Question Urcați pe ea!!!!

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Așa că nu am văzut pe nimeni să posteze în mod specific despre ceea ce voi face eu aici.

Un prieten de-al meu are de-a face cu niște clienți care încearcă să obțină de la el mult mai mult decât merită pentru un preț ridicol de mic. Aceștia se plâng în mod repetat, ca și cum ar fi vina lui și nu a lor pentru că încearcă să îl păcălească.

Acest prieten al meu a menționat că nu este prima dată când au fost înșurubate și el este bolnav de ea. Acest lucru l-a iritat până în punctul în care este pe punctul de a reduce MDMA-ul pe care îl dădea doar pentru că ei nu încetează să se plângă de cât de mult primesc pentru un preț decent.



Întrebarea mea este care este un raport bun și care sunt candidații buni? El se gândea la K sau la metamfetamină, dar nu sunt sigur de raportul la care ar trebui să o dilueze sau ce funcționează cel mai bine din punct de vedere farmacologic. De asemenea, vreau doar să-l văd cum o ia cu o pierdere minimă a potenței, dacă nu cu o creștere. În cele din urmă, el ar prefera ca nimeni să nu fie rănit din cauza unui raport amestecat necorespunzător pe care cineva îl dă.

M-am săturat să-l aud pe prietenul meu plângându-se de ignoranța clienților săi și, sincer, aș face ce face el dacă aș fi în locul lui.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
120
Reaction score
72
Points
28
Nu se taie! Nu are niciun sens! Numai fătălăii taie rahatul!
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Spuneți-le asta celor care încearcă să înșele oamenii

Aș spune că doar voi, fătălăii, încercați să scoateți de la oameni mai mulți bani decât valorează


Hei, tocmai mi-am dat seama că ești din America de Sud și înțeleg de ce ai acest punct de vedere acum modul în care oamenii taie lucrurile în America de Sud este teribil pentru a spune cel puțin și asta nu e ceea ce încerc să fac aici, eu sunt literalmente încercarea de a reduce produsul unui client din cauza cât de rahat sunt ca oameni
 
Last edited:

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Și legit ce ați face dacă ați afla că clientul dvs. vă joacă ca pe o vioară?

Cum nu are sens? Știu că nu este în regulă din punct de vedere moral, dar oamenii cărora le fac asta nu sunt normali și o cer prin lucrurile pe care le fac oamenilor
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Oamenii se așteaptă ca poate într-o pastilă presată, dar dacă o vinzi ca fiind pură, ar trebui să fie pură. Despre ce preț se plâng?
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Nu a vrut să plătească 500 pentru 12g mdma smh
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Ei bine, eu nu locuiesc cu acești nebuni, ei sunt de fapt câteva orașe peste

Tot ce știu este că am fost de echitatie pe care 600 pentru lucruri cruciale până la un anumit termen limită și cred că au fost încercarea de a târgui între mine și un alt vânzător știind că există un termen limită

Dar înțeleg punctul tău de vedere, sincer cred că am făcut acest fir din furie mai mult decât orice altceva, dar încă mai vreau să știu cum să fac acest lucru corect pentru că nu am de gând să o fac la majoritatea oamenilor, cu toate acestea, dacă cred că cineva este un escroc sau un mincinos de orice fel vreau să știu cum să o fac fără să-i rănesc

Credeți sau nu, sunt foarte atașat de reducerea riscurilor și de recuperare, dar când văd câțiva oameni care nici măcar nu vor să se recupereze, încercând doar să-mi ia bani din buzunar, nu mă face foarte fericit și nu mă face să vreau să le ofer ceva bun, vă spun asta
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Și, în plus, sunt cunoscuți stick up boys și escroci care făceau afaceri bune cu mine până când au decis să încerce să mă jefuiască

Ei ar obține un profit de aproximativ 3 500 de dolari, în timp ce eu abia aș câștiga 200 de dolari pe o afacere
 
Solution

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Idk poate că prietenul tău ar trebui să taie legăturile atunci. Nu sună ca o afacere bună
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Da, este absolut și știam că voi primi rahat pentru asta, dar sincer, unii oameni merită să vândă lucruri în trepte

Dacă cineva ți-ar înșela prietenul și mai mulți oameni din acest oraș, nu ai încerca să profiți de pe urma lor în acest fel?
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Bănuiesc că ai putea să o tai destul de sus și să le-o vinzi. Când vor mușca, spuneți-le că aveți un nou furnizor. Poate că vor merge în altă parte atunci. Idk nu am fost niciodată în această situație
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Ei bine, apreciez răspunsul real, am de gând să sfârșesc prin a fi în măsură să le dea pentru ceea ce am crezut că mulțumesc lui Dumnezeu toată această criză este evitată, dar totuși este o informație bună de știut atunci când știi că ai de-a face cu scumbags
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Înainte ca cineva să mai arunce alte reclame, tăceți și părăsiți subiectul.

Am pus o întrebare pentru oamenii care vor să răspundă la ea, nu o grămadă de poponari care vor să-mi spună ce să fac

Edit: Mi-am dat seama că critica este mai mult dintr-un loc de îngrijorare pentru oameni, dar aceștia nu sunt oamenii tăi obișnuiți

Sunt periculoase sunt afaceri proaste pentru literalmente toată lumea și morala lor nu sunt exact ceva în care am încredere, au încercat să mă manipuleze de mai multe ori și eu sunt doar tăierea pachetul lor nimeni altcineva lui
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Puneți-o la vânzare aici pentru 50 $/g și percepeți 10 $ în plus față de costul real de expediere pentru deranjul de a face corespondența. Sau ceva de genul ăsta, dar ar trebui să poți scoate asta ușor.
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Word, voi încerca cu siguranță dacă nu reușesc să o fac în altă parte

Am avut-o făcută la 90/g, dar a fost un rahat uimitor, sincer, înțeleg că aș putea vinde mai ieftin, dar nu am fost de cumpărare atât de greu în vrac, plus am calculat literalmente profitul clientului meu și chiar împărțit în 3 moduri au fost cu mult peste mine și au știut-o

Dar apreciez asta, o voi face dacă nu pot face să se întâmple ceva magic.
 
Top