Správa o syntéze amfetamínu (ale neúspešne, hľadanie riešení)

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Počul som od ľudí, ktorí mali presne tie isté problémy s hliníkovou fóliou!!! A hoci reakcia by mala byť pravdepodobne tým silnejšia, čím tenšia a menšia je na konci fólia, najefektívnejší spôsob bol natrhať hliníkovú fóliu na kúsky 2x2 až 3x3 cm. a potom ich vložiť do elektrického drviča kávových zŕn a miešať 20-30 sekúnd, kým sa neobjavia granule.
Okrem toho návod na syntézu použitý na začiatku asi tiež nebol najvhodnejší! Trvalo niekoľko pokusov, kým zo syntéz nakoniec vôbec niečo vyšlo! Čo bolo pravdepodobne veľmi odrádzajúce.... :)
Potom som vyskúšal návod na syntézu z videa!!!
S jediným rozdielom, že namiesto dusičnanu ortuťnatého 2 rozpustili ortuť v kyseline dusičnej a tento solüng použili na syntézu namiesto suchého dusičnanu ortuťnatého!
Exotermická reakcia je naozaj dosť prudká, ak na ňu nie ste pripravení a nezažili ste niečo také v plnej akcii! Napriek tomu je možné ju vykonať s 50 g. Syntézu P2NP s dostatočným chladením (a dobrým prevzdušňovaním a odvzdušňovaním podľa môjho názoru) možno zvládnuť dobre!
Mohli by ste skúsiť zreagovať vašu zmes izopropanolu, P2NP a kyseliny octovej naraz.
Od PRVÉHO pokusu podľa pokynov vo videu je výťažok po dvojnásobnom premytí bezvodým acetónom stále veľmi blízky výťažku uvedenému vo videu!!!!
Musím spomenúť, že nikto z ľudí zapojených do syntézy, vrátane mňa, nemá žiadne predchádzajúce znalosti chémie!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Nevykonávate čistenie s extrakciou A/B po sysntéze? Potom odškálujete aj všetky nečistoty.
Hovoríte o účinnosti a alobal rozdrobíte nožnicami na malé štvorčeky? To nemyslíte vážne, však?
Toto je jedna z najkomplikovanejších a časovo najnáročnejších metód prípravy hliníkovej fólie, aká mi napadá.
Netvrdím, že sa mýlite, ale v žiadnom prípade to nie je efektívne.
Ak sú malé pevné guľôčky alobalu také dobré, prečo nepoužijete hliníkový granulát? To by bolo ideálne, ale opäť to nikto neodporúča. Ak by mi niekto mohol povedať, ktorá fyzikálna vlastnosť je najdôležitejšia pre redukciu hliníka pomocou P2NP, veľmi by mi to pomohlo.

Od môjho prvého pokusu o výrobu amfetamínu sa mi to tiež darí, niekedy viac niekedy menej dobre, zaujíma ma pozadie, jemnosti, na čo si treba dávať osobitný pozor. Už som skúšal toľko vecí zmenil bez toho, aby som presne vedel, čo pre a prečo, to musí byť teraz koniec, ak potom musí existovať vysvetlenie pre zmenu, rozdiel, ktorý dáva zmysel a prináša mi ďalej vždy získať rovnaké množstvo v rovnakej kvalite.

Som stále otvorený akémukoľvek návrhu, ale prosím s dôvodom, ochotne tiež povedzte, čo je zlé a čo nemôže fungovať a prečo to nefunguje.
Vyskúšať všetko prakticky nemá pre mňa zmysel kvôli veľkému množstvu možných variantov.
Dúfam, že pre to máte pochopenie.
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Muž po amalgelieren umyje hliníkovú fóliu
3 X vodou, ktorá by pravdepodobne mala stačiť na odstránenie všetkých ešte prítomných dusičnanov ortuti...., ak to robíte pozorne!!!!
Vaša freebase je prítomná po procese varenia rozpustená v IPA ! Potom by mal byť dusičnan ortuťnatý rozpustný v IPA, aby skončil v konečnom výrobku, ak je ešte prítomný po umytí hliníkovej fólie alebo?

A na hliníkovú fóliu .... ju stačí natrhať na väčšie a menšie kúsky a potom ich krátko premiešať!!!!
Toto je zatiaľ najlepšia metóda ... okrem toho, že by som tiež strihal nožničkami na nechty na 0,5 X 0,5 cm veľké kúsky, ak by som inak nezostal, ak by to bol môj problém do cieľa!!!! ) Zakúpený hliníkový granulát pre laboratórium je asi najideálnejšie riešenie, až na to, že stojí pravdepodobne dvakrát toľko ako alobal pre domácnosť a že ďalšia objednávka, ktorá by vás mohla urobiť nápadnou, nie je žiaduca.
Tiež ma mrzí, že som sa k niektorým detailom nevyjadril dostatočne jasne... to vlastne nikdy nebolo mojím cieľom!
Od prvého pokusu o syntézu podľa video návodu ( s ortuťou v kyseline dusičnej anstadt dusičnan ortuťnatý 2 suchý) je výťažok stabilný v množstve a kvalite... podľa môjho názoru!!! Konzumujem dlho dlho denne a s presvedčením amfetamín s týmto výsledkom som 100% spokojný!!! Potrebujem 3 až 4 malé stopy a som jasný ,aktívny a Alkehol sa nestáva problémom tak rýchlo!!!!
To je tiež všetko, čo o tom musím povedať! Chcel by som tu vymeniť celý deň, ale môj dostupný čas je obmedzený!
Môj tip, ak niečo nejde podľa očakávania s vašou syntézou ... urobte to presne tak, ako v syntéze, ktorá je zobrazená vo videu.to v každom prípade lepšie, ako sa pokúsiť začať vo veci, o ktorej ste presne zvážili, nie je veľa nápadu (vždy predpokladám, že môj nedostatok pochopenia).
Sunny greeting´s........
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Najskôr bola ortuťová soľ rozpustená vo vode, keď urobíte hotovú reakčnú hmotu alkalickou, ortuťová soľ zostane prevažne vo vodnej fáze.
Po druhé, po syntéze VŽDY vykonávam extrakciu A/B, pri ktorej oddeľujem fázy petroléterom, čo by potom zabezpečilo úplné oddelenie solí.
Záverečným premytím acetónom sa odplaví aj posledný zvyšok. O ortuť sa neobávam.
Jednoducho spustím drvičku, jednoduchšie to už byť nemôže.
Boli by ste prekvapení, keby ste si urobili nejaký prieskum, hliník má takmer vždy rovnakú cenu za kilogram, bez ohľadu na to, o akú formu ide, a okrem obchodov s laboratórnymi potrebami existujú aj iné spôsoby, ako si objednať granule.
Použil by som ho, ak by mi niekto povedal, prečo by granule boli lepšou voľbou. Prečítajte si, že prvýkrát od granúl, inak sa vždy hovorí o fólii.
Takže si myslíte, že kyselina dusičná je tajnou zložkou pre konzistentný výnos a dobrý produkt?
Musím ťa sklamať, používam ju od začiatku a každá syntéza je iná, niekedy dobrá niekedy zlá a niekedy katastrofálna, takže to musí byť niečo iné.
Moje vedomosti o syntéze amfetamínu pozostávajú z toho, čo som našiel prečítať, a z mojich niekoľkých pokusov, pričom takmer všetky priniesli niečo užitočné. Lenže počet možných postupov alebo modifikácií sa zdá byť nekonečný, takže hľadám riešenie, ktoré by dobre fungovalo.
Čo mi vadí na videu, amalgám sa robí inak ako v návode, extrakciu freebázy robím pomocou oddeľovacieho lievika, tam by sa nemala reakčná hmota nutne vylievať, takže predtým filtrujem a nakoniec je výsledný produkt snehobiely bez ďalšieho čistenia. Zistila som, že to nie je možné, každá moja reakčná hmota bola zafarbená a tým aj freebase. Môžete ešte vyčistiť pred vysolením, ale bol by to opäť iný postup.
A nerobí sa žiadna A/B-extrakcia a ani sa nevyplavuje acetónom, tieto dva kroky sú vždy koncom každej syntézy vykonanej bez parnej destilácie freebázy.

Ďakujem, že ste si našli čas na odpoveď a prajem vám všetko dobré. Ak chcete niečo dodať, ste vítaný.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Reakcia závisí od off kvality z dusičnanu ortuťnatého.
Predpokladám, že to hľadá veľa ľudí. A keďže ide o zakázanú látku.
Zdá sa mi veľmi nepravdepodobné, že kvalita je všade rovnako dobrá.
Preto je veľmi dôležité, aby sa každý podelil o všetko tu na fóre.
Aby ste si boli istejší jej kvalitou.
Takmer žiadni ľudia tu nezdieľajú užitočné informácie.
a preto je potrebné veľa času a prostriedkov na ich zlepšenie.
Musí to prísť z oboch strán. Len preberanie nefunguje.
osobne si myslím, že nie je správne používať fórum bez vytvorenia účtu.
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Hovorí sa o nich: Ak sa na konci urobí zmes alkalickou, soľ zostane vo vodnom roztoku! Čo potvrdzuje moju reč. Pretože človek potom aj v IPA rozpustí len voľnú bázu zo spodnej sivej kaluže sa oddelí a zriedenou kyselinou sírovou sa soľ vyzráža!
Okrem toho je naliehavé na konci vášho postupu nejako odstrániť dusičnan ortuťnatý, pretože ani hliníkovú fóliu po amalgamácii neumývate vodou ..... a ďalej počas reakcie P2NP na amfetamín po určitom čase už ŽIADNY dusičnan ortuťnatý do reakčnej hmoty nepridávate, pretože reakcia po 60 min. zrejme klesá! Nemám žiadne predchádzajúce znalosti z chémie a to, čo tu píšem, je založené len na mojom vlastnom názore po tom, čo som si prečítal v ich správach! kyselina dusičná podľa mňa nemá nič spoločné s tajnou zložkou, ale prispieva k tomu, že v spojení s pridaným dusičnanom ortuťnatým vzniká 2, ak sa celý nemýlim. spomenul som to len preto, že je to len krát tak.... Nemyslím si, že by to malo nejaký vplyv na konečný výsledok, ak to použijete správne... slnečné pozdravy!!!
 

MidasMad

Don't buy from me
New Member
Joined
May 22, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
no, moja skúsenosť je s použitím hliníkového amalgámu redukcia PMK s nitrometánom na získanie MDMA. Vyskúšal som niekoľko druhov alobalu, ale jediný, ktorý poskytol pozitívny výsledok, bola extra ťažká značka Reynolds, najmä tie vrecká do rúry (tie sa dnes ťažko zháňajú). napriek tomu, že je drahšia, kvalita to vynahradí a ak sa vyskytnú iné nedostatky, môžete vylúčiť možnosť, že je hliníková, použitím tejto značky
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Myslím si, že nie je správne odhadovať príčinu nízkych výťažkov bez stanovenia medzivýťažkov. Táto metodika syntézy amfetamínu si vyžaduje určité skúsenosti. Je jednoduchšie zaoberať sa príčinou problému odhadom neumytého výťažku.

Všimol som si, že vo všetkých štádiách vyzerá báza aj prášok celkom čisto. Autor venuje osobitnú pozornosť postupu čistenia a extrakcie. Je však dôležité mať na pamäti, že každý postup čistenia môže znamenať stratu výťažku a môže byť zbytočný. Preto odporúčam zvážiť produkt pred každým ďalším krokom premývania. Zo skúseností môžem povedať, že viacnásobné čistenie produktu by mohlo výrazne znížiť výťažok, ale neviem, či to bol dôvod v tomto prípade.

Aká je aktivita výsledného amfetamínu?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ďakujem za vaše slová, ako zmerať aktivitu produktu?

A hmotnosť určujem vždy teraz, pred mojimi purifikačnými procesmi. Pokúsim sa tiež určiť množstvo čistého amfetamínu po odparení éteru.

Produkt som už tiež testoval medzi jednotlivými stupňami čistenia a musím povedať, že bez úplného čistenia pomocou A/B extrakcie a následného premytia acetónom produkt jednoducho chutí nechutne. Aj pri pomyslení na to, čo tam dostanem za mastnú a lepkavú červenú šmuhu, sa mi robí zle, keď si pomyslím, že som tú špinu vzal k sebe.
Samozrejme, ak dobrú vec navlhčíte rozpúšťadlom a primiešate do nej poriadny kofeín a laktózu, nič z toho nemáte, ale o to nejde. Potrebujem absolútne čistý produkt!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
No a jedným z najobľúbenejších spôsobov je urobiť riadok, však? Potom podajte správu, pričom použite približne polovicu slov, ktoré by ste chceli použiť :).
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ak je naozaj také jednoduché zmerať aktivitu výrobku počítaním môjho objektívneho názoru, potom môžem len povedať, že je veľmi silný. Stačí malé množstvo, aby sa telo rozbehlo na plné obrátky. Nepotrebujete spať, nepotrebujete jesť a ste jednoducho takí spokojní sami so sebou a so svetom.
Žiaľ, zatiaľ som nenašiel spôsob, ako by som mohol subjektívne dokázať čistotu, aby som mohol urobiť percentuálny pomer na porovnanie.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jediné, čo k takejto diskusii poviem, je:
Hliník je hliník a zostane hliníkom, bez ohľadu na to, aký názov mu napíšete.
Rád sa zapojím do diskusie o povrchu alebo objemovej hustote, ale nie o tom, ktorý výrobca si naň napíše svoje meno.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Nie, s najväčšou pravdepodobnosťou jediným skutočným spôsobom je spektroskopia. Existujú na to online zdroje, kde stačí poslať vzorku a dostanete späť spektroskopický profil, dokonca aj v prípade nelegálnych drog. Samozrejme, za poplatok. Ale v spektroskopickom profile ľahko zistíte, či máte nejaké píky, ktoré sa nezhodujú s referenčným profilom.
Uvidím, či nájdem online zdroj.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ospravedlňujeme sa, bolo to na tejto stránke, prirodzene :).
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/analytical-laboratories.533/

Vždy môžete ľahko urobiť stanovenie teploty topenia, ale to neodhalí, či sú tam stopové množstvá nečistôt, len to, či ste ďaleko od pravdy.

Ak sa vám podarí získať spektroskopický profil, ale nemáte referenčnú vzorku, na PubCheme alebo Spectrabase sú vždy online profily mnohých látok. Tu je amfetamín sulfát:

Krivky sú ako odtlačok prsta materiálu. Vzorka sa odparí a cez výpary sa presvieti svetlom. Kamera na druhej strane meria, ktoré frekvencie svetla sú absorbované parami, a ich kombinácia je pre každú látku jedinečná. Odpoveď je daná ako krivka s vrcholmi. Tieto vrcholy potom porovnáte s vrcholmi vzorky, o ktorej viete, že je čistá. Ak sú píky úplne odlišné, máte niečo iné. Ak sú vo vašej vzorke ďalšie píky, ide o nečistoty.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Som si vedomý tejto možnosti, uprednostnil by som metódu, ktorú by som mohol urobiť sám po každej syntéze.
Napríklad môžem urobiť TLC analýzu, kde podľa veľkosti škvrny viem určiť, koľko amfetamínu je prítomného a/alebo či sú prítomné nejaké iné psychoaktívne látky, ako príklad je veľmi jasne uvedený aj kofeín, ale laktóza nie.
Nevýhodou tejto metódy je, že nemám žiadnu referenčnú vzorku, o ktorej by som mohol povedať, že moja vzorka obsahuje viac, menej alebo rovnaké množstvo amfetamínu. Dodávateľ takýchto testovacích súprav TLC bohužiaľ (zatiaľ) neposkytuje spôsob, ako odvodiť presné množstvo, ako to robí napríklad v prípade MDMA, kokaínu alebo THC.
Môžem len povedať, že moje vzorky vyzerajú takmer všetky rovnako, ale akú čistotu vzorky majú, bohužiaľ nie. TLC analýzu robím pri každej svojej syntéze, vzorky sú archivované, rovnako ako TLC karty, aby som prípadne neskôr mohol vykonať presnejšie určenie.
 

MidasMad

Don't buy from me
New Member
Joined
May 22, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Súhlasím s vami, hliník je hliník a vždy bude, ale hliníková fólia nie je. možno tam, kde žijete, sú všetky kvalitné, ale tam, kde žijem ja, nie, urobil som test a naozaj je rozdiel medzi hrúbkou a inými produktmi zabudovanými do hliníkovej fólie, ktoré môžu ovplyvniť konečný výsledok.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Viem, že moja fólia je podľa výrobcu z 99,9 % hliníková. Fólia je hrubšia ako akákoľvek kuchynská fólia, čo spôsobuje pomalšiu reakciu, bola narezaná na malé kúsky pomocou skartovačky papiera.
Kde by sa tu teraz stala chyba pri použití tejto fólie?
 

MidasMad

Don't buy from me
New Member
Joined
May 22, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
vo vašom prípade ste si už absolútne istý kvalitou hliníkovej fólie, takže hliník nie je premenná, ktorú by ste mali brať do úvahy. možno pre iných ľudí, ktorí mali podobný problém a ešte neuvažovali o takejto možnosti, by to mohla byť premenná, ktorú treba analyzovať
 
Top