Looking for a vendor Nejaký predajca RC z celého sveta okrem Číny?

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Každý odporúčaný dodávateľ RC, ktorý poskytuje


Čína RC predajcovia myslím, že väčšinou sú podvod teraz, ale Európa predajca v BB fórum zoznam neposkytujú tieto, nejaký iný predajca návrh?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Tieto látky nie je problém kúpiť v Európe a Číne, sú legálne. Nie sú psychoaktívne (RC), používajú sa pri syntéze kanabinoidov
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Na tieto chemikálie sa môžete dohodnúť s legitímnymi čínskymi chemickými spoločnosťami.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Čo ak (1H-indol-3-yl)(2,2,3,3-tetrametylcyklopropyl)metanón cas 895152-66-6 ?

nejaký navrhovaný predajca by to mohol poskytnúť? pretože som si objednal z Číny a teraz nemám žiadnu odpoveď, niekedy sme si jednoducho objednali všetko v jednom namiesto toho, aby sme si objednali od viacerých predajcov s viacerými chemikáliami
 

Waterman1967

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Viete, že keby ste sa dostali do Nemecka, boli by ste bohatý človek. Potrebujem odtiaľ 2000 litrov mesačne. Mám to na háku, potrebujem niekoho, kto to ukradne do USA. Zaplatil by som desať dolárov za jednotku nad rámec nákladov a výdavkov. To je dobrý žrádlo. Dvadsať stojanov mesačne môžeš robiť v pohode a šetriť na čierne dni. Nadviažte tam kontakty. Stojí to za zamyslenie.
o o
 

Waterman1967

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Navyše by ste mali niektoré
ne v BASF, to je podľa mňa celkom dobrý chemický výrobca.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Prepáčte, ale musím byť jasné, čo máte na mysli, potrebujete 2000L noids z Nemecka do USA?
 
Top