Question De ce vânzătorii nu fac pachetul stealthy ?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Cum ar fi, de exemplu, când am comandat roids, o sursă mi-a ascuns fiolele, pastilele ect în cutii de magneziu și vitamine, chiar și în cutii de mikado care nu erau deschise!

De ce vânzătorii de droguri pun doar pudră într-o pungă de plastic și o pun într-o scrisoare sau într-o cutie? Dacă aș fi vânzător, aș cumpăra o mulțime de cărți mici, le-aș deschide și aș tăia un pătrat în toate paginile pentru a pune punga de plastic înăuntru și aș lipi cartea, sau idk, aș cumpăra lisopaine și aș scoate toate comprimatele pentru a pune punga mică de plastic înăuntru și aș pune din nou comprimatele, de ce nimeni nu face asta?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
alpino Sunt cam pierdut. Vreți să spuneți că vă expediați medicamentele cu plante?
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
terpene și terpenoide precum mentolul, un compus care se găsește în uleiul de mentă sau timolul, un fungicid utilizat în igiena orală, flavonoide precum rutinul, care se găsește în citrice, carbohidrați și polizaharide precum destran, acizi grași sau vitamine precum vitamina C sau D, acestea sunt organice, de asemenea, puteți utiliza sticlele de la ei, dar nu sticle transparente, dar nu vă recomand acest lucru. Fiecare ar trebui să aibă propriul său mod de a expedia.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Acum te-am înțeles! Îmi pare rău că m-a derutat puțin. Da, are sens
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Comunicați cu furnizorul și cereți un pachet furtiv, desigur nu comenzi de 1,2,3 grame etc... Și, desigur, pentru o taxă suplimentară. Nu vă puteți aștepta ca comanda dvs. de un gram să fie însoțită de un produs care valorează mai mult decât gramul comandat.
 
Top