Question Cineva a achiziționat cu succes PMK (CAS: 4676-39-5) de la un furnizor chinez?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Văd că majoritatea cumpără glicidat de etil pmk (28578-16-7) și apoi îl transformă în PMK (4676-39-5), dar văd că conversia de la o substanță la alta este complexă și am fost curios dacă cineva a reușit să cumpere cu succes și fără a fi înșelat, să cumpere PMK direct, fără a fi nevoie să cumpere un intermediar.
vă mulțumesc tuturor!
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Este o substanță controlată în China și în majoritatea țărilor din lume. nu vă puteți da seama ce înseamnă amestecarea unei pulberi cu un acid puternic, încălzirea și utilizarea unei pâlnii separatoare?
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Am înțeles că atunci când glicidatul de etil pmk este transformat în PMK, se pierde un procent mare de puritate, am văzut, de asemenea, că este necesar un reactor chimic mare etc., dar presupun că va exista o modalitate de a o face la scară mică sau fără a fi nevoie de un reactor chimic.
vă mulțumesc!
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Puteți lucra direct cu cetona convertită, deși nu este ideal și nu este un produs final cu randament stelar, acesta poate fi purificat într-o etapă ulterioară de orice gunk format.
Un distilator de 1L cu fund rotund sau chiar plat costă 10-20 de euro... este într-adevăr o investiție atât de mare pentru a face lucrurile cel puțin oarecum corect? Vevor are un set de distilare de 50 de euro cu condensator, cu funduri rotunde pe care le puteți folosi ca reactor la scară mică. trebuie să fiți dispuși să munciți și să investiți puțin timp pentru a învăța și a investi dacă aceasta este calea pe care doriți să o urmați, nu este gratis
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Prietenii mei au încercat de câteva ori să cumpere fără Escrow la unele site-uri de piață sălbatice și a fost întotdeauna înșelătorie cu nici un produs de trimitere sau trimiterea sifon nenorocit și râzând.
 
Top