Máte nejaké otázky?

Jack

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 24, 2021
Messages
53
Reaction score
17
Points
8
Čo vás motivovalo k vytvoreniu tohto fóra?
 

Ketaholiker

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 28, 2024
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Hľadám prekurzor na výrobu LSD

prekurzor ergotamín, lsa, lysergol, metylester kyseliny lysergovej

alebo mám semená havajskej detskej dreviny alebo zrná námeľových húb, ale nie je to najlepšie stanovisko....
Nejaké nápady pre mňa?
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Vážený pán Walt, pamätám si, že váš tím distribuoval súpravy syntéz 4MMC. Môžem sa na tom podieľať? Teraz nemôžem nájsť toto oznámenie(((
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Prestali sme ich posielať zadarmo. keďže sme spolu poslali viac ako 100 súprav, z ktorých sa dá vyrobiť viac ako 10 kg tovaru. Ľudia však nezanechali spätnú väzbu. Sme pripravení poskytnúť všetko, čo potrebujete, na komerčnej báze.
Kontakt @WillD
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Je obmedzenie chatu naozaj trvalé a nie je možné získať 2. šancu? :)
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Môže niekto urobiť vlákno na miestny názov , Balkán, myslím, že je tam inafe ľudí pre toto vlákno, vďaka
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Ahoj všetci, chcem sa spýtať, či by ste mi mohli poradiť, po druhom varení, Lukartova reakcia nedošlo k žiadnemu oddeleniu všetka kvapalina mala tmavočervenú/hnedú farbu a po záverečnej fáze A olej vyšiel farby väčšej nie zvyčajne takto, ale vždy bola farba vody
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
V prvom rade chcem povedať veľkú vďaku tímu bb, ktorý sa podelil o svoj produkt a vedomosti o chémii 🧪
Nechcem byť arogantný alebo zlý človek v niektorých očiach 👀
Ale myslím, že ak je to propagácia pre ľudí, ktorí sa len zaregistrujú a dostanú okamžite zadarmo dobrú vzorku ( nehovorím, že je to zlé)..
Môžeme my, ktorí máme status ''rezidenta'' dostať nejakú podobnú okrem toho, že je, ako napríklad 4mmc synth kit alebo pre iné produkty, niektoré v tej deregulácii, ak je to možné (môžeme wote) to bolo tak skvelé pre niektorých, ktorí sú trochu dlhšie a chcú ísť ďalej v chémii

Ďakujem za všetko

Je to len môj názor

Nechcem, aby sa na mňa niekto urazil.


Som veľmi vďačný za všetky vaše práce bb



Zostaňte zachrániť a pozitívne 😺🍀🧪🤞
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Môže tím administrátora, prosím, len získať nejaké lepšie zabezpečenie pre nový selle? r coze čas chcem získať nejaké veci dať informácie a osoba odísť len, žiadne ďalšie prihlásenie, s informáciami, a počul som viac podobných príbehov sa tu deje
Tu ľudia lovia myslím že to nie je dobré pre nás 😆
 
Top