• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Dead Drop Mŕtve kvapky v USA - v ktorom meste?

The best city for dead drops?

  • New York

    Votes: 9 22.0%
  • Los Angeles

    Votes: 5 12.2%
  • Chicago

    Votes: 7 17.1%
  • Houston

    Votes: 3 7.3%
  • Phoenix

    Votes: 2 4.9%
  • Philadelphia

    Votes: 4 9.8%
  • San Antonio

    Votes: 0 0.0%
  • San Diego

    Votes: 4 9.8%
  • Dallas

    Votes: 3 7.3%
  • Austin

    Votes: 4 9.8%

  • Total voters
    41

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Ahoj komunita Breaking Bad

Ak neviete, čo je to mŕtva kvapka, prečítajte si tu: Mŕtve kvapky

Zaujímalo by ma, kde by ste mali záujem o príjem mŕtvych kvapiek pre všetky typy výrobkov. Anketa sa týka skôr miesta ako výrobku.

Neváhajte a zanechajte svoj hlas v ankete, ak sa tu vaša oblasť/mesto nenachádza, môžete zanechať svoj názor v sekcii komentárov

Pozdravy,

Gordon
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Zdá sa, že Texas a Kalifornia sú nadmerne zastúpené 🤔 ideálne hlavné mestá štátov a niekoľko ďalších oblastí s vysokým počtom obyvateľov možno veľké univerzitné mestá
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Myslím, že v uvedenom zozname musí byť 10 najväčších miest v štátoch :). Určite tam toho veľa chýba!
Napriek tomu bude zaujímavé pozrieť si niektoré rezutáty!
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Som si celkom istý, že Washington d.c. by sa do tohto zoznamu dostal, ale na druhej strane to nie je mesto. Asi by som mal spomenúť Columbus. Je to 17. najväčšie mesto s počtom 900 000 obyvateľov. Mohol by som sa nechať presvedčiť, aby som sa pustil do týchto prác, ak by bola cena primeraná.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Tento zoznam bol z náhodnej webovej stránky, aby sa lopta rozbehla tak trochu :D. Aká by bola správna platba, ktorú by ste zvážili za to, že robíte mŕtve kvapky? Mesačne alebo za každú činnosť?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Oboje. Na jednu akciu, ale pravdepodobne by ste mi mohli platiť mesačne. Pravdepodobne na míľu by to bolo najspravodlivejšie. Mesto má medzištátnu slučku, ktorá ho obchádza, ale celé mesto sa v nej nenachádza. Je to 55 míľ okolo, 88,5 km
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Prepáčte, musím sa spýtať inak, aká by bola mesačná platba alebo dokonca platba za činnosť, ktorú by ste považovali za dobrú?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Mesačná platba je ako mzda. Keď viete, že dostávate × peniaze bez ohľadu na to, či fičíte alebo sa snažíte, väčšina ľudí fičí..moja manželka je platená. 75 tisíc dolárov ročne. Vstáva o ôsmej, prihlási sa do práce z počítača. Priloží závažie na tlačidlo posunu a vráti sa do postele. Zobudím ju o 13.00, aby sa odhlásila na obed a je to 50 na 50, ak zostane hore. Potom celú noc fetujeme a nespíme. Rozmýšľam, keďže platím za benzín a poistenie, pneumatiky a olej, ...0,65 USD/míľu a mohol by som len krúžiť po meste 2 krát denne alebo 3 ( asi raz na začiatok, kým nie je klientská základňa) a všetko v jazde 300 míľ denne spolu, ak máme túto prácu. 200 USD a pravdepodobne by som mohol zhodiť 60. Som divoký odhad tu, ale ísť 40-50 míľ tam a späť pre 1 kvapka nebude spôsob, ak jeho $ × × × adeepintoit. Začni s 10 kvapkami za beh, potom s 20. Viac ako 20 a bola by to vážna práca
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
To všetko znie veľmi rozumne! Banka sa tam dá urobiť len ako "kvapkadlo", keď počet kvapiek samozrejme narastá.

Myslíte 60 balení denne alebo 60 míľ? :D :D HAving a hard time keeping track with your colloquial english (s vašou hovorovou angličtinou) :D
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Správne, to je to, čo hovorím, že nemôžete finančne predbehnúť
Robiť jednotlivé série. Potrebujete logistiku, smerovanie ect. Jedna cesta denne, ak nie je aspoň 10-15 dodávok. Mnohé oblasti sú neuveriteľne husto osídlené a v týchto oblastiach by sa oplatilo prenajať si nejaké poštové schránky v obchode ups a naložiť ich vopred a pri platbe im dať číslo a kombináciu. Netrvalo by dlho, kým by sa miesta odovzdávania zásielok zohriali, a potom je to veľa ďalšieho nebezpečenstva sledovania a okradnutia alebo zatknutia. Vždy sa to bude musieť vyvíjať. Malo by sa zabrániť tomu, aby sa tá istá osoba na tom istom mieste vyložila dvakrát
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
To je niekoľko zaujímavých myšlienok, ktoré zhromažďujeme tu :). Mali by sme pokračovať v DM?
 

reptilianeyes

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 23, 2023
Messages
5
Reaction score
10
Points
3
Okres Pierce WA.
Existuje množstvo oblastí, v ktorých je neuveriteľne ľahké vytvoriť mŕtvu prácu. Na rozdiel od Seattlu príliš veľa bezdomovcov, ktorí nájdu bezpečné miesto. Navyše je tu veľa plôch lesov a hustých lesov, ako sú parky, ktoré by bolo ľahké mŕtvoliť
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Zaujímavé! Prostredníctvom mŕtvych kvapiek by bolo konečne opäť možné, aby pouliční díleri zostali v stopercentnej anonymite :)
 

thefix3r

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Niečo čo i len vzdialene v blízkosti NC/TN/SC/VA? Bolo by zaujímavé to vedieť.
 

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
Tampa
Oblasti s vysokým počtom obyvateľov a s vysokým počtom dovoleniek majú vždy vysoký dopyt.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Páni, Gordon, ako to chceš zvládnuť, to je neuveriteľné množstvo expozície, veľa šťastia a ty si sa obával spolupráce so mnou? Chápete, že najčastejšie sa metamfetamín teraz predáva za 125 dolárov za uncu a vy budete predávať gramy za koľko 5 dolárov. ako to bude ziskové? Jeho príliš ľahko dostupné tu olin yhe states nebudete robiť nič na metamfetamín prijať možno hromadne, ale ceny tu sú polovica toho, čo sú v Európe. Myslím, že mi tu musí niečo zásadné chýbať.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Čo je to manažment?

Urobil som tu príspevok, aby som rozprúdil konverzáciu pre ostatných Američanov, nikde som nepovedal, že budujem globálnu organizáciu mŕtvej kvapky :D

Teraz si slaný, lebo s tebou nechcem spolupracovať :D Robíš to osobné, ale ide len o tvoju krajinu, to je všetko
 
Top