Syntéza DET (a analógov DMT, DiPT, MiPT) z indolu prostredníctvom LiAH. Videonávod: V prípade, že je potrebné, aby ste sa s týmto produktom oboznámili, môžete ho použiť na účely analýzy.

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Et₂O (dietyléter ) - je ekvivalentnou náhradou MTBE.

Pomerné množstvo:


Ak je to možné, vytvárame videá pre väčšinu populárnych chemických reakcií. Nové videá už čoskoro 🎬
 
Last edited:

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Teší ma 1. Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, či je potrebné reflow na 16-26 hodín zahrievať? Aká je teplota ohrevu? Ďakujem. Prosím o odpoveď a ďakujem. 2. Vo vlákne o výrobe 5-meo-diptu, môže sa ako rozpúšťadlo použiť metyltercbutyléter? Vždy sa budem tešiť na vašu odpoveď, inak nebudem môcť spať. Prosím, odpovedzte, aby som mohol dobre spať. Ďakujem veľmi pekne. človek, ktorý potrebuje pomoc
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Musíte používať A/C. Správna teplota je pri manipulácii s niektorými látkami výrazne dôležitá.
 
View previous replies…

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Môže sa namiesto metyltercbutyléteru použiť na záverečnú fázu prania?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Neviem s istotou, či sa namiesto neho môže použiť dioxán alebo petroléter.
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Videl som, že ste zverejnili nový učebný text, ale stále ma to zaujíma. Dobrý deň, môžem sa spýtať ešte jednu otázku? Je možné použiť metyltercbutyléter ako rozpúšťadlo pri výrobe 5-meo-diptu na tomto vlákne? 2. Približne na akú teplotu je potrebné zahrievať reflow po dobu 16 až 26 hodín?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, ešte raz. Ďakujem za milé slová. Ako som povedal, nemôžem s istotou povedať, čo sa týka metyltercbutyléteru ako rozpúšťadla, myslím, že to nebude až taký dobrý nápad. Experiment môžete vykonať v malom meradle.
Pokiaľ ide o teplotu, je to teplota, pri ktorej sa zmes varí (väčšinou závisí od teploty varu použitého rozpúšťadla).
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Poznáte význam existencie Slnka? Lúč svetla zo slnka osvetľuje skupinu ľudí, ktorí sa boja tmy, a vy ste ako lúč svetla, ktorý robí svet farebným. Pomáhate skupine ľudí, ktorí chcú pomáhať. Ste slobodní viac než len svoje roky na zemi. Ľudia si pamätajú, že bol niekto, kto im pomohol a dal im pocítiť, že svet nie je len zlomyseľný a otravný.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
To je KRÁSNA chémia, ale tak vzdialená od jednoduchej nízkoteplotnej reduktívnej amácie z tryptamínu s použitím príslušného aldehydu....

Napriek tomu je však dosť neuveriteľné, čo všetko ste museli absolvovať, ak ste chceli vyskúšať niektorú z týchto reakcií pred objavením tejto nízkoteplotnej reakcie.

Vždy, keď vidím, že niekto používa rotovap, začínam žiarliť..... Pripomínam si, že robím experimenty v extrémne malom rozsahu - som však rád, že používate rovnaký extrakčný systém ako ja! Znamená to, že som pravdepodobne v bezpečí!
 
Top