SCAM Cudzí trh Oznámenie

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
presne tak, nepodarilo sa im to tak ťažko napodobniť, až by bolo jednoduchšie urobiť to jednoducho reálne :ROFLMAO:
 

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
NIE JE LEGITÍMNE NEKUPUJTE.
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3


Dobré ďakujem brat! idem tthe pocit, že to hovno bol falošný, podvod alebo možno LE!
 

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
áno, takmer každý účet, ktorý hovorí, že je skutočný, bol vytvorený hodinu po vytvorení tohto príspevku o mimozemskom trhu a ich jediné správy sa týkajú mimozemského trhu, ak uvidíte niekoho, kto sa pokúša nakupovať z tejto stránky, informujte ho, prosím.
 

noman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
neverte GrumpyPenis on je lier on post negatívnu spätnú väzbu o mnohých trhu a nakoniec požiadal peniaze odstrániť negatívny názor tak opatrne ľudia s týmto podvodníci (GrumpyPenis) on nemajú Penis on je lady-boy hehehehe
GrumpyPenis
 

noman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
neverte GrumpyPenis on je lier on post negatívnu spätnú väzbu o mnohých trhu a nakoniec požiadal peniaze odstrániť negatívny názor tak opatrne ľudia s týmto podvodníci (GrumpyPenis) on nemajú Penis on je lady-boy hehehehe
GrumpyPenis
 

noman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
neverte užívateľovi GrumpyPenis on je lair on post negatívnu spätnú väzbu o mnohých trhu a nakoniec požiadal peniaze na odstránenie negatívneho pohľadu tak opatrne ľudia s týmto podvodníkom (GrumpyPenis) on nemá Penis on je lady-boy hehehehe
GrumpyPenis
 

noman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
neverte GrumpyPenis on je lier on post negatívnu spätnú väzbu o mnohých trhu a nakoniec požiadal peniaze odstrániť negatívny názor tak opatrne ľudia s týmto podvodníci (GrumpyPenis) on nemajú Penis on je lady-boy hehehehe
GrumpyPenis
 

noman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Mám a fungovalo to
 

noman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
neverte GrumpyPenis on je lier on post negatívnu spätnú väzbu o mnohých trhu a nakoniec požiadal peniaze odstrániť negatívny názor tak opatrne ľudia s týmto podvodníci (GrumpyPenis) on nemajú Penis on je lady-boy hehehehe
GrumpyPenis
 

hogameraper

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Malý panis alebo veľký lol
 

hogameraper

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Používateľ GrumpyPenis je falošný videl som, že v recenzii uverejnil príspevok o niekoľkých trhoch
 

hogameraper

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Objednal som si falošný preukaz totožnosti na cudzom trhu a úspešne som ho získal.
 

nima854

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
zábavné
 

nima854

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
podpora mimozemského trhu je pekná mám naliehavo opakovať od administrátora
 
Top