28578-16-7 To mdp2p help

Handsomerx

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2023
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Je to veľmi frustrujúce.
Postupoval som podľa postupov do T a prvýkrát som získal rezistentný číry olej, tentoraz som pri druhej destilácii pod vákuom nepresahujúcim 106c získal úplne číru kvapalinu, ktorá páchne po rozpúšťadlách.
Už neviem.
Tu je niekoľko fotiek po pridaní pmk oleja do 300 ml naOH (16 %), ktorý sa zahrieval a miešal. 2 hodiny. Potom sa pomaly pridával h2so4 a kyselina šťaveľová a opäť sa miešalo. Po ochladení sa pridal xylén a potom sa niekoľkokrát premyl h20, hydrogenuhličitanom sodným a soľným roztokom
Toto sú fotky po pridaní do seprového lievika
 

Attachments

  • QtR9X3zy5f.jpeg
    QtR9X3zy5f.jpeg
    4.9 MB · Views: 313
  • Hn2Sxdi1VN.jpeg
    Hn2Sxdi1VN.jpeg
    5.8 MB · Views: 575

LoneChemist

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Ahoj priateľ;
Vaša otázka nie je jasná, ani vaše zámery. Rozumiem tomu tak:
CAS 28578-16-7 je PMK etylglycidát. Bežne sa dodáva vo forme prášku.
PMK (piperonylmetylketón) je jednoducho synonymum/iný názov pre MDP2P a vždy ide o olej.

Podľa vyššie citovaného opisu ste sa pokúšali o hydrolýzu toho, čo už je MDP2P?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Urobte malý experiment hydrolýzy v kyseline fosforečnej. Vaša farba je nechutná, choďte zle.
 

Handsomerx

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2023
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Nie je to pmk etylglycidový olej, vyššie uvedené číslo CAS.
Ďakujem za návrh, ale nemám kyselinu fosforečnú.
Mám teraz číry červený olej... skúsim ho dnes vydestilovať.

alebo si vyrobím ďalšie.

Ale hovoríte, že by som mohol vziať tento pmk etylglycidát (kúpený v Číne) a jednoducho ho spustiť v redukčnej aminácii? Ak áno, nezdá sa mi to správne.
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nemyslím si, že to takto funguje, ale stali sa aj čudnejšie veci.
Každopádne MDP2P je pri rt pevná látka, má teplotu topenia 88C, aspoň podľa toho, čo som čítal.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Kde som to povedal? samozrejme nemôže, len ketón sa môže použiť pri reduktívnej aminácii
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
MDP2P je tekutý aj po približne týždňovom skladovaní v mrazničke pri teplote -20C.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
MDP2P som destiloval vo vákuu, bod varu bol @190C aj s vákuom, ale výsledok bol svetlozelený a po redukcii s MeNH2 v MeOH sa získal krásny biely kryštál MDMA (biologicky testovaný).
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Bezplatný nápad pre vás. Trojhrdlá banka + teplomer + kvapkací lievik + ohybný / priamy kondenzátor / alonž / prijímacia banka.
Zmiešajte v banke 1:1 pmk glycidát a kyselinu fosforečnú, zahrejte alebo magnetickým miešadlom alebo dlaždicou a varným kameňom v banke. Varte hodinu pri teplote 100+ stupňov, kontrolujte, aby dochádzalo k vývinu plynu (podobne ako pri varení), po hodine začnite po kvapkách pridávať vodu, pričom udržiavajte teplotu nad 100 stupňov, čistý ketón odletí s horúcou vodnou parou. Koniec reakcie určíte, keď sa plyny prestanú uvoľňovať a voda z chladničky bude priehľadná (nie zakalená). Plusom reakcie je, že vám ketón bude neustále odlietať z reakcie (je menšia pravdepodobnosť, že ochorie z dlhého zahrievania v horúcej kyseline), druhým plusom je okamžite čistý ketón na výstupe.
 

Cruela

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 13, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Tento voľný nápad je určený len pre Wax pmk alebo práce v práškovej pmk?
A potom mám destilovať ketón?
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Je jedno, či ide o glycidát alebo sodnú soľ, v oboch prípadoch dochádza k hydrolýze. Ruky sa nedostali ku kontrole na 3,4MD glycidáty, malo by to fungovať podobne ako BMK glycidát.
 

Cruela

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 13, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Možno sa pýtam nesprávne, podotýkam, že táto metóda funguje len s PMK Metylglicidát skutočne zakázaný.
Produkt, ktorý máme, je PMK Etylglicidát
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Nemám etylglycidát, ale továreň tvrdí, že technológia hydrolýzy je podobná. Hydrolýza v kyseline fosforečnej funguje aj pri dietyl(fenylacetyl)malonáte.
Nevidím problém, aby ste vyskúšali hydrolýzu v kyseline fosforečnej na malom množstve látky.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Prečítajte si o Darzanovej reakcii (Darzanova kondenzácia)
 
Top