Mŕtve kvapky alebo poštová zásielka?

The best sales method?

  • Dead drops are convenient and safe for the seller

  • Dead drops are convenient and safe for the buyer

  • Postal delivery are convenient and safe for the seller

  • Postal delivery are convenient and safe for the buyer


Results are only viewable after voting.

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Ale ak máte v blízkosti les, pre ľudí, ktorí žijú na vidieku, ktorý vyzerá perfektne, veľmi ľahko sa nájdu miesta na ukrytie drog, nie je s tým veľa práce.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Lenže vo vidieckych oblastiach nie je dostatok zákazníkov...
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Je príjemné vyrábať vo vidieckej oblasti, aj keď máte problém s distribúciou a, samozrejme, s nedostatkom zákazníkov...
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Nemám veľa možností, na mojom mieste nie je trh pre to, čo chcem vyrábať. Takže ak na tom chcem zarobiť nejaké peniaze, budem to musieť predať W.W., čo samozrejme nemôžem mŕtvo pustiť, takže, poštová služba na odchode.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Teraz ma pozorne počúvajte, ak nemáte organizovaný a profesionálny tím, o medzinárodnej preprave liekov nemôžete ani snívať.
 
View previous replies…

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Hmm, môžete to, prosím, bližšie vysvetliť a ospravedlňujem sa za svoju nevedomosť, keďže som v tomto nováčik.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Som ochotný pomôcť začiatočníkom v rámci svojich možností, v prvom rade budem postupovať za predpokladu, že nemáte organizovaný tím. Ak máte množstvo, ktoré chcete predať, použite donášku, ak žijete v preplnenom meste, donáška bude jednoduchšia, môžete predať minimálne 3-4 gramy na osobu, ale ak ste na vidieku, musíte predávať vo veľkom, pretože ste ďaleko od kupujúceho a kupujúci musí vedieť, že to stojí za to. ak máte na mysli niečo iné, vždy môžem odpovedať.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Ak stále trváte na využívaní poštových služieb, musíte buď poznať niekoho, kto pracuje, alebo musíte pracovať (ale ak vyrábate aj lieky, nemá to veľký zmysel, pretože sa to rovná ďalšiemu času a práci navyše). mimochodom, v ktorej krajine žijete, systém každej krajiny je trochu podobný, ale nie všetky sú rovnaké.
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Ďakujeme vám za láskavú odpoveď! Áno, pracujem sám.
Žijem na pomerne odľahlom vidieku. Ospravedlňujem sa, že sa nemôžem podeliť o to, o akú krajinu presne ide, keďže som vo všeobecnosti veľmi opatrný s anonymitou.

V tomto prípade, ako by som mohol hromadne predávať zo svojej polohy? Fiškalizácia na štátnych hraniciach je v mojej krajine dosť prísna pre civilnú dopravu, ako sú napríklad autobusy, autá, bicykle a vlaky.
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Jedna vec, ktorú som si vďaka vašej správe všimol, je moje nedostatočné spojenie s distribútormi... Viete, v mojej krajine je veľmi málo aktívnych používateľov Tor/I2P/etc, ktorí sú dílermi/kingpinami/distribútormi drog. Je dosť ťažké nadviazať takéto kontakty, preto ma napadlo posielať W.W.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Áno, rozumiem, čo máte na mysli. Nemôžem povedať nič s istotou, pretože nezdieľate svoju krajinu. potom musíte použiť vlastnú kreativitu. napokon, ak napríklad prevážate drogy v rámci krajiny, nepredstavuje to veľký problém, dokonca si môžete nájsť niečo pre seba z videí na youtube, napríklad schovávanie vo fľaši s vodou. zostaňte v bezpečí My FreshMeat.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Chcel by som tiež povedať, že výsadky sa už väčšinou používajú na medzinárodné prepravy drog (autá prekračujúce hranice, ponorky v oceáne, klzáky atď.), ale bolo by užitočné mať tím aj tu(nepovinné).
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Chlapci, zabudnite na po dodanie i nemáte komplitely profesionálny stav mule.
mŕtve kvapky jeho umenie môžete kopať 60 kg mefedrónu v lese a nikdy vás nechytili, myslím, že fedex vám nedovolí urobiť to isté.
aj u nás sa dillery praktizujú, alebo lepšie povedané už sa do toho zapájajú taxikári rozvážajúci zásielky))
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Pre predajcov, ktorí zasielajú tovar po celom svete
Zvyčajne používame poštu
Nemožno poprieť, že existujú určité nekontrolovateľné faktory
Ale my toto riziko minimalizujeme
Od našich zákazníkov potrebujeme čo najbezpečnejšiu adresu na doručenie
Pretože máme skúsenosti s globálnou prepravou
Tovar tiež maskujeme
Ak napríklad tovar zadržia colné orgány alebo sa stratí pri preprave (dohodneme sa so zákazníkom), spravidla ho zákazníkovi znovu vydáme, aby sme minimalizovali straty zákazníka.
Pre predajcov (mŕtve zásielky)
Hoci ide o najstaršie metódy špionáže
Túto metódu možno prevádzkovať len v miestnej krajine, nemožno ju používať medzinárodne a má určité obmedzenia. Môže sa používať len na malom území.
Ak ste predajca v Nemecku, nemôžete použiť Dead drops na predaj do iných krajín, napríklad do Spojených štátov.
Colné spracovanie tovaru nie je možné pre fyzické osoby.
 
Top