Ce schimburi folosiți?

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Puteți cumpăra monero/bitcoin prin numerar prin poștă pe agoradesk. Ceapă și pgp disponibile pe darknetlive.com
 

commando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Și să aveți datele de chat salvate timp de 180 de zile? Nu, mulțumesc.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Nu pot găsi ceapa pe darknetlive.

Cum sunt ratele de acolo pentru numerar la cripto?
 

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3


ratele pentru btc nu sunt bune, dar eu recomand trecerea la monero complet oricum

pentru monero:

144.65 EUR / XMR
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
La naiba, acesta este într-adevăr un preț uimitor!
Mulțumesc pentru trimiterea linkului, îl voi verifica
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Western Union se presupune că a activat capacitatea de a cumpăra și vinde sau de a trimite criptografie sau ceva de genul ăsta? O verific chiar acum. Se pare că este cea mai bună opțiune pentru a curăța monedele în fiat și invers.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Un feedback și o revizuire a întregului proces pe forum ar fi foarte apreciate
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Folosesc uphold pentru a cumpăra apoi folosesc un nano imediat ce fondurile sunt eliberate și cu siguranță nu-mi place partea asta.
Este destul de evident că guvernele fac ei sunt normale operațiuni dubioase pentru a obține totul reglementat! prea rău oamenii nu își dau seama o mulțime de aceste schimburi sunt de configurare pentru a eșua
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18

Am de gând să fac o încercare în următoarele 30 de zile pentru a vedea cum funcționează și dacă merită.
Dacă tarifele sunt corecte, ar putea fi o modalitate mai nouă de spălare a fondurilor, trimițându-și fondurile la o altă locație WU, având nevoie doar de un cod pentru a recupera banii, fără acte de identitate.
Poate, voi actualiza amănunțit în curând.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Și? Ați încercat?
 

silver777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
cel mai bun portofel este wasabi și pentru schimburi este nevoie de un creier mare trebuie să mutăm cripto mult, amestecul este doar 20% restul este doar creier
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Bună ziua, folosim NOW Payments (nowpayments.io) deoarece nu există KYC și acceptă $XMR, precum și orice altceva.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Există o mulțime de KYC dacă doriți să încasați în FIAT, cum faceți asta?
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Care burse au cele mai mici comisioane de retragere?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Probabil Binance, dar poate veți găsi un furnizor P2P care să vă încaseze BTC în numerar, fără taxă.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Hei @sadow, ce consideri a fi o taxă mare?

Am renunțat destul de mult la depunerea și retragerea FIAT fără a trimite o fotografie cu mama mea care mă naște sau fără a preda un procent uriaș în comisioane... este atât de ridicol. Dar! Voi, cetățenii corupți, neloiali și necooperanți, ar trebui să fiți recunoscători, pentru că astfel vă putem proteja, nu vă putem urmări 🤗

Nu știu care este obiectivul tău, dar în cazul meu vreau doar să ascund tranzacții, nu să spăl. Pentru spălare, consultați metoda @KokosDreams / @BevItUp localizată aici http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...s/how-to-launder-your-money-in-2-clicks.7823/

După ce am analizat mai multe metode, iată care este cea la care am ajuns:

Folosesc Cash App ca rampă de intrare și ieșire. Am făcut KYC complet, dar este singurul loc în care am făcut asta. @Gordon Ramsay, sau altcineva, ar putea chiar să vă ajute în această privință.
  • Utilizați orice card de credit sau de debit pentru a depune bani. Ei oferă, de asemenea, transferuri bancare, și (foarte cool) depozite în numerar la locațiile comercianților
  • Eu folosesc depozitul pentru a cumpăra Bitcoin pe rețeaua Lightning (taxa ~ $ 1.50)
  • Trimiteți la portofel Guarda defi (Taxa este de câțiva cenți pe rețeaua Lightning)
  • Schimb pentru Monero. (Taxa variază și nu înțeleg cum o calculează, dar ultima dată am plătit 2,64 $)
    • Guarda gestionează automat schimbul P2P în fundal, dar uneori durează mult timp
  • Trimiteți în portofelul Monero separat (taxa este de câțiva cenți, ultima mea taxă a fost mai mică de un penny)
  • Acum pot face ce vreau
Practic, pentru mai puțin de 5,00 $ pot cumpăra Monero în mod convenabil folosind un card de debit. Teoretic, singura informație disponibilă este că am cumpărat BTC de pe Cash App, l-am trimis la o altă adresă și apoi la alta. Aici se oprește urma.

Am reușit, de asemenea, să-mi proiectez propriul meu card de debit Cash App nenorocit făcut din metal.

De asemenea, în loc să-mi las banii doar în numerar, am strâns câțiva dolari ici și colo tranzacționând BTC cu depozitele mele pe Cash App.

Dacă cineva are o modalitate mai bună, să mă anunțe.
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Utilizarea monero-ului local. Sprijinirea dealerului meu local de monero. Creșterea economiei paralele.
 
Top