Sunt disponibile sinteze și procese cu îndrumare profesională pas cu pas.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Cea mai mare parte a cunoștințelor și experienței mele cu unele sintetizatoare și procese sunt împărtășite în detaliu și postate pur și simplu pentru a ajuta alte persoane și pentru a încerca să le evit să facă aceleași greșeli pe care le-am făcut sau să piardă timpul pe care l-am pierdut și eu hahaha

Chiar că mulți oameni mă întreabă despre mai multe informații și mai multe detalii oferindu-mi o îndrumare completă plătită pas cu pas a unora dintre sintetizatoarele pe care le-am postat.

După cum știți, încerc întotdeauna să răspund la întrebări și îndoieli în mod deschis în aceleași mesaje, dar chiar și că unii oameni au nevoie de o "învățare" mai strânsă despre ele.

Deci, cum cererea acestui serviciu pare să continue, am decis să îl ofer public și să dau opțiunea forumului oamenilor de a alege să primească o îndrumare profesională pas cu pas.

Evident, nu am experiență în toate sintetizatoarele și procesele postate pe forum ( NU SUNT CHIMIST CU TITLUL UNIVERSITAR), astfel încât să se concentreze doar pe post și sintetizatoare legate de mine și, în mod excepțional, cu unele altele pe care le am cunoștințe, dar nu experiență la scară largă, astfel încât fiecare caz ar putea fi personalizat, chiar și numai aplicarea pentru a fi ghidat într-un pas de o parte din proces....

Mulțumesc.
 

byczyborsuk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 6, 2023
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Bună ziua. Cum ar fi acest lucru profitabil pentru client? Îndrumarea dvs. include ajutor pentru sortarea reactivilor, a echipamentelor, cum să găsiți clienți? Ce sinteză exactă a medicamentelor puteți preda? Știți cum arată piața reactivilor în UE?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Bună ziua,

Ce vreți să spuneți când întrebați"Cum va fi profitabil acest lucru pentru client?"?
Despre serviciile furnizate vor fi legate de nevoile clienților În mod normal, personalizez serviciul pentru fiecare client, dar modul de a găsi clienți nu este inclus în serviciul meu.
Pot învăța să sintetizez amfetamină, MDMA, D-Meth, Mefedronă...
Despre reactivi am link-ul corespunzător pentru toate acestea nu vă faceți griji.
Mulțumesc.
 

kingx12

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Bună ziua.
Cum să faci MDMA acasă?
Mulțumesc.
 
View previous replies…

hydroman1212

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 10, 2023
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Bună,
Cum să sintetizați 5cladba, ADBB sau alt precursor de canabinoizi sintetici?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nu sunt familiarizat cu canabinoizii, îmi pare rău.
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Da, astfel de servicii ar trebui să fie plătite ca și ale dvs. deoarece în multe țări producția de droguri duce la ani foarte lungi de închisoare și chiar la pedeapsa cu moartea. În zilele noastre, toată lumea vrea totul gratuit pentru că îl merită și nu puteți verifica cu adevărat cine se află pe ecranul din partea cealaltă. La fel, poți cere droguri gratis și poți lua droguri gratis ani de zile. Care este treaba dealerului în asta? merge cineva la magazin și le dă mâncare gratis? Există multe metode de peoducere, mdma, meth, mef sau fent, dar mult timp petrecut și sinteze nu duc decât la rezultate. Mulți oameni au nevoie de un profesor, iar noi suntem oameni și avem și viața noastră privată, nu doar internetul. Deci, sunt de acord cu tine, sintezele ar trebui să fie plătite pentru jucătorii mari și nu pentru copiii care stau pe astfel de forumuri fără supravegherea părinților.
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Și ce se întâmplă când am plătit 7250 euro și în scopul de a mă scoate din escrow el merită plata prepay pentru a cumpăra precursor și acum 7250 euro sunt în portofelul lui, a fost în curând 50 de zile el promite în fiecare săptămână pentru a oferi urmări de expediere (ca primele două afacere în escrow în cazul în care bine), dar niciodată nu-l respecta și să păstreze pe minciuna pentru mine....Am cerut vă rugăm să 60% rambursare, nimic înapoi în portofelul meu încă, bine făcut btcbboss2022 .... Dacă eu spun bullshit da-mi o dovadă că va navă ceea ce a fost de așteptat, ieri pentru a cincea oară ai promis articol a fost expediat și aveți urmări, dar încă o dată nu am nimic... Eu nu vreau război eu sunt doar cere rambursare 60% din bitcoin plătit la portofel înapoi în portofelul meu și afacere este închis și nu te mai botter

Cele mai bune salutări oricum e pierdere uriașă pentru mine:(

(nu este adevărat elementul nu a fost expediat o dată câștig)
 
Last edited:

Bellymaster420

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dacă nu te-ai născut să gătești, de ce o faci.🤔😉 . Thats not nice, big load of money , , I dient know there was a market for such prices., I teaches years ago my nephews and hes class mates how to cook,. just like my Grand pah😂 kidding,
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Vă cer să-mi oferiți o pistă, dar după 50 de zile... Nu mai pot avea încredere în situație.... Îți cer te rog 60% rambursare de la Prepay (4K) și 100/150 (2250Euro) comanda, de asemenea, niciodată nu a fost expediat a fost sheduld urgent din propunerea dvs. frumos, 50 de zile în urmă.. Dragă chimist btcbboss2022 sper bine rezolva această problemă...
 
Last edited:

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
btcboss2022
Bună ziua vă rugăm să vă verificați dms-ul.
Ty bună ziua
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Frate, o întrebare stupidă. Deoarece există o penurie de acetonă 99,9% acum, trebuie să usuc 98,5 (puritate calculată după punctul de fierbere) de la magazinul alimentar. Am încercat să o usuc cu MgSO4 pentru prima dată în viața mea. Am verificat rezultatul cu MDMA HCL.
100 ml de acetonă "uscată de mine" au dizolvat 0,5 gr.
Este normal sau trebuie să fie mai uscată?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Cred că sulfatul de sodiu anhidru va funcționa mai bine în acest caz.
Oricum, 0,5gr depinde de cantitatea inițială.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Inițial - în special pentru test - 10 gr de mdma hlc în 100 ml de acetonă. Yeld 9,5 gr. De fapt, întrebarea este dacă este posibil să se usuce acetona mult mai bine.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Cred că acetona, chiar și 100% uscată, va dizolva o parte din HCL, astfel încât % este acceptabil.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Voi încerca să regăsesc acest articol doar pentru "arhive" dacă voi avea timp. Pe scurt, se spune că MgSO4 expus timp îndelungat în acetonă produce o moleculă duplicată "oglindită" de acetonă care are un miros specific de "miere". Prin urmare, este restricționat să se păstreze MgSO4 în acetonă pentru o perioadă lungă de timp. Dar nu sunt un astfel de expert pentru a confirma dacă este adevărat sau nu. Sunt doar un cititor atent.
 

Bellymaster420

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Medicamentul pe ochi este foarte greu de dat o ștampilă xd. Știu că produsul chimic la sol pentru rețeta de șampanie mdma miroase a anijs, lichior, dextro / vanille extract de migdale. . Cred că este vârful clădirii mdma ceea ce aveți în fața ochilor,
 
Top