Máte nejaké otázky?

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
tropane ste u mod a učiteľ tejto novej skupiny gratulujem ak áno a mimochodom nabudúce keď niekto príde do tvojho domu kde u spí a koná foll chyťte plechovku bare mase a dajte im peknú ranu a čoskoro všetci budú vedieť nerušte tropane chcem sa pripojiť k tejto skupine a učiť sa
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Som správca a dúfam, že sa mi podarí získať pomoc. Vidím užitočnosť a potrebu takejto skupiny, hoci som na túto prácu beznádejne nekvalifikovaný. práve v tejto chvíli sa ľudia chystajú miešať silnú chemikáliu do inej silnej chemikálie v zaváraninovom pohári na svojom pulte. Ešte ani neuvažovali o tom, čo sa stane potom. Mohlo by sa to prevariť a zmrzačiť rodinného psa alebo založiť požiar alebo ich oslepiť. Na tejto stránke sú ľudia a príspevky, ktorí pri hľadaní (čokoľvek hľadajú) zabudli na logiku a chystajú sa na prístup "vyjebať a zistiť niečo, čo môže ukončiť ich slobodu alebo život. Ak budú mať šťastie, nestane sa vôbec nič. Nesledovali dostatočne pozorne recept. Reaktanty pridávali v nesprávnom poradí. Možno chota recept, ktorý nefunguje, pretože bol oveľa jednoduchší ako ten, ktorý by fungoval, alebo preto, že si niekto neúplne pamätal niečo, čo mu bolo povedané alebo čo videl. Človek, ktorý sa pekelne snaží vyrobiť drogy bez toho, aby najprv pochopil mechaniku základov chémie, predstavuje vážne nebezpečenstvo, ktorému sa dá vyhnúť
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Prečo sú platby za aktualizáciu účtu pomocou bitcoinu? Btc je vysledovateľný ako fvck. Prečo tam na platby nepoužívať Monero?
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Odhaľujem tu svoju úplnú neznalosť, ale BTC sa dá vysledovať? Môžete laicky vysvetliť, v čom je Monero iné ako BTC, a teda menej vysledovateľné?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Btc sú navždy sledovateľné. Monero sú na päť dní
 

L3thmode

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ako som narazil na toto krásne fórum? Hľadal som syntézu kanabinoidov . Neviem, prečo som toto fórum nenašiel skôr !
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
A nakoniec....... Mohol by som prisahať, že som videl možnosť vylepšenia účtu, aby som mohol hodiť nejaké peniaze na stránku, okrem 1000 dolárov pre skupinu RC alebo priameho tlačidla Donate v oblasti výroby videí go fund me-esque. Nemôžem to znovu nájsť. Možno sa mi to len zdalo.........
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Aktualizácia je RC-sekcia za 1000 dolárov
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
73
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Je možné uvažovať o tom, aby sa správy, ktoré sa posielajú a prijímajú v rámci uzatvorených obchodov, či už šifrované alebo nie, po ukončení obchodov vymazali/odstránili atď. Je to znepokojujúce, pretože ak by niekedy, nedajbože, došlo k akémukoľvek ohrozeniu stránky zo strany LE alebo iných subjektov, tieto údaje by mohli byť veľmi zlé pre predávajúcich aj kupujúcich
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Potrebná pomoc!
pri miešaní týchto prvkov došlo k výbuchu (4mmc)
4'-metylpropiofenón - 100 g
Benzén - 400 ml
Bróm (Br2) - 100g
potom sa všetko v dome umylo a umylo, postriekané miesta sa natreli, aktívne vetranie pokračovalo viac ako 10 dní, ale bolesť očí úplne neprestala...

Teraz maľujem všetky steny a stropy, mením podlahu!
Musím si zaobstarať nejaké vzduchové filtre?
Plus akékoľvek ďalšie informácie, prosím!!!!!!!!
 
Last edited:
  • Like
Reactions: vis

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, znie to zvláštne. Pridali ste do roztoku okamžite 100 g tekutého brómu? Reakcia by nemala vybuchnúť. Okrem toho tam nie je H2O2. Ste si istý, že ste použili presne tieto činidlá?
 
View previous replies…

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Áno, okamžite( po 10 minútach zahrievania spätný chladič vyskočil z banky a hustý prúd kvapiek a plynu dopadol na strop
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Bola to osudová chyba, frajer. Pred syntézou si pozorne prečítajte učebné texty.
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Môžem zostaviť recirkulátor s uhlíkovým alebo HEPA filtrom? alebo ionizátorom?
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Áno, tá chyba je naozaj obludná
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Potrebujete dobre vetraný priestor, v opačnom prípade môžete zomrieť. Okrem toho začnite s 10g dávkou, naučte sa syntézu, aby ste sa vyhli takýmto nehodám.
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
11
Points
8
O človeku!) Priamo sa spoznávam vo vašich chybách!! :)
Mal som túto fatálnu chybu s 100 pseud /I2 /P
Strop sa nedal vyčistiť. Musel som ho zakryť sadrokartónom.
A ten tvoj bróm sa tiež nedá zmyť! :)
To bola pre mňa dobrá lekcia
NEPOUŽÍVAJTE chémiu v obytných priestoroch!!!

Problém so zápachom vám pomôže vyriešiť generátor ozónu.
Ozón neutralizuje slzotvorné chemikálie. (lachrymátory)
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Ďakujem, naozaj ste mi poskytli zlaté rady :)!
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Čo robiť, ak uniká para cez spoj medzi spätným chladičom a bankou? Rozmery sú rovnaké zdá sa, že cez hadicu na výstup plynu nič nevychádza
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Je dobrým zvykom, vlastne nevyhnutnosťou, používať mazivo na spojoch. Ja používam silikónové mazivo potravinárskej kvality. Nestojí prakticky nič.

Spomínam tiež, že ak robíte reflux, je dôležité, aby bol odtok pre tlak, ktorý vzniká, inak môže dôjsť k zlým veciam (tlakovým výbuchom).

Viem toho veľmi málo, ale viem toto. V prípade ďalších otázok ma kontaktujte.
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Môžem používať vazelínu?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Môžete, ale keď sa zahreje, zmení sa na kvapalinu, ktorá by mohla kvapnúť do vášho RM a potenciálne ho zničiť. Ja používam balzam na pery. Mám ich okolo seba hromadu (ChapStick), topí sa o niečo vyššie a malá nádobka je pohodlná. Len ho rozotriem na mužskej strane asi 2 riadky a otočím, keď ho dáte dohromady, aby sa rozotrel. Pre vákuové dist. Mám skutočné vákuové mazivo, ktoré je drahé, ale 1 množstvo veľkosti hrášku je dosť na spoj, takže to ide dlho
 
Top