Charges dropped Ambície sú veľmi dôležité: Zrušenie objednávky

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ide o veľmi zaujímavú situáciu. Neexistuje tu žiadna správna alebo nesprávna odpoveď. Sme svedkami situácie, keď nedostatok dodávateľov ovplyvňuje kvalitu služieb. Zákazník má vždy pravdu, aj keď je netrpezlivý. Je lepšie mať 10 pozitívnych recenzií a žiadnu negatívnu ako 20 pozitívnych a 1 negatívnu.

Napriek tomu sme sa uistili, že Amarvelbio nie je podvodník. To však nič nemení na skutočnosti, že pri uzatváraní obchodov musíte používať eskontné služby.
 

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Ako povedal hizenberg
Neexistuje správne alebo nesprávne
Jenny mi vrátila peniaze .
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Pán Heisenberg ako majiteľ by mal zostať neutrálny a ku všetkým sa správať rovnako (čo urobil - rešpekt).
Všetci však vidia, aká je to "dráma".
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Nemám tak v danej situácii, ale myslím si, že je veľmi zlé, ak spoločnosť zdieľa obrázky súkromných rozhovorov medzi vami a zákazníkom, teraz sa tieto rozhovory môžu použiť proti zákazníkovi, ak sa do toho zapoja orgány činné v trestnom konaní, napríklad dovoz nelegálnych prekurzorov.

Ak je potrebné vyjadriť nejaký názor, riešte ho v súkromí s administrátorom, nie verejne. Radím adminom, aby z bezpečnostných dôvodov odstránili snímky obrazovky.
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Ak zákazník ohovára predajcu na verejnosti, potom by mal očakávať, že prípad 'bude tiež riešený verejne. zdieľané snímky obrazovky neobsahujú žiadne citlivé informácie.
ak nemáte zľutovanie s podvodníkmi, potom by ste ho nemali mať ani s ohováračmi a patetickými zákazníkmi.
ak vyžadujete od predávajúceho profesionalitu , buďte profesionálny zákazník.
 
Last edited:

blacklist

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 1, 2022
Messages
8
Reaction score
14
Points
3
Deals
4
Ako dodávateľ hlboko chápem dôležitosť dôvernosti informácií pre zákazníkov a nebudem zverejňovať žiadne informácie o zákazníkoch. Moje snímky obrazovky chatu nezverejnili žiadne informácie o zákazníkovi. Snímky obrazovky z chatu som zverejnil len preto, aby som dokázal, čo som povedal
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Sú skutočné, neviem, čo sa vám stalo, ale je podozrivé, že všetci ostatní majú pozitívne recenzie.
 

kawaii

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Zaujímavé. Zdá sa, že sa vám páči zábavné objednávanie od tejto spoločnosti Amarvel/Wingroup, ktorej dvaja zamestnanci boli minulý rok vydaní do USA a stále tam sú. A z času na čas ich navštívi polícia a nedovolí im odísť. Dokonca si zaregistrovali novú spoločnosť, zmenili sídlo a zdá sa, že táto zlá vec im priniesla takú vysokú reputáciu. Šialený svet. Veľa šťastia, chlapci.
 

blacklist

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 1, 2022
Messages
8
Reaction score
14
Points
3
Deals
4
Upozorňujeme, že telegram@AmarvelbioVendor nie je skutočný predajca z amavelbio, to jepodvodníčka:mad:, prišla sa vydávať za mňa:mad:(Ak by mi niekto vedel povedať, ako sa zbaviť tejto podvodníčky, bol by som veľmi vďačný)

Čo sa týka našich amerických správ, reagovali sme na ne mnohokrát, nemajú pre nás žiadny účinok.
Zákazníci majú bystré oči a vedia si správne vybrať, prosím, aby nás títo skrytí konkurenti znova a znova neohovárali:confused:

KqIcl9rMLi
 

pelicansix

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
čo je to všetko za absolútnu kravinu. všetci títo predajcovia sú podvodníci. celá táto webová stránka bola vytvorená ako obrovský podvod
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Hovno viete! Je tu veľa dobrých predajcov. Znamená to, že jeho svet je dokonalý, nie. Určite musíte byť policajt, ktorý sa snaží vzbudiť strach. Choď chytiť skutočného zločinca, vieš, toho, čo zabíja ľudí a znásilňuje malé deti. Vášho dôstojníka treba, len nie tu.
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top