva, de exemplu - broaz flualp ,u-47700, u-8 și altele similare, precum și amfetamină psihedelică 4-aco-dmt 5meodmt 4acodipt & psychedelic amp rc, compuși disociativi cannabinoid sintetic toți avem propriile noastre experiențe profunde și lungi cu DOC.
Sper că pot deveni parte a echipei!!!
Noroc
 
Last edited:

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
* Cum a fost efectuată expedierea? Au existat probleme cu coletul?

- Am avut o mică greșeală cu adresa de expediere, dar din fericire @Madre a fost foarte util și m-a ajutat cât a putut de mult. A durat aproximativ 2-3 săptămâni să ajungă din cauza greșelii cu primul pachet. În rest, nicio problemă.

* Fotografii ale substanței de pe cântar (în colet, în pachet, fără pachet, numai substanță, monedă de orice valoare din țara dvs.)

- Din păcate, am deschis pachetul înainte de a-mi aminti despre fotografii, îmi cer scuze pentru asta, dar pot spune că a fost foarte profesionist ambalat a fost într-o formă de scrisoare și produsul a fost într-un pachet gri. Iar pulberea era într-o pungă mică cu fermoar și era etichetată așa cum ar trebui să fie. Heres singura fotografie pe care am luat-o cu moneda.


Raport de călătorie detaliat de la tine.

- Foarte pur nu am încercat niciodată această substanță, dar am citit unele rapoarte despre ea că este foarte puternică și foarte ușor de depășit, așa că am luat o doză foarte mică intranazală de aproximativ 10mg. High-ul m-a surprins din cauza cantității mici pe care am luat-o, foarte moale și opioid ca high, dar nu atât de mult de euforie. În rest, o substanță chimică de cercetare de foarte bună calitate în opinia mea, dar, în același timp, vă sugerez să faceți niște cercetări înainte de a încerca astfel de lucruri. Este surprinzător de puternic.OPNkQc3gm1
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
⭐Securitatea serviciului: 10/10
⭐️ Viteza de livrare: 8/10
⭐️ Calitatea produsului: 10/10 - Foarte pur
⭐️ Cât de bine v-au fost îndeplinite așteptările? 10/10 - Mă așteptam la o simplă senzație de opioid, pe care am primit-o și puțin mai mult.
Sunt recunoscător pentru oportunitatea de a fi în grupul de testare și sper că această recenzie este utilă.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Vă mulțumim pentru munca dumneavoastră, domnule.
Aștept pm dvs. pentru cooperarea viitoare ;)
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Acum știu de ce am primit o geantă similară...
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Acest subiect este creat numai pentru reviste și rapoarte de călătorie. Alte răspunsuri vor fi șterse. Vă mulțumesc.

Dacă doriți să deveniți un tester, vă așteptăm în <<<<PM>>>>


 
Top