"ICE" - kryštalický metamfetamín hydrochlorid

HenryWeston

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Mar 20, 2023
Messages
1
Reaction score
3
Points
3
Ide o smiešnu metódu kryštalizácie. Metanol a bezvodý acetón vytvárajú krásne priehľadné kryštály, a ak sa na rozpúšťanie použije aj trochu IPA, môžete očakávať skutočné ohromenia. Premývanie studeným bezvodým acetónom je dobrým postupom a tiež pomáha vyzrážať viac z materského roztoku.
Čas do vyúdenia môže byť 1-24 hodín, skôr, ak pridáte viac acetónu. Nikdy som však nemal takú farbu materského lúhu, vyzerá to na drsné varenie a extrakciu!
 
View previous replies…

malbona kato

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 19, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Nikdy som však nemal materinu dúšku takej farby, vyzerá to na drsný var a extrakciu!

Možno ste nikdy nevystavovali svoje veci na dlhší čas teplu, ako to robí autor. Aj keď je to dôležitý krok na odstránenie zvyškov ketónov.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Toto je pre Racemic Methamphetamine HCl správne? Nie izomér Dextra?
 

GhostChemist

Expert
Joined
Nov 20, 2022
Messages
89
Reaction score
215
Points
33
áno, d,l-meth
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
je metóda odlišná pre racemický a d-meth ? môžete vysvetliť rozdiely?
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Blahoželám vám k tejto práci. Podľa vás alebo vašich priateľov, ktorí vyrábajú racemické kryštály, je rozdiel medzi fázami topenia a tuhnutia v potrubí? Čas zmrazovania racemických kryštálov, ktoré som vyrobil, je príliš dlhý, nenašiel som dôvod?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Príliš dlhý čas je nejasný, ale samozrejme závisí od vetra, ktorý fúka na potrubie, teploty a vlhkosti okolitého vzduchu, atmosférického tlaku a ďalších faktorov. V podčasti Analytická chémia na tejto stránke sa nachádza schéma na vykonanie skúšky tavenia. Je to zmysluplný test, pretože má metriku (metán sa topí pri teplote približne 165 - 167 °C.) Ak je vyššia alebo nižšia o veľmi veľa, poukazuje to na nedokončenú reakciu alebo extrémne znečistený produkt.
 
Top