Question Môžem si vyrobiť MDMA s liekmi, ako je Vyvanse alebo ritalin alebo adderal?

kamkam@

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Mám prístup k liekom ako modafenil vyvanse adderal a mám skúsenosti s výrobou edibales a vape thc kaziet , viem, že mám záujem o výrobu MDMA alebo ectasy alebo ružového kokaínu , dávku niekto by mi mohol pomôcť. je to možné ? ako podnikateľ v oblasti konope som zvedavý, môžem vyrábať drogy s liekmi ADHD?
v mojej krajine stojí vyvanse asi 10 dolárov za 70 mg x 30 , je to také lacné a podporované vládou a ja chcem v tejto situácii zarobiť peniaze
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
mdma a povedzme ritalín majú určité chemické podobnosti, ale bolo by naozaj ťažké vyrobiť molly týmto spôsobom. nestojí to imo za to. niekto ma opravte, ak sa mýlim

ružový kokaín/tusibi je len zmes rôznych drog, takže hádam stačí do toho hodiť lieky na adhd a nejaké iné sračky a uistiť sa, že je to ružové lol
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
mdma a povedzme vyvanse sú chemicky podobné, ale prechod je ťažký, takže sa takto nevyrába, lacnejšie je kúpiť mdma. Mali by ste tu predávať svoje lacné vyvanse dex.amph caupsules. Pôvodné Tussi je polovica 2CB & Coke. 2CB sa dá zohnať lacno
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
25
Points
3
Ak nájdete spôsob, urobte malé množstvo a nechajte ho otestovať a urobiť skúšobnú prevádzku.
 
Top