Ce caracteristici ar trebui să aibă o piață de clasă mondială?

What is the most important features for you to choose a suitable trading platform?

  • Constant availability

    Votes: 265 71.0%
  • Minimal captchas to log in and easy registration

    Votes: 94 25.2%
  • Dead drops

    Votes: 135 36.2%
  • Corporate messenger

    Votes: 73 19.6%
  • Payment in monero

    Votes: 144 38.6%
  • No JS (Java Script)

    Votes: 84 22.5%
  • Number of sellers

    Votes: 159 42.6%
  • Other (I'll write in comments)

    Votes: 26 7.0%
  • Administration support service

    Votes: 171 45.8%

  • Total voters
    373

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Care sunt cele mai importante caracteristici pentru dvs. pentru a alege cea mai potrivită platformă de tranzacționare?
Puteți alege mai mult de un răspuns sau puteți scrie propria opțiune în comentarii
 
Last edited by a moderator:

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Sper sincer că piețele vor oferi o asigurare a profesionalismului vânzătorilor prin ascunderea profesională a produselor, deoarece am observat o serie de vânzători care nu sunt preocupați de siguranța cumpărătorului, cu tot respectul pentru toți vânzătorii
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
De asemenea, este convenabil să aibă o viteză de încărcare rapidă.
 

goatsemnley

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2023
Messages
3
Reaction score
15
Points
3
Cred că recenziile și statutul de "furnizor de încredere" și escrow ajută. Întotdeauna este bine să ai mai multe modalități de a dovedi că vei obține un produs curat sau, cel puțin, mai multe plase de siguranță.
 

boblishus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
8
Points
3
De asemenea, criptare PGP automată pentru mesageria pe comenzi
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Care este rostul acestui lucru? Organele de aplicare a legii vor citi în continuare tot ce au nevoie dacă vor găsi serverele. Problema cu criptarea datelor online este că datele criptate sunt transmise către server deja criptate. Dacă trimiteți date necriptate către server și le criptați pe server, înseamnă că oricine are acces fizic la server poate intercepta pachetele necriptate.
 
View previous replies…

boblishus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
8
Points
3
Aveți dreptate. Nu știu exact cum funcționează, dar poate mai întâi criptarea pe partea clientului (înainte de a trimite către server), apoi trimiteți datele criptate prin server. Voi sunteți profesioniștii însă. Ar fi totuși ineficient?
 

goatsemnley

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2023
Messages
3
Reaction score
15
Points
3
Este încă un pas prin care trebuie să treacă l*w e*force*ent pentru a ajunge la u. Cred că merită, deoarece este gratuit.
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇷
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
cum ar fi să folosiți pur și simplu servicii care vă permit să creați note care se autodistrug după ce le deschideți o dată?
pentru trimiterea detaliilor de expediere, desigur
 

JankyCoyote

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 1, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Ew! Nu! Aceasta este o idee proastă. Necesită ca o terță parte să dețină cheia dvs. privată, ceea ce înseamnă că, în cazul în care această terță parte este vreodată încălcată (acțiune de aplicare a legii, hackeri cu pălărie neagră, angajat trădător etc.), cheia privată a tuturor celor care au folosit serviciul este compromisă. Întotdeauna, ÎNTOTDEAUNA, criptați-vă singur comunicațiile pe propriul hardware și evitați orice persoană care nu o face (deoarece, dacă aceasta este compromisă, comunicațiile dvs. cu ea sunt, de asemenea, compromise).
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
pot avea acces la server și la mesajul criptat, dar cu cheia mea privată și parola mea, decriptez mesajul în aplicația mea offline. mesajul pe care l-am decriptat nu va ajunge niciodată la autorități, deoarece numai eu pot vedea mesajul într-un simplu document text și nu îl salvez niciodată în spațiul meu de stocare persistent.
Poate că nu am înțeles foarte bine și îmi cer scuze.
Și nu vreau să cred că există oameni care își decriptează mesajele online și, de asemenea, nu vreau să cred că cineva și-ar putea crea PGP-ul online.
Utilizați întotdeauna un sistem de operare Amnesia , Eu nu sunt un profesionist în acest caz ,dar cred că dacă căutați suficient pentru a vă face un bun OPSEC veți găsi o mulțime de detalii care vă pot ajuta foarte mult . BE Safe bros!
 

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
cealaltă este:
opțiune de căutare bună
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Interesat de picăturile moarte, dar acolo unde mă aflu eu, nimeni nu le face și nici nu ar fi ușor de acceptat
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
De acord, nu este posibil în orașele mici sau trebuie să fie integrat într-un fel la piața existentă
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Alții mei:
cumpărători de încredere, adică găsirea unei modalități de a se feri de unii clienți mistery pentru a păși pe piață doar pentru a ști cum funcționează toate lucrurile și pentru a ajuta poliția din jur să lucreze mai ușor imaginind unde merge. Clienții au nevoie de un fel de referință pentru a aplica înainte de a semna în BB, doar comenzi limitate pentru luni și știu cum se deplasează prin forumuri, grupuri, în cazul în care interesat de ceva sau orice altceva..nu ar putea vedea toate lucrurile disponibile în prima zi.
Mare regulile împotriva otrăvurilor, fentalyn, arme și așa mai departe. Lista actualizată a escrocilor.
O piață cu un cod sigur interesat de calitate și anonim.
Toate ar putea fi întotdeauna mai bine în viitor, sigur că nimic nu este perfect, dar aici nu trebuie să fie strada pe web, ci un loc prietenos unde toată lumea se poate simți bine.
BB este pe drumul cel bun!
Îmi pare rău pentru acest mesaj lung sper că nu delirant.. ;-)
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
O varietate de produse, plata escrow, diferite metode de plată, livrare sigură și confidențială și servicii post-vânzare bune
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Cred că escrow mare, eu nu văd nimic în neregulă cu ceea ce ai goin pe aici, cu excepția ceea ce am scris mai întâi, îngrijorat de femeile în albastru găsi drumul lor aici și să nu fie observat pentru cine sunt.. 60 unele infracțiuni ciudate face un om justifingly (<zata cuvânt)paranoic.- confuscious sayz
 

ron_obvious

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 25, 2024
Messages
3
Reaction score
15
Points
3
Ați oferit "furnizare constantă" ca opțiune, dar (și poate că sunt doar eu care sunt pretențios cu verbul folosit) formularea mai potrivită ar trebui să fie "furnizare consistentă", deoarece sugerează o disponibilitate și o calitate uniforme.

În ceea ce privește "altele", consider că, atâta timp cât rămâne în limitele legale, ar trebui să se acorde prioritate unei supravegheri cât mai stricte atât din partea furnizorilor, cât și a clienților. Acest aspect a fost abordat de o serie de alți respondenți. Recomandările / cineva care garantează este bun, dar un calificativ video (de exemplu: numele de utilizator și data scrisă împreună cu o frază solicitată de un administrator afișată într-un clip video al solicitantului care utilizează medicamentul (medicamentele) ales(e). În ceea ce privește furnizorii, o politică de toleranță zero pentru descrierile false/inexacte ale produselor. În plus, deși acest lucru depinde probabil foarte mult de furnizor, un mijloc prin care să se comande anumite articole în cantități mari, mai degrabă decât multiplicatori de oferte în cantități mici.

Un alt "altceva" pentru mine este includerea unor furnizori suplimentari verificați din SUA, în mod ideal cu potențial de reprezentare regionalizată. În plus, aș dori să văd rezultatele actuale ale testelor de laborator (GCMS) pentru produsele oferite de orice furnizor.

În cele din urmă, și probabil că acest lucru este deja postat undeva, deși încă nu l-am găsit, o listă a cerințelor pe care un utilizator trebuie să le îndeplinească pentru a fi luat în considerare pentru permisiunea de a deveni furnizor.

Ultimul lucru pe care îl voi spune este o opinie și este aceasta: Am un respect imens pentru acest site și pentru principiile pe care a fost fondat. Ar putea fi modificate unele lucruri simple pentru a îmbunătăți experiența clienților? Sigur. Simpla includere a unei terțe părți care deține plata tranzacției în garanție până la primirea și satisfacția cu materialele livrate este excepțională. Continuați munca excelentă! Continuați să vă străduiți să îmbunătățiți și să împuterniciți clientela să producă schimbări pozitive. Ceea ce faceți este impresionant și sunt încântat să văd ce ne rezervă viitorul!
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Adică, în afară de lucrurile evidente care au fost menționate.
"vânzătorii de încredere" ar trebui să aibă cumva laboratoare efectuate pe produsele lor, atunci când este cazul.
Fără fent sau în special analogi. Nu toate schimburile trebuie să fie pentru produse chimice pentru crime de război.
Mai mult control asupra ștergerii mesajelor.
O modalitate de a salva inventarul produselor dealerilor într-un link de pe bara de navigare principală. Nu-mi vine să cred cât de puține piețe fac afaceri repetate la câțiva vânzători ușor.
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Cred că un aspect care nu este menționat este testarea constantă a produsului. Oamenii care cumpără vor să știe exact ce primesc.
 
View previous replies…

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Ar trebui să fie cel puțin o cerință pentru statutul de vânzător de încredere
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
DEA sau FBI ? :)))))
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Da, bineînțeles, de aceea vânzătorii au recenzii, sunteți din teatrul poliției, aveți nevoie de infirmații despre produs și despre modul personal în care vânzătorul își face treaba. Acestea nu sunt întrebări pe care oamenii ar trebui să le pună (modul în care este ambalat sau ascuns sau poate mai rău, unii oameni vor fotografii ale laboratorului pe care îl folosesc (dacă îl folosesc)? Produsele au o descriere și recenzii. Nu cred că dacă ai 10 recenzii, clienții sunt proști și tu nu îi crezi. Absolut nici un vânzător cu experiență nu va face vreodată asta, deoarece DEA ne urmărește, amintiți-vă că nu vindem Jordans :))
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Cred că acest lucru ar fi minunat. Poate oferiți furnizorilor care sunt de acord să testeze o insignă sau ceva de genul ăsta? Am observat o mulțime de pastile presate care sunt vândute ca fiind reale. Cele mai multe sau adderall va fi meth on-line. Este destul de aproape, dar spuneți-i ceea ce este
 
Top