Question De ce vânzătorii nu fac pachetul stealthy ?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Cum ar fi, de exemplu, când am comandat roids, o sursă mi-a ascuns fiolele, pastilele ect în cutii de magneziu și vitamine, chiar și în cutii de mikado care nu erau deschise!

De ce vânzătorii de droguri pun doar pudră într-o pungă de plastic și o pun într-o scrisoare sau într-o cutie? Dacă aș fi vânzător, aș cumpăra o mulțime de cărți mici, le-aș deschide și aș tăia un pătrat în toate paginile pentru a pune punga de plastic înăuntru și aș lipi cartea, sau idk, aș cumpăra lisopaine și aș scoate toate comprimatele pentru a pune punga mică de plastic înăuntru și aș pune din nou comprimatele, de ce nimeni nu face asta?
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
este pentru că au multe comenzi și dacă ar începe să facă acest lucru pentru fiecare comandă le-ar lua o veșnicie.
Pe scurt, comanda dvs. de 12 $ nu merită această durere dacă majoritatea coletelor vor ajunge la destinație fără niciun impediment.

dar sunt de acord că a pune substanțe detectabile în vrac într-un pachet este doar lene, un prag minim ar trebui să fie respectat de orice vânzător.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Odată, am comandat 1 g de metamfetamină și omul a pus gramul într-un filtru de mașină, în ambalaj, a fost foarte discret
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
de obicei, vorbind pentru cantități mai mici este în întregime în regulă, majoritatea țărilor nu inspectează scrisorile internaționale, de aceea scrisorile care conțin doar carduri sau corespondență nu necesită, de obicei, un formular vamal, am avut întotdeauna succes în expedierea de cantități sub-50g în interiorul cardurilor de ziua de naștere cât de plat pot.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
tot ce trebuie să faceți este să vă asigurați că sigilați în vid și nu folosiți parfumuri puternice, știu că ar putea părea o idee bună, dar un colet care miroase a lavandă sau a un fel de dizolvant de mirosuri va fi mult mai suspect pentru un lucrător poștal decât doar o scrisoare ușor accidentată.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Bună ziua fraților!

Întrebare foarte foarte interesantă. Răspunsul dat de xoxo2.0 este, în general, adevărat. Furnizorilor pur și simplu nu le mai pasă, comenzile sunt livrate, sunt plătite și cu asta basta. Furnizorii nu se mai gândesc la utilizatorul final. Ei, vânzătorii, nu sunt prinși, dar utilizatorul final, dealerul, va intra pe o listă de supraveghere în secunda în care ridică comanda.

Acesta este un fel de motiv pentru care aleg punctele moarte din țara de origine a ceea ce vreau să cumpăr, în principal iarbă. Aș prefera să o conduc eu însumi acasă cu o certitudine de aproape 100% că eu și produsul meu suntem în siguranță.

Sper că vânzătorii vor începe să se gândească din nou la clienții lor.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nu toți vânzătorii acționează în acest fel, cel puțin eu vorbesc despre cazul meu, am atât de multă grijă cu privire la stealth în expediere clienții mei pot confirma asta ;-), dar probabil că cei mai mari vânzători au această problemă.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Aș fi interesat să aflu care sunt legile din localitatea dvs. deoarece, de obicei, nu puteți fi tras la răspundere pentru coletele care ajung la adresa dvs. decât dacă LE poate dovedi într-o oarecare măsură că știați ce este și că l-ați comandat, negarea plauzibilă și toate cele.

este puțin probabil ca guvernul local să vă percheziționeze proprietatea pentru că pachetele primite au fost interceptate, deși este posibil să vă ardeți adresa și să fiți supus unui control mai intens. DD-urile sunt întotdeauna ideale.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Cât timp durează, de obicei, până ajunge o comandă de acest tip? Lunea trecută mi-au trimis una și încă aștept să o primesc. Mi-e teamă că nu-l voi primi
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Întotdeauna comand numai Dacă stealth is good
. Sunt fericit să plătesc puțin în plus pentru un stealth bun. Unii oameni vor doar să fie ieftin este posibil, dar în opinia mea stealth bun este win win. Furnizorii își păstrează clienții + obțin și clienți noi. Am spus deja câtorva prieteni despre Peaks și produsele sale. Hes stealth ar putea fi cel mai bun am văzut vreodată și voi fi comanda mai multe de la el și așa va prietenii mei.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Unii furnizori oferă "stealth" contra unei taxe suplimentare. În funcție de o mulțime de factori, "stealth" poate fi opusul stealth-ului, dar niciun stealth nu este nedetectabil. Ei știu toate trucurile, vă asigur. Dacă au suspiciuni, niciun stealth nu îi va învinge.
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Acest lucru este foarte adevărat. Un prieten obișnuia să lucreze la oficiul poștal și când cineva era prins, îl semnalizau. Ei au chemat K9 pentru a sniff și că băieții pachete pentru câteva săptămâni. Comandați la o adresă sigură cu un nume curat și, dacă sunteți prinși, luați o pauză
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇴
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
pentru mine, chiar dacă de cele mai multe ori când am comandat nu am primit ceva discret, o dată chiar am primit o comandă în care fără să cer acest lucru l-am primit ascuns foarte bine într-o felicitare aniversară cu un balon de șapte ani, m-am chinuit și eu să găsesc plicul
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Da, de cele mai multe ori, corespondența internațională sub o anumită greutate nu trece prin multe controale, din cauza dimensiunii mari a corespondenței internaționale, de aceea scrisorile individuale nu necesită declarații vamale.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Majoritatea furnizorilor pe care i-am folosit folosesc o momeală în ambalaj. Acesta este sigilat în vid și pus într-o cutie de telefon mobil, într-un set de jucării ieftine pentru copii etc., apoi reambalat în ambalajul original. Un magazin Dollar General poate fi cel mai bun prieten al vânzătorilor pentru a găsi articole momeală.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Cred că este destul de greșit să ascunzi droguri în locuri în care acestea nu au ce căuta , deci este mai bine să nu le ascunzi decât să le ascunzi acolo unde o substanță organică nu are ce căuta :)
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
ori de câte ori fac un DD local, îl las întotdeauna într-un loc la care știu că vor avea acces doar adulții
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
alpino Sunt cam pierdut. Vreți să spuneți că vă expediați medicamentele cu plante?
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
terpene și terpenoide precum mentolul, un compus care se găsește în uleiul de mentă sau timolul, un fungicid utilizat în igiena orală, flavonoide precum rutinul, care se găsește în citrice, carbohidrați și polizaharide precum destran, acizi grași sau vitamine precum vitamina C sau D, acestea sunt organice, de asemenea, puteți utiliza sticlele de la ei, dar nu sticle transparente, dar nu vă recomand acest lucru. Fiecare ar trebui să aibă propriul său mod de a expedia.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Acum te-am înțeles! Îmi pare rău că m-a derutat puțin. Da, are sens
 
Top