4-MMC - Čo je tu zlé.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Takže sa zdá, že jediné, čo zostáva, je, že reakcia nedosiahla požadované teploty, nereagovala dostatočne dlho alebo boli hcl nedostatočne/nadmerne protonizované. Aj mne sa táto syntéza nepodarila. Vlastne dvakrát, v etylacetáte. Naposledy som dostal kryštály, ktoré vyzerali správne, mali správnu rozpustnosť vo viacerých rozpúšťadlách, topili sa pri správnej teplote a 8s boli identické s produktom, ktorý som vyrábal, až na to, že mali 0 potencie. Vyrábam si vlastný metylamóniumchlorid a rafinujem ho. Som bezradný. CH³NH²HCl vyzerá inak ako chlorid amónny. Vylučuje horľavý plyn, keď sa neutralizuje NaOH+ voda.... Nechápem to. 2-b-4-mp vám vypáli oči a tečie z nosa, pričom smrdí ako pomarančový likér. Aj ja som stratený
 

experimentsci

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2023
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Raz som to skúsil aj v etyl acetáte a produkt nebol silný. Neviem, ale možno reakcia s etylacetátom nie je dobrá cesta?
 

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
V mojej pivnici nie je teplo a dlho trvá, kým vyschne. Stále je to mokré
 

Attachments

  • xBn1Sq6jCE.jpg
    xBn1Sq6jCE.jpg
    3.7 MB · Views: 133

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Tvrdíte, že z BK4 získavate výťažok viac ako 100 %, však?
 
View previous replies…

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Bola dobre spracovaná 146g.
je stále mokrá, ale teraz stratila 46 g.
ak je suchý môže dostať 75g urobiť 60g suchého prášku
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Čo sa s vami deje? Posielaš mi svoje obrázky cez DM a potom tu opäť zverejňuješ všetky obrázky... A teraz? Nerozumiem. Otázka znela, či mi niekto môže povedať, čo sa tu pokazilo, lebo som urobil všetko ako zvyčajne, až na to, že som benzén nahradil DCM a napodiv sa mi žiadny produkt nezrážal. Postup je rovnaký, ako je opísaný v takmer každej druhej téme tu a aj ten istý, ktorý ste mi opísali, až na rozpúšťadlo.
Máte niečo užitočné, čím by ste mohli prispieť, alebo sa len snažíte pochváliť, že ste nemali žiadne problémy? Už sme diskutovali o tom istom prostredníctvom DM, ale zatiaľ si nedokázal určiť chybu v mojom postupe... Tak by ma zaujímalo, čo sa tu snažíš komunikovať.

A teraz späť k téme... Opäť som sa zamyslel a uvedomil som si, že moje rozpúšťadlo aj metylamín boli veľmi studené, pochádzajúce priamo z chladničky, keď som ich miešal. Nie som si istý, či to môže byť dôvod, pretože som to celé zahrieval 2,5 hodiny pri 38 °C za stáleho miešania a aj počas pokusu o pretrepanie a zapekanie sa v reakcii vytvorilo dosť tepla. Pri ďalšom pokuse sa uistím, že môj roztok 2b4m/DCM a metylamín majú pred zmiešaním aspoň izbovú teplotu.
Inak to budem musieť nabudúce skúsiť znova s iným rozpúšťadlom.
Má ešte niekto nejaký nápad? Nemôžem na to prísť... Okrem nahradenia benzénu DCM som neurobil nič iné ako zvyčajne a nič odlišné od toho, čo je popísané na mnohých miestach tohto fóra.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Mnohí ľudia propagujú svoje metódy syntézy v PD a ponúkajú platené služby. Nevytvárajú vlastné vlákna, ale píšu do vlákien iných ľudí.
V zložitých situáciách pri syntézach sa môžete bezplatne obrátiť na odborníkov z fóra v súkromných správach. A my sa vám pokúsime pomôcť.
Poslal som vám správu.

Je potrebné pochopiť vaše konanie krok za krokom a vykonať opravy.
 

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Ukážte mi a ostatným ľuďom obrázok a povedzte, čo robíte krok za krokom. braček, ako vám niekto pomôže, keď nevidí vašu prácu ?
Áno, ukážem vám, že je možné získať čistý prášok, používam rovnaké kroky ako na videu s benzénom a nmp. Nevyrobil som na dcm, ale myslím, že je to podobný spôsob.
Použil som 4-metylénpropiofenón a bróm a kroky, ktoré sú na videu.
Mám aj video len s etylacetátom a nmp.
 
Top