• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Dead Drop Mŕtve kvapky v USA - v ktorom meste?

The best city for dead drops?

  • New York

    Votes: 9 22.0%
  • Los Angeles

    Votes: 5 12.2%
  • Chicago

    Votes: 7 17.1%
  • Houston

    Votes: 3 7.3%
  • Phoenix

    Votes: 2 4.9%
  • Philadelphia

    Votes: 4 9.8%
  • San Antonio

    Votes: 0 0.0%
  • San Diego

    Votes: 4 9.8%
  • Dallas

    Votes: 3 7.3%
  • Austin

    Votes: 4 9.8%

  • Total voters
    41

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Nesnažím sa byť urážlivý, gordon, len to znelo, ako keby ste robili mŕtve kvapky pervitínu a cena pervitínu je super nízka, pretože kartely sa snažia zničiť všetku konkurenciu a darí sa im to. Len som sa ti snažil pomôcť, človeče, prečo by som sa mal osoliť, keď sa snažím, aby si mi pomohol s niečím super dôležitým pre prežitie mňa a mojich. Snažil som sa byť veľmi konkrétny, pretože prvých pár správ, ktoré sme si vymenili, sa mi nezdalo, že by som bol pochopený, to bolo všetko.
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Áno, ale všetky výrobky pochádzajúce z Mexika sú úplne na nič. S radosťou by som zaplatil 100 dolárov za gram, keby to bol opäť skutočný materiál. Otravný je ten prostredník, ktorému je jedno, že je to odpad, chce len peniaze a predá čokoľvek a povie, že všetko je dobré, len aby zarobil. To je ponuka USA približne od roku 2018/2019. Ktokoľvek, kto by prišiel so skutočným, silným, čistým materiálom, by v okamihu ovládol trh.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Potrebujete nejaké kvapky v okolí Chattanooga Tennessee sú
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Chicago 'burbs by bolo tiež fajn, aby som nemusel znova jazdiť do tej pekelnej diery a aby mi polícia podstrčila drogy.
 

KingCharles1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Atlanta má veľký nenaplnený trh so 4-MMC
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Nejaké mŕtve body v Orlande?😬
 

terminus

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 10, 2024
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
Wisconsin, Minnesota a Michigan by určite potrebovali trochu lásky.
Milwaukee, WI
Appleton, WI
Grand Rapids, MI
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
pm ma, ak je niekto ochotný robiť mŕtve kvapky v dentone texas (asi hodinu cesty od dallas) 😽
potrebujem stimy
 
  • Like
Reactions: vis

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Raz som na pracovnej ceste prechádzal Texasom. Pár pištoľníkov v kufri požičaného auta, lebo viete, že je to Texas. Všimol som si policajta, ktorý ma sledoval na diaľnici celé kilometre. Nakoniec ma zastavil. Posadil ma na predné sedadlo svojho auta. Prešlo niekoľko minút. Potom mi povedal, že môžem ísť. Bolo to bizarné.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Stavím sa, že vo všetkých týchto mestách je dostatok zákazníkov
 

Sly4Stkn

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Oblasť Stockton California....predstavuje veľký počet obyvateľov vo vzťahu k mestám v okolí. Všetky tri dopravné prostriedky tu prístavná voda von do zálivu železnice cez krajinu a letisko. Silný zárobok tu ...sme pripravení pracovať hit me up
 

Brujo222

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nejaké mŕtve body v Tampe?
 

Stars and sea

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
Existujú produkty v Spojených štátoch, prosím, kontaktujte ma
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Je to len moja anekdotická skúsenosť, ale nemyslím si, že by sa mŕtve kvapky v Amerike ľahko ujali.

Jednak sa zákazník cíti menej bezpečne. Nie sú na to zvyknutí, takže by ste ich museli naozaj nalákať, možno malou vzorkou alebo zľavou pre prvého kupujúceho, ale ľudia sú veľmi nedôverčiví, keď dávajú peniaze bez výrobku v ruke.

Po druhé, ak to nie je v zabezpečenej aplikácii na posielanie správ, ktorá je len taká bezpečná, väčšina sa nebude obťažovať. Chcú len zavolať a nechať niekoho prísť alebo doniesť to, čo chcú. Pohodlie je kráľ a mŕtve schránky sú menej pohodlné ako doručenie.

Je to možné, len by to vyžadovalo čas a veľa úsilia.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Myslím, že by bolo dobré, keby niektoré z tých veľkých miest bolo vidiecke
 

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Severná Karolína už roky spí ... Jazdím hore a dole po východnom pobreží a vo veku ×× viem dosť o území a o tom, čo je najobľúbenejšie používať v každom štáte tak trochu, ale môžem si všimnúť čokoľvek
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Myslím si, že kľúčové je v tomto prípade určiť, s akým rozsahom pracujete.

Malá až stredná mierka, možno gramy až unce, by sa dala ľahko urobiť na vidieku aj v mestách. Obe by mali svoje výhody a nevýhody. Pri malých množstvách je však menej pravdepodobné, že ľudia budú chcieť jazdiť povedzme viac ako 20 minút pre gramy, imo, unce 30 je znesiteľných.

V prípade kilogramov a viac si myslím, že to musí byť na okraji veľkého mesta. Nie som ani zďaleka odborník, ale šanca, že niekto narazí na libry alebo kilá, je príliš vysoká a v určitom bode nemôžete veci ľahko skryť, ale to je veľká váha.
 
Top