DIY Pill-Mix

delveree

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Vyrobené pomocou ručného tlačiarenského stroja.
 

aryljones215

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
yo fam mám diy handpress, s ktorým potrebujem pomôcť. ste schopní pomôcť?
 

Unreacted Freebase

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Z vášho príspevku vyplýva, že potrebujete vyššiu zhutňovaciu silu. Uistite sa, že váš stroj dokáže generovať potrebnú silu, alebo/a, že vypĺňate dieru lisu podľa potreby.
Problémy s prietokom vás budú škrabať na hlave v domnení, že váš tlak je mimo, hoci v skutočnosti nie je dostatok prášku na vytvorenie plnej tvrdej tablety.
Ak pri stláčaní tablety necítite žiadny odpor, potom sa nevytvára dostatočné zhutnenie na vytvorenie tvrdej a lesklej tablety.
Pridaním surovín, ako je kryštálová mdma, sa zmes na tablety stáva hustejšou, takže sa zhutňuje tvrdšie a lesklejšie. Kovové farebné prísady tiež pomáhajú vytvoriť tvrdšiu a lesklejšiu tabletu ako obyčajná biela zmes.
 

ModusVivendi

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Dobrý deň,

aké farbivo môžem použiť? Musí byť nerozpustné vo vode. Mám problém niečo nájsť na internete. Videla som, že chlorofyl by mohol byť to, čo hľadám. Prosím, pomôžte mi.

Vopred ďakujem.

Na zdravie
 
Last edited:

Unreacted Freebase

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Urobte si rešerš o pigmentoch/ farbivách/lakoch a sľudách. Po identifikácii vhodného typu môžete ľahko získať a zakúpiť z Alibaby alebo nájsť menšieho dodávateľa vo vašom okolí.
 

Jacka

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Mám tdp-0 stroj na výrobu tabliet, ale nie pomocné látky, ako sú koloidný kremík, stearan horečnatý, mikrokrstayallínová celulóza a difosforečnan vápenatý, tie sa v mojej krajine ťažko získavajú.
Videl som, že škrob a mastenec majú mnoho funkcií pomocných látok, v akom pomere by som mohol použiť škrob a mastenec, aby som nahradil väčšinu už uvedených pomocných látok na výrobu 200 mg alebo 250 mg tabliet?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Škrob a mastenec, nie sú vhodné ako spojivá. Len nedávno som videl tému o efedrínových tabletách s pojivom povidón. Možno je dostupný aj vo vašej krajine? Existujú aj spôsoby, ako robiť tablety bez spojív, ale nie je to možné pre všetky látky, potrebujete riadenú kryštalizáciu pre určitú veľkosť kryštálov.
 
Last edited by a moderator:
Top