Mŕtve kvapky alebo poštová zásielka?

The best sales method?

  • Dead drops are convenient and safe for the seller

  • Dead drops are convenient and safe for the buyer

  • Postal delivery are convenient and safe for the seller

  • Postal delivery are convenient and safe for the buyer


Results are only viewable after voting.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Čo je pohodlnejšie a bezpečnejšie pre predávajúceho a pre kupujúceho?
Uveďte dve odpovede (z pohľadu predávajúceho a z pohľadu kupujúceho)
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Myslím si, že táto otázka je chybná.
Doručovanie poštou je "pohodlné", ale menej bezpečné.
Mŕtve kvapky sú "bezpečné", ale nie sú pohodlné.
Pre obe strany.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Neviem... Mám skúsenosti s oboma a podľa môjho skromného názoru sú mŕtve schránky bezpečné a pohodlné a doručovanie poštou je nepohodlné, časovo náročné a nebezpečné.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Mŕtve kvapky sú bezpečné a pohodlné, ak žijete uprostred všetkých svojich zákazníkov. Keď ste čo i len trochu vzdialení, presvedčiť ľudí, aby prekonávali vzdialenosti, aby ukryli veci na miestach, ktoré nepoznajú, je hektické. Aj jazdenie na veľké vzdialenosti, aby ste našli veci, ktoré tam boli ponechané, je obrovská nepríjemnosť.
Môj najbližší "primeraný predpoklad na odovzdanie" je vzdialený asi 10 míľ.
Nie je bezpečné jazdiť s tovarom na veľké vzdialenosti, nie je dobré k niečomu prísť, obzrieť sa a zase odísť.
Myšlienka dropov sa mi páči, len si neviem predstaviť, ako by boli realizovateľné v mojom okolí.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Máme na mysli... tento chlapík to povedal najlepšie. Mŕtve kvapky sú zlé, poštové služby sú chladnejšie a viac letia.
 

curious

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nezabudnite tiež na to, ako sa Robert Hansen nechal chytiť. Mŕtve upustenie utajovaných dokumentov. Nie je to tak, že by niekto nemohol len čakať, kým sa objavíte... Žiadna významná výhoda oproti poštovým službám IMO. Len viac jazdenia s vecami, ktoré pravdepodobne nechcete mať pri sebe.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Vážený pán Heisenberg má pravdu. Spoločnosť Deaddrop sa dokonale hodí pre kupujúceho aj predávajúceho. Mnohí priatelia mojich známych však boli prichytení pri používaní poštového systému. Stále nerozumiem, čo ešte chcete vedieť.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Vôbec nie som proti mŕtvym kvapkám. Radšej by som ich mal. Ale pokiaľ je mi známe, nič také tu nie je k dispozícii
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Potom zabezpečte, aby prišli, pretože výrobky sú vo vašich rukách. Pracujte vo veľkom.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Preto som včera napísal v Otázkach o doručení mŕtvej kvapky do Španielska. Hromada zobrazení a nula odpovedí.

Kde sa teda mŕtve kvapky vyskytujú? Ktoré krajiny využívajú túto metódu?
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
ŽIADNA KRAJINA ho nepoužíva, pretože jeho brat je nespoľahlivý. Buďte skutoční, HEISENBERG túto metódu propaguje len preto, že je vizionár. Vidí potenciál, ale tento potenciál neznamená nič v porovnaní so súčasným spôsobom prepravy, poštové služby sú príliš pohodlné na to, aby sa používalo niečo iné.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Haha, ste si naozaj istí, že ju nepoužíva žiadna krajina, potom predajcovia vo východnej európe nikdy neexistovali.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
To je to, čo mám na mysli - myslím, že o mŕtvych kvapkách sa už hovorilo ako o rozšírených na miestach, ako je Poľsko a Srbsko - ale neviem, kam to siaha...
Myslím, že sa mi táto myšlienka páči a robiť kvapky je podľa mňa riskantnejšie pre predajcu a menej riskantné pre klienta, ale musí byť vytvorená sieť kvapkáčov...
Teda rád by som dropoval pre ľudí v tejto oblasti, ale ako sa ku mne dostane produkt, je dostatok kupujúcich? Pretože ja nechcem byť súčasťou dodávateľskej siete, chcem byť len logistikou pre dodávku na poslednej míli haha
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Mŕtve kvapky je napríklad schovať lieky pod strom, do vreca, ktoré vyzerá ako odpadky? To vyzerá tak pracne.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Ale ak máte v blízkosti les, pre ľudí, ktorí žijú na vidieku, ktorý vyzerá perfektne, veľmi ľahko sa nájdu miesta na ukrytie drog, nie je s tým veľa práce.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Lenže vo vidieckych oblastiach nie je dostatok zákazníkov...
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Je príjemné vyrábať vo vidieckej oblasti, aj keď máte problém s distribúciou a, samozrejme, s nedostatkom zákazníkov...
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Nemám veľa možností, na mojom mieste nie je trh pre to, čo chcem vyrábať. Takže ak na tom chcem zarobiť nejaké peniaze, budem to musieť predať W.W., čo samozrejme nemôžem mŕtvo pustiť, takže, poštová služba na odchode.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Teraz ma pozorne počúvajte, ak nemáte organizovaný a profesionálny tím, o medzinárodnej preprave liekov nemôžete ani snívať.
 
View previous replies…

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Áno, rozumiem, čo máte na mysli. Nemôžem povedať nič s istotou, pretože nezdieľate svoju krajinu. potom musíte použiť vlastnú kreativitu. napokon, ak napríklad prevážate drogy v rámci krajiny, nepredstavuje to veľký problém, dokonca si môžete nájsť niečo pre seba z videí na youtube, napríklad schovávanie vo fľaši s vodou. zostaňte v bezpečí My FreshMeat.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Chcel by som tiež povedať, že výsadky sa už väčšinou používajú na medzinárodné prepravy drog (autá prekračujúce hranice, ponorky v oceáne, klzáky atď.), ale bolo by užitočné mať tím aj tu(nepovinné).
 
Top