Syntéza amfetamínu z P2NP prostredníctvom Al/Hg (video)

SD850IS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2021
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Zdá sa, že nemôžem nájsť bezvodý acetón... Vždy, keď som v minulosti použil acetón na syntézu, bol to acetón z
železiarstva, značka sa volá klean strip. Aký je v tom rozdiel a či sa dá acetón z obchodu so železiarskym tovarom použiť v

syntézu amfetamínu???

 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Len sa pýtam zo zvedavosti... ak by sme nemohli získať 2l banku s plochým dnom, ktorú vidíme v prvom videu, a nahradili by sme ju niečím, ako je galón na mlieko, spôsobilo by teplo jej roztavenie a v podstate kontamináciu syntézy?
Takisto, v tom istom prvom videu, použijeme na roztok všetkých 50 g hydroxidu sodného?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Môžete vykonať experiment: do fľaše tohto druhu nalejte 60-70 stupňov horúcu vodu a nechajte ju 10-15 min. Berte do úvahy, že k tejto fľaši nemôžete pripojiť spätný chladič.
áno
 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Spôsobí použitie bez refluxu nejaké problémy v rámci syntézy?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Rozpúšťadlo sa čiastočne alebo úplne odparí.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Nesúhlasím s vami, môžete celkom presne určiť, či je osoba legitímna alebo nie kúpiť položením niekoľkých otázok.

A nie, dôvodom pre SMART ľudí je neposkytovať svoje kontakty verejne, všetko, čo je verejné, je zrazu na zozname sledovaných osôb orgánov činných v trestnom konaní. Čím menej ľudí vie o niektorých dodávateľoch, tým lepšie pre ľudí, ktorí to myslia vážne a pracujú vo veľkom rozsahu.

Do istej miery by som nesúhlasil s G. Pattonom, áno, BBlistings ponúkajú legitímne zdroje, ale pokiaľ ide o ceny, nie sú regulované. S niektorými som hovoril a ich argumenty sú smiešne.

Ceny by mali byť regulované na fóre zodpovedajúcom vonkajšiemu trhu a mali by byť regulované aj naďalej a nie používať systém hodnôt "otvoreného trhu" v USA.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Znamená to trhové hospodárstvo. Nikto nebude predávať so stratou. Ak budeme regulovať ceny, nikto s nami nebude pracovať. Môžeme len regulovať plnenie obchodov ako eskontnú službu.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
G.Patton: "V súčasnosti sa v oblasti chemickej vedy a techniky používa viacero metód, ako je napr,

Aj v tomto príspevku by som s vami musel nesúhlasiť.

Ľudia tu budú pracovať, ak bude existovať trh, a dopyt, ako vidíme, je na fóre vysoký.

Regulácia trhu má neznamená stratu pre predajcov, takto ekonomika nefunguje. Ak máte regulovaný trh, znamená to, že o prácu na fóre bude mať záujem viac záujemcov a členovia sa budú cítiť bezpečnejšie.

Urobme si napríklad príklad:

Jeden z vás, aktuálnych predajcov tu na BB-liste, predáva P2nP / 1KG za 200 USD, pričom cieľová cena v Európe je 100 USD. Čo znamená, že predajca má aspoň 100% zisk, ako je to strata, ak by bol trh regulovaný na 100$/KG? Samozrejme, že budú mať zisk, nie 100 %, ale možno 20 %.

Je to obchod a podľa toho by sa k nemu malo pristupovať, verím, že fórum bude mať z dlhodobého hľadiska väčšie straty kvôli neregulovanému trhu, pretože ako vidíte, väčšina členov skutočne hľadá zdroje mimo fóra, pretože ľudia vedia, že trh mimo fóra je oveľa lacnejší a kvalita je rovnaká.
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Ste veľmi zvláštny človek.
Ak sa ľudia pýtajú na nejaký výrobok, tvrdíte, že ho vždy nájdete a všetko pod bežnú cenu .
ale nikdy neodpovedáte priamo . Iba pravdu, a to veľmi zákerným spôsobom.
Nedôverujem vám, aby som bol úprimný.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Nepochopil som, o čo vám ide.

Ak chcete o tejto téme ďalej diskutovať, pošlite mi prosím PM.
 

andre010

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 11, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň, môžete mi prosím pomôcť ?

Je možné vziať lithiumaluminiumhydrid v THF (LiAlH4) namiesto Al/Hg pomocou vašej metódy uvedenej vo videu ?

Môžem skopírovať váš spôsob syntézy s použitím LiAlH4 v THF ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nie, pane. LiAH je určený len na laboratórne použitie, je VELMI pyroforický. prečítajte si, prosím, kartu bezpečnostných údajov toho, s čím chcete pracovať! tiež máte niekde v tejto sekcii postup na redukciu LiAH, ak budete hľadať a uvidíte, naozaj si všimnete, že sú veľmi odlišné.

NaBH4 je dobrá náhrada, pozrite si vlákno.
 

andre010

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 11, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3

auch mit LiAH-Reduzierung
takže s NaBH4 namiesto Lialh4 v THF by som mohol kopírovať postup z vášho videa ?
 

Benz88

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Apr 4, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Ahoj chlapci, túto syntézu som úspešne dokončil niekoľkokrát s veľmi dobrými výsledkami. Žiaľ, ruší ma zápach izopropanolu. Čo s etylacetátom? Je možné nahradiť izoetán etylacetátom? Vopred vám ďakujem, milá komunita.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
áno, táto syntéza funguje dokonale s etylacetátom, len použite menej kyseliny octovej ako pri izopropanole, inak bude všetko v poriadku.
 

andre010

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 11, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Poznáte postup syntézy amfetamínu z redukcie s LiAlH4 v THF, ktorý by ste opísali rýchlo a stručne ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5

Tu máte, prosím, nezapáľte si dom
Shulgin to tiež opisuje niekoľko desiatok krát v Pikhal
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nie presne, hľadajte postup NaBH4 v tomto subfóre. prvý je zadarmo druhý si nájdete sami :p
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18

Mohli by ste zdieľať tohto dodávateľa alebo mi ho poslať v súkromnej správe?
 

Jack

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 24, 2021
Messages
53
Reaction score
17
Points
8
Cam mi niekto veľmi podrobne opísať presný moment, kedy mám odliať roztok ortuti z hliníka pri príprave hliníkového amalgámu? Nie je mi jasné, či tam musí byť ťažká sivá hustá zrazenina alebo nie.
 
Top