Post Delivery Ambalarea în condiții de siguranță a produselor pentru postlivrare

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Bună ziua!
În primul rând, aș dori să spun că acest forum a câștigat rapid like-ul meu și a devenit locul meu preferat pentru a verifica subiectele și a obține informații. Acestea fiind spuse:
Vreau să încep o discuție cu privire la subiectul transportului maritim global. Vă rog să mă anunțați dacă doriți să împărtășiți unele modalități intresante cu privire la acest lucru. În primul rând, vreau să știu despre transportul de pastile și pulberi în cantități mari către locuri precum AUS/NZ și alte societăți insulare.
Aceste locuri au o mulțime de cocaină și extacy, dar cum se ajunge în țară? Întotdeauna va exista un risc mare ca transporturile să fie confiscate, dar, cu toate acestea, aș dori să aflu sfaturile și trucurile care ar putea fi necunoscute. Mylar și metal / momeală etc este o bună bază de cunoștințe, dar eu încerc să găsesc ceva care ridica tacticile.
Am citit topicurile pe această temă pe forum și m-au ajutat foarte mult. Mi-au venit și mie câteva idei și am experiență anterioară în domeniul detașării interne, dar doresc să îmi extind cunoștințele în domeniul logisticii internaționale. (Doar pentru cunoștințele mele ;-) )
Am înțeles că nu este ceva ce oamenii care sunt implicați în doresc să discute deschis. Dacă cineva dorește să-mi trimită un messge pe această temă îl primesc cu mare plăcere!
 

MrSafeBunny

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 10, 2023
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Fiecare vânzător deghizează diferit, dar se bazează pe aceste elemente:

(1) Pachet
(2) Ziplock
(3) Mylar ziplock
(4) sigilator sub vid

Rămâneți în siguranță!
 
Top