Varenie prasklín

Mfker

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 24, 2021
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, takže odnedávna ma veľmi zaujímalo naučiť sa umenie varenia cracku, no nie je to vlastne umenie, je to celkom jednoduché, ale existujú rôzne recepty, ktorými sa dosahujú rôzne čistoty. Podelím sa s receptom, ktorý som našiel, ale chcel by som sa spýtať aj niekoľko otázok.

Napísal to slávny Le Junk z Bluelightu, vďaka*, frajer!*


Správna metóda na výrobu 100 % čistého kokaínu vo voľnej báze je rozpustenie 1 gramu falšovaného kokaínu v 40 ml.s vody buď vo veľkej sklenenej kadičke, alebo v sklenenom zaváraninovom pohári. Nech už sa rozhodnete pre čokoľvek, uistite sa, že je to sklo.


Ak niečo zostane nerozpustené, nie je to kokaín, takže ho odtiaľ musíme dostať skôr, ako budeme strácať čas s týmto svinstvom. Ak teda nejaký zostane nerozpustený, jednoducho ho prefiltrujte do samostatnej sklenenej nádoby pomocou štandardného okrúhleho kávového filtra a plastového lievika. Keď všetka tekutina pretiekla, pridajte ďalších 20 ml vody cez ten istý filter, aby ste zachytili všetku kokaínovú vodu, ktorá mohla preniknúť cez filtračný papier. Naším konečným cieľom je získať celkovo 60 ml vody na každý gram kokaínu. Inými slovami, ak sa všetok pôvodný kokaín úplne rozpustil v pôvodných 40 ml, potom k nemu jednoducho pridajte ďalších 20 ml sladkej vody a pokračujte ďalej........


V samostatnej kadičke alebo poháriku pridajte 20 ml 10% amoniaku (značka Ace Hardware) do 20 ml destilovanej vody. Dôkladne premiešajte. Čpavok musí byť bez vône a musí obsahovať iba čpavok a vodu. Je veľmi ťažké ho zohnať a jediné miesto, kde som ho našiel, bolo Ace Hardware. Viem to, pretože som najprv hľadal v Home Depot, Menards, Lowes, vo všetkých obchodoch s potravinami a v lekárňach. Len vám ušetrím námahu, takže choďte do Ace Hardware. Na vysokej tenkej bielej fľaši bude napísané: "Amoniak 10 %". -alebo 5-10 % -neobsahuje žiadne parfumy ani povrchovo aktívne látky a MUSÍ byť číra. To je tá, ktorú budete potrebovať......


Táto ďalšia časť je mimoriadne dôležitá! Pomocou sklenenej kvapkadla pomaly pridajte presne 1 ml roztoku amoniaku do rozpustenej kokaínovej vody. Pri každej kvapke sa vytvorí zakalená jasne biela zrazenina. Medzi každým pridaným 1 ml vždy 2 - 3 minúty miešajte. Na pomalý postup je obrovský dôvod, aby ste nevysrážali všetku voľnú bázu naraz, dobre? S každým 1 ml amoniakového roztoku miešajte vždy 2 - 3 minúty, najlepšie sklenenou alebo ešte lepšie medenou tyčinkou. Počas miešania sa veľmi usilujte nedotýkať sa žiadnou časťou sklenenej nádoby. Dôvodom výmeny nádob je, že keď sa začne tvoriť skutočná kokaínová voľná báza, nechcete, aby bola prípadne znečistená niečím, čo sa vytvorilo predtým a nebolo to kokaínová voľná báza. Preto je tiež nesmierne dôležité, aby ste sa nikdy nedotýkali okrajov skla, kým sa tvorí kaša. Keď náhodou uvoľníte nejakú časť slizu, nebude sa znovu pripevňovať k sklu, a tak nakoniec skončí vo vašej skutočnej kokaínovej freebase. Takže sa jednoducho nedotýkajte skla miešacou tyčinkou, dobre?


Po približne 4 - 5 ml a 2 - 3 minútach medzi každým pridaným ml sa na vašej miešacej tyči začne tvoriť mimoriadne nepríjemný a nepríjemne vyzerajúci sliz. Nie je to kokaínová voľná báza, ale jedna z ľahšie tvoriacich sa báz, ako je amfetamín atď. Počas celého tohto procesu sa vytvoria 2 rôzne látky. Jednou z nich bude žltkastý sliz, ktorý sa vytvorí ako prvý. Tento maz NIE je kokaín a nemal by sa brať do úvahy. Druhou látkou, ktorá sa vytvorí, bude skutočná kokaínová báza. Má vybielený biely vzhľad a sú to pevné vločky až kamene.


Zapamätajte si: počiatočný sliz, ktorý sa prilepí na medenú tyčinku, je odpad/odpad. Ďalšia vec, ktorá sa vytvorí na medi, bude bieliaca sa biela voľná báza. Od tohto momentu bude všetko, čo sa vytvorí vo vode, voľná báza, ktorá sa môže, ale nemusí prilepiť na tyč. Bez ohľadu na to, keď sa začne tvoriť voľná báza, od tohto momentu je všetko voľná báza, až kým sa nevytvorí ďalšia zrazenina z pridania amoniaku.


Pokračujte v pomalom pridávaní 1 ml roztoku amoniaku a po 3 minútach miešania neustále kontrolujte tyčinku. Hlien bude naďalej rásť na miešacej tyči, pretože všetky ostatné voľné plyny okrem kokaínu sa budú zrážať ako prvé. Po chvíli konečne začnete vidieť, ako sa na miešacej tyči začína tvoriť posledná báza, kokaín, ako biela, skalnato tvrdá látka.


Takže, aby som to zopakoval; teraz ste pokračovali v pomalom pridávaní amoniaku, až kým sa sliz úplne neprestane tvoriť a nezačne sa tvoriť biela báza. Práve v tomto momente vymeníte sklenené kadičky. Všetok mastný sliz v prvej kadičke môžete vyhodiť. Uistite sa však, že ste zotreli všetok sliz, ktorý sa vytvoril na miešacej tyči pred vytvorením voľnej bázy.


Obsah kadičky prelejte rovno do 2. kadičky; pri 2. prelievaní nie je potrebný žiadny kávový filter, ale budete potrebovať 3. kadičku, ktorá bude pripravená a bude čakať, pričom kávový filter bude pripravený na zachytenie všetkého, čo sa dostane zhora.


Keď sa tak stane, - celý obsah zmesi vody a kokaínu prelejte do 2. čerstvej sklenenej kadičky alebo zaváraninovej nádoby, ideálne ešte bez použitia filtra, pretože všetko, čo teraz zostáva vytvoriť, bude posledný a konečný základ, kokaín! Musíte pokračovať v pomalom pridávaní amoniaku po kvapkách do novej kadičky, miešať bez toho, aby ste sa dotýkali stien alebo dna, až kým sa nevytvorí žiadna zrazenina z pridávania nového amoniaku. Ak pridáte akýkoľvek ďalší amoniak po bode, keď sa vytvorí nová zrazenina, rozkladá sa váš skutočný základ.


Všetko prelejete cez kávový filter do tretej čerstvej kadičky. Teraz z miešacej tyčinky, ktorá obsahuje všetky ostatné zásady alebo odpad, očistite sliz a uistite sa, že je čistá pre poslednú a záverečnú fázu procesu.
Pomocou 3. kadičky, po preliatí obsahu 2. kadičky cez kávový filter 3. kadičky, pokračujte v pridávaní roztoku amoniaku po kvapkách do zmesi kokaínu a vody, až kým sa s pridávaním ďalšieho roztoku amoniaku nevytvorí biela zrazenina. Keď sa všetok 100 % čistý kokaín freebase úplne vysráža, prelejte obsah do filtra a nechajte dôkladne odkvapkať. Po vysušení otvorte filter a nalejte freebase do sklenenej kadičky s malým množstvom (20 ml na gram) čistej sladkej vody. Úplne premiešajte, aby sa úplne vypláchol všetok amoniakový roztok, a potom ho opäť nalejte do filtra. Po vypustení a ešte vo filtri nalejte na teraz už čistú kokaínovú freebase trochu viac sladkej vody, aby sa zmyli všetky posledné stopy amoniaku.


Odstráňte filtračný papier obsahujúci čistú kokaínovú freebase a vložte filtračný papier, ktorý ešte obsahuje freebase, dovnútra medzi niekoľko papierových uterákov, pevne stlačte na časť s chumáčmi, aby sa absorbovala ďalšia vlhkosť, a potom ešte vo filtračnom papieri vysušte, kým nebude suchý na dotyk. Opatrne otvorte keramickú dosku a nechajte na ňu vypadnúť všetku voľnú hmotu. Nechajte ju sušiť na vzduchu tak dlho, kým úplne vyschne (najmä ak ju plánujete znovu premeniť na 100 % čistý hydrochlorid kokaínu). To môže trvať aj celú noc.


Uistite sa, že ste svoj falšovaný koks odvážili predtým a potom ešte raz po zaschnutí čistej freebase. Urobte si výpočet, aby ste určili PRESNÚ čistotu svinstva, ktoré vám bolo pôvodne predané. Zavolajte svojmu predajcovi a pošlite ho do prdele, že je to len 26 %, a potom si nájdite nového predajcu.

Toto je recept Le Junk, avšak ide samozrejme o crack s veľmi vysokou čistotou, ktorý by som odporúčal, ak ho budete fajčiť sami, avšak ak ho predávate, neboli by to najlepšie peniaze, prečo? Nuž preto, lebo odstránením rezov získate menšiu výťažnosť, ale kvalitnejší produkt, a vo svete cracku áno, kvalita je dôležitá, ale je v ľudskej povahe, že ak je to viac, tak sa viac tešíme na kúpu. Napr. 0,2 g za 20 dolárov a 0,1 g za 15 dolárov, väčšina by si vybrala 0,2, aj keď kvalita môže byť absolútny odpad, ale stále dosť na to, aby ste sa mohli zfetovať.

Zaujímalo by ma, ako by sa dal prípadne pripraviť crack napr. ghetto spôsobom, bez odstránenia rezov, viem, že sóda bikarbóna je najčastejší spôsob, ale ako by som to robil napr. s 10g koksu, koľko sódy bikarbóny by som použil, koľko vody, čo s teplom? Sú tam nejaké riziká? Aké škrty sa dajú urobiť do koksu a stále sa s nimi dá variť crack? Odpovede sú veľmi vítané
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Zaujímavé, páči sa mi, kam smerujete. Je pravda, že veľa kokaínu stále koluje vo veľkom s prímesou toho zasraného RC bolívijského skalného skatu.
Takmer nemožné odstrániť z kokaínu, keď sa raz objaví.
Varí sa do cracku perfektne, podľa mojich úprimných pozorovaní, dáva mu väčšiu príťažlivosť pre oči, čo vás podvedome núti myslieť si, že jeho vyššia quailty, pumpuje dem enzýmy spokojnosti, ktoré ste sa snažili eskritizovať na 1. mieste lol.
Napr. B12 x9000. Samozrejme, pite veľa vody ;p
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Amoniak je naozaj vhodnejší na prípravu trhliny. Ale všetky vyššie uvedené čistiace manipulácie neumožnia zbaviť sa levamisolu.
 
Last edited by a moderator:

TheCuriousNiko

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 13, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

Aký je postup opätovnej konverzie na 100 % čistý hydrochlorid kokaínu?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Spôsob, ako získať "pouličný crack", je pridať ku kokaínu HCl hydrogenuhličitan sodný, 50 % objemu alebo 30 % hmotnosti (alebo až 50 % hmotnosti). Pridajte toľko vody, aby pokryla celý prášok. Zahrievajte ho, kým nezačne šumieť. Reakcia je spočiatku exotermická a keď prestane šumieť, zostane vám "koláčik" plný veľkých dier špinavého lacného cracku. Bude to dym. Budete z neho zhulení. Bude vážiť 125-150 % kokaínu HCl, s ktorým ste začali. Takto ho vyrábajú bratia na rohu ulice. Je to šmejd, ale dosť dobrý
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Otázka: Ako sa má postupovať v prípade chemických látok? Ak to urobíte správne s hydrogenuhličitanom sodným (Natron), mali by ste byť schopní získať aj dobrú voľnú bázu?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Podľa toho, čo som sa dočítal, je natron predovšetkým uhličitan sodný a 17 % hydrogenuhličitan s trochou chloridu sodného a síranu sodného. Uhličitan sodný je jemný rovnaké produkty ako hydrogenuhličitan, z ktorých jeden je chlorid sodný. Takže to je v poriadku. Síran sodný...🤔sa disociuje. nezdalo sa, že by tvoril kyselinu sírovú. Síran sodný JE obľúbené sušiace činidlo, takže bude pravdepodobne potrebovať trochu viac vody. Takže by som to nenazval lepším ako hydrogenuhličitan, ale funguje to. Pravdepodobne to chce zvýšiť množstvo v porovnaní s čistou jedlou sódou
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Ahojte všetci, som nováčik. Chcem poznať jednotlivé kroky. Výroba tabliet XTC/MDMA/MDA a nekvalitných zložiek v nelegálnych továrňach na výrobu drog v Kolumbii a Brazílii.
Robím si o tom prieskum. Aby som zlepšil chyby a vyvinul bezpečné a kvalitné výrobky.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Reagoval na nesprávny príspevok. Toto nie je miesto na uverejnenie tohto komentára. Po prvé je to mimo témy a v nesprávnom fóre. Takisto sa táto informácia už nachádza na fóre v časti fenyletylamíny, myslím
 
Top