Question 2-fdck

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Dobrý deň, mohli by ste mi povedať, ktorý liek je ktorý? Napríklad

2-fdck = ketamín
mdphp = mdma

Chcel by som vedieť, na akú nelegálnu látku sa podobá. Existuje nejaká podobná kokaínu? a iná, ktorá vyzerá ako mdma?

Ak existuje nejaké fórum, ktoré to vysvetľuje, môžete ho poslať ďalej? Veľmi pekne ďakujem

Nyws1RHxnX
 

Attachments

  • lSULsQMhqe.jpg
    lSULsQMhqe.jpg
    105.2 KB · Views: 312

Ig0r

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
5
Reaction score
8
Points
3
Ahoj Sadow!

Pri vašej otázke sa berie do úvahy niekoľko vecí.
Po prvé, 2fdck nie je ketamín, je pravda, že je z neho odvodený
ale nie je to lit erálny ketamín ani sa nepodobá na jeho výrazný účinok.
S touto logikou by sa takmer všetky PCE mohli považovať za ketamín.

MDPHP absolútne nie je MDMA a ani v najmenšom sa nepodobá na jeho účinky.
Je to pyrovalerón odvodený od MDPV a alfa-PHP. Je to in vivo úplný NDSRI (ani eph, dopamín
inhibítor spätného vychytávania seratonínu), zatiaľ čo MDMA pôsobí ako slabý inhibítor spätného vychytávania, ale silný
uvoľňovač. Z farmakologického hľadiska je afinita MDPHP k SERT len zlomkom afinity MDMA.

Tretia časť: za každú cenu by ste sa mali vyhnúť 4CMC, je to silný neurotoxín, beta ketónový analóg 4CMA
ktorý je odvodený N-metylovou skupinou od 4CA: neurotoxínu, ktorý výskumníci používajú na selektívne zabíjanie seratonínových buniek.
Vo vedeckej literatúre sa ukázalo, že 4CMC je takmer rovnako jedovatý ako 4CMA in vivo,
skrátka zabíja mozgové bunky.

2mmc : 2-metyl analóg 4mmc (mefedrón) stimulant, zatiaľ čo 2mmc je slabý dopaminergný
3cmc : 3chlórderivát 3mmc (metafedrón) stimulant, uvoľňovač dopamínu, hoci je menej silný ako 3mmc
NEP : nor-etyl derivát pentedrónu, krátkodobo pôsobiaci stimulant a úplný NDRI
2FDCK v OPCE : Oba deriváty ketamínu (OPCE je technicky derivát PCE) sú disociatívne, 2fdck pôsobí dlhšie v dôsledku lipofilnosti fluorovej skupiny v molekule, slabo sa podobá ketamínu a je jedinečnejší v účinkoch.
3MMA : 3metyl derivát metamfetamínu, stredne silný stimulant, ktorý pravdepodobne uvoľňuje dopamín podľa trendu 4,3,2
Eutylón: derivát metylónu, bk derivát mdma. Entaktogén a stimulant, pôsobí kratšie a je menej rekreačný ako 2 predtým menované zlúčeniny.
5MMPA: Mefedrén, tio-pentyl derivát 4mmc, výrazne slabší ako jeho materská zlúčenina
6APB: Benzofurán odvodený od MDA, silný (ale menej toxický) entaktogén s účinkami blízkymi MDMA
MDPHP v 4CMC: hovorili sme o tom x)
JWH210 : syntetický kanabinoid príbuzný JWH 018, v jednej štúdii sa zistilo, že je cyototoxický v dávkach 5mg/kg

Dúfam, že som vám pomohol, moje DM sú vždy otvorené

S pozdravom
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ahoj brat, nerozumiem dobre anglicky, dobrý stimulant by bol 3 cmc a 3mmc
 
Top