• Bem-vindo à seção Brasil do fórum. Lembre-se de que postar contatos (jabber, telegram, signal e outros) resultará em banimento permanente! Se você decidir comprar ou vender algo sem usar o escrow e perder dinheiro, não poderemos ajudá-lo.

Maceió Să alcătuim o echipă

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
frate, nu am nicio experiență în trafic sau ceva de genul ăsta. dar sunt dispus și nerăbdător să intru în această viață. plănuiești asta cu cineva sau ești singur? cum vrei să înființezi echipa și cum vom comunica? crezi că poți face toate astea aici sau te gândești să aduni băieții împreună?
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Alcătuiți o echipă de brazilieni. În această afacere, avansezi doar atunci când ești organizat, deoarece fiecare membru este esențial, indiferent de rolul său. Ideea este de a produce pentru a vinde către PCC, CV și organizațiile mai mici de vânzători ambulanți. Înainte aveam contacte în facțiuni, dar după B.O.-ul prin care am trecut, am pierdut legătura. Cu toate acestea, nu este atât de dificil să ajung la ei. Din păcate, din câte văd eu, BR-urile nu apar prea des pe aici. Dar dacă am reuși să recrutăm mai mulți oameni, am putea crea un grup în care să discutăm despre toată planificarea.
 
Last edited:
View previous replies…

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Joined
Jan 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
băieți salve< am contacte pentru a vinde kg en-gros și pot găsi un loc pentru a le produce, aș dori să știu dacă cineva din br care este pe linie cu noi este chimist și poate sintetiza compușii în cauză?
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Pentru producție derulăm. Aveți un contact pentru a vinde cocaină în kg?
 

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Da, frate, o mulțime de oameni fac lucruri proaste acolo, nu am de gând să spun că toți pentru că știu tipi de top care lucrează la lucruri de calitate, dar 70% din Brazilia este infestată cu lucruri proaste!!!

Mă gândesc să încep să lucrez aici în piață sau în alte nume profunde, pentru a aduce lucruri bune pentru oamenii din toată BR !
 
View previous replies…

djb1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Aveți ceva bun de vândut?

Desigur, nu tot ceea ce vine din străinătate este bun.
 

guy_67

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 24, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dacă aveți produse foarte bune, anunțați-ne și vă vom contacta,Am nevoie de un furnizor de încredere în Regatul Unit.
 

MikeRoss

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Caut un contact bun pentru cocs la un preț corect.

Unde este grupul de telegrame, băieți?
 

junior

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 13, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Salut bunul meu...boa pra nois.
Sunt în regiunea de est a orașului São Paulo și aș dori să fac această planificare cu dvs... momentan am câteva contacte, dar vând cu amănuntul în unele cluburi din São Paulo... cum putem rezolva asta?
 

nakamoto

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Am nevoie de un tip care să organizeze totul, am planuri, singurul lucru care lipsește sunt banii.
 

nakamoto

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
aici în regiune nu există una bună
 

M@nln03

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 2, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Crearea rețelei de cumpărare și vânzare este încă în desfășurare? Membru activ BB
 

M@nln03

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 2, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Sunt în Vreau să fiu o parte Sunt bun la distribuție
 

Minimalism3301

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 16, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Atenție la Telegram.
În Brazilia, probabil că este vizată de autorități...

Vă recomand să vă contactați reciproc prin mesaje criptate GPG. O aplicație numită Kleopatra are această tehnologie cu cheie de confidențialitate.

Proton Mail este adesea prezentat ca fiind un e-mail securizat, dar de fapt nu este. Acesta expune cu ușurință informații autorităților.
Nu uitați să dezactivați JavaScript-ul din Tor pentru a nu vă fi piratată camera web =)
 

Dadinhooo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua tuturor, ce mai faceți?
aș vrea să știu dacă vreunul dintre voi în brazilia are contacte reale/grupuri de oameni care vând gloanțe sau LSD
m-am săturat să fiu înșelat pe telegramă, am făcut-o o dată, dar furnizorii au dispărut de pe hartă
vă mulțumesc
 
Top