Súčasná najjednoduchšia metóda syntézy metamfetamínu z efedríniumchloridu

oppengruppen

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
1
Ahoj! Veľmi nový tu a skontroloval som takmer každé miesto o konverzii efedrínu na metamfetamín po celej temnej sieti. Teraz nemám vzdelanie v oblasti chémie, keďže je to tak, snažím sa nájsť najoptimálnejšiu metódu, ako to urobiť.

Pokiaľ som pochopil, ak máte po ruke efedrínový hydrochlorid, naj "čistejšia", najjednoduchšia, najmenej zložitá a najviac "uskutočniteľná" metóda pre začiatočníka je prostredníctvom HI/redP?

Pochopil som celkovo metódy, ktorými sa metamfetamín syntetizuje z efedrínu pomocou HI/redP, ale moja myseľ sa zamotala kvôli obrovskému množstvu rôznych príspevkov a blogov...

Moja otázka znie, aký je v súčasnosti uznávaný "najvýhodnejší spôsob premeny tabliet efedríniumhydrochloridu na metamfetamín"? A ktorý návod je najkomplexnejší a všetko obsahujúci návod na tento konkrétny spôsob?

Akékoľvek odpovede by som veľmi ocenil! Ospravedlňujem sa, ak je to príliš veľa, aby som sa pýtal btw, dostal som naozaj frustrovaný v posledných 3 dňoch môjho "výskumu", ktorý sa snaží dospieť k záveru o jednom plnohodnotnom sprievodcovi...
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Rýchle a špinavé 1 2 3 titrujte svoje prekurzory pravdepodobne to skončí skôr ako jeden bod päť bod tri, ale to všetko závisí od vašich východiskových produktov staromódny push and pull mohol by som dokonca urobiť jeden hrniec stará škola ide o to, aby ste s tým nešli do mikro hneď na začiatku neponáhľajte sa božské pohlavie nebuďte sjetí, ak môžete dostať červenú moč do oka ste nastavený môj priateľ najväčšia chyba tejto správy nejsť dostatočne ďaleko alebo sa vyplašiť keď to začne bublať je to skúška tam môj priateľ nechajte si nejaké poznámky akokoľvek ich chcete zabezpečiť až si urobíte poznámky veľmi konkrétne poznámky a zamerajte sa na cieľ nikdy neurobiť tú istú chybu dvakrát žiadny čas teploty nálady všetko a this goes without saying but burn the entire process you're using how it works what's actually happening this will save you many headache or you can throw all three of those into glass toss it on on the burner and the hope you get something and then just never ever ever ever ever ever ever mention you're the source should be golden I'm sorry I could go into vedu mohol by som ísť do chémie mohol by som ísť do laboratórnej techniky mohol by som ísť do chýb a nástrah, ktoré som urobil, ale ak všetky cesty nestojí za to, aby ste potom jednoducho kúpiť lacnejšie je to jednoduchšie spôsob, ako lepšie pre vaše zdravie a to vám zabráni, aby sa vaša zadok krúžkoval na veľkosť fľaše vína panna prvý veľa šťastia v godspeed môj priateľ
 

oppengruppen

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
1
Ďakujem ti, priateľ môj, aj tebe prajem veľa šťastia! Určite sa budem riadiť vašimi radami. :D
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Jód, kyselina hypofosforečná
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Extrahujte tablety metanolom, prefiltrujte, zlikvidujte odpad vo filtri a pomaly odparujte filtrát z metanolu, čím získate efedrín. Dobre zmiešajte červený fosfor efedrín a kryštály jódu v pomere 1:3:5, pridajte množstvo vody 1:2: (odporúčam pridávať cez spätný chladič, pretože uvoľnený plyn je smrteľne nebezpečný) refluxujte 24 hodín na nízkom ohni, ochlaďte, prefiltrujte, nasýtite rovnakým množstvom vody, bazifikujte 20-25 % roztokom naoh vody, 3-4 krát extrahujte dcm, zbierajte extrakty, vysušte ich MGSO4 alebo NA2SO4, odparte dcm, po odparení dcm prebublávajte plyn HCL cez zvyšný olej, zbierajte tuhú látku, nechajte na filtračnej fólii na vysušenie.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Ach, časy hojnej kyseliny jódovej 57 % 1 2 3 push pull červená biela a modrá rovnaký postup v podstate som nepoznal niekoho, kto by to vedel urobiť v miske neustále pridávanie jódu nebol najostrejší banán a vejár, ale fungovalo to
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Tu sa vám to podarí! Skúste TOTO, nemôže to byť jednoduchšie ako toto.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Amonná soľ, lúh(=amoniak) a lítium z batérie. V štartovacej kvapaline (etyléter a heptán) existuje video, ktoré hľadám a ktoré demonštruje túto metódu. Každý roh bol strihaný, kým to nedokázal urobiť žiak 3. ročníka.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Úniky Athena
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Správne. Videl som aj niekoľko variantov, ktoré boli ešte "solvatované elektróny" alias brezové reakcie. Niektorí čistia tabletky, niektorí najprv urobia se (a iní to všetko naraz zmiešajú... ak máte laboratórne sklo, môžete metódu vylepšiť len tým, že si ju rozpracujete, ale nečítal som debatu o tom, či 2 hodiny strávené destiláciou heptánu z éteru sú užitočná úloha
 

Honky

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Jul 19, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Aký je rozdiel medzi kyselinou fosforečnou H3PO4 a kyselinou hypofosforečnou H3PO2 a pre koho je vhodná?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
TRBCMeAaEu


H3PO2 je kyslejší ako H3PO4 a je lepším redukčným činidlom. táto metóda používa efedrín aj H3PO2. je to to, čo ste hľadali? ^_^
 

Honky

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Jul 19, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Tam, kde žijem, je kyselina fosforečná H3PO4ľahko dostupná, zatiaľ čo kyselina hypofosforečná H3PO2 je veľmi vzácna
 
Top