Otázky týkajúce sa DMT a iných tryptamínových syntéz....please pomáhajú...

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Pokiaľ ide o túto syntézu, vzhľadom na to, že kúsky produktu sa sfarbujú do červena, nemalo by zmysel namiesto toho, aby sa k nemu rovno pridával roztok KOH, pridať ho do 5-7 % roztoku kyseliny octovej - protonovať DMT, potom ho odmastiť, no čímkoľvek, čo funguje, prípadne xylénom (hexán mi nefungoval) a potom to oddeliť a POTOM prejsť na bázu a extrahovať DCM?
Potom urobiť opätovnú extrakciu z heptánu? Potom prípadne do mrazničky, keďže nemôžem robiť podtlak dlho, lebo je to hlučné!

Olej, ktorý mi nakoniec zostane po reexe, je naozaj nepríjemný a tvorí väčšinu produktu.

Buď to, čo je uvedené vyššie, alebo by som to mohol preextrahovať niečím iným, napríklad alkoholom? Neviem, len sa mi zdá, že pri "spracovaní" sa toho veľa nerobí, aby som sa zbavil akéhokoľvek svinstva, ktoré mi DMT v priebehu dní mení na červené a trvá skurvenú večnosť, kým stuhne sliz, ktorý sa nechce "usadiť" - musí existovať jednoduchší spôsob lol

Teraz nie som expert chemik, ale robím niektoré jednoduché princípy lol

Mám aj veľa tryptamínu, ktorý sa buď podarí spáliť, alebo sa podarí, ale žiadne väčšie experimenty, kým to teraz neviem vyriešiť v malom meradle. Je to zbytočné... Potrebujem zistiť, koľko presne heptánu ľudia hovoria, keď hovoria LOTS. Používam pravdepodobne 20-40x väčšie množstvo heptánu, ako je množstvo oleja, z ktorého sa dá rexovať.

Takisto mi nie je jasné, či olej s heptánom zohrievam za studena, alebo vriaci heptán hodím na olej a potom ho začnem zohrievať a miešať v samostatnej kadičke?
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Čo je to defat? Nie je to žiadny tuk, pretože nejde o rastlinný extrakt. Alebo robíte reakciu v špinavom hrnci, v ktorom zostalo trochu kuchynského oleja?

Hovoríte, že to červenie, to je normálne, ak to necháte na otvorenom vzduchu.

Extrahujete pomocou DCM a potom DCM čo najviac odparíte. Potom do tej istej banky pridajte pomerne veľa nafty/heptánu, všetko sa robí za miešania, odparuje sa DCM a teraz pridávate rozpúšťadlo na rekryštalizáciu.

Teraz je v horúcej nafte nejaký sliz, ktorý sa nechce rozpustiť, buď ho prefiltrujte, alebo opatrne vylejte naftu, aby ste tento sliz nevyliali spolu s kvapalinou.

Keď ste túto hmotu vyextrahovali a dali do pohára, potom sa mrazom vyzrážala všetka látka a na dne je nejaký žltý alebo biely olej, môžete použiť hack. Použitú naftu vylejte do čistej fľaše. Vezmite si misku, teraz už bez nafty, a nechajte ju trochu vyschnúť. Vyškrabte ju a všetko presuňte do novej kadičky, túto kadičku za stáleho miešania zahrievajte, kým nezačnete cítiť dmt, väčšina zvyšného rozpúšťadla sa za ten krátky čas odparí. Túto horúcu tekutinu DMT môžete preliať do ďalšej sklenenej nádoby, keď vychladne, zmení sa na biely až mierne žltý vosk, ktorý môžete po vychladnutí zoškrabať a ostrým nožom z neho vyrobiť jemný prášok.

Prášok zabaľte do vzduchotesného vrecka, aby nezčervenal.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Dobre, áno, to všetko dáva zmysel.
Teda počul som, že pri spracovaní z tejto reakcie hovoria o odtučňovaní - zdalo sa mi to zvláštne, ale zároveň Hamilton vo všeobecnosti vie, o čom hovorí - rovnako ako jeho hostia.
Je to zvláštne - možno on (ten chemik samouk, s ktorým robil rozhovor) nemyslel defatáciu a pomýlil si termín (bol to chemik samouk, ale pozrel som si syntézy, o ktorých hovoril, a nebol to žiadny bullshitter).

Tak či onak, je to celkom geniálny hack, ktorý by ma nenapadol! Takže ten číry olej, ktorý mi zostal na dne, je jednoducho DMT so stopami heptánu, ktorý z neho nemôžem dostať?

Tiež som si uvedomil - prečo to, dočerta, robím v takom masívne predimenzovanom RB s množstvom priestoru, ktorý zostáva na vzduch?... nie je to ideálne, uvedomujem si.

Takisto som si NEUVEDOMIL, že sa to musí neustále miešať takmer od momentu extrakcie žltého "slizu" s DCM - to môže mať na veci vplyv.

A ešte jedna vec - som naozaj rád, že ste povedali naptha/heptan, pretože heptan je v tejto krajine dosť drahý (neviem, či je to preto, že som našiel len n-heptan, alebo či to na tom nič nemení), ale je tu veľa čerstvej, sušenej napthy. Chápem, že to nie je to isté - nemýľte si ma, ale upokojuje ma, že v prípade potreby to môžem použiť.

Dobre, takže je na čom pracovať! Vďaka za tipy, vážne.

Syntéza MiPT bola neúspešná - no, lepšie povedané, príprava bola neúspešná, ale hlúpo som sa o ňu pokúsil neskoro v noci, keď som nemal úplne jasné myslenie, ale zároveň som vedel, že mi dnes príde inštalatér haha
Hádam sa budeme držať jednej veci naraz!

Stretáva sa ešte niekto s takýmito STUPIDNÝMI scenármi? To som asi len ja a moje zlé plánovanie a posratý životný manažment....
Nechápte ma zle, NIKDY by som nedovolila, aby niekto videl nejaký kus skla alebo čokoľvek, čo nemôžem dať k mojim maliarskym veciam, je to len neustále vynášanie, odkladanie, vynášanie atď. atď. - čoskoro sa presťahujem do väčšieho bytu, takže možno budem mať aj miesto na večnú laboratóriu!
Každopádne, to je len pohľad na hlúposti môjho života! To je dôvod, prečo potrebujem DMT a iné psychedeliká, pretože zakaždým, keď som si ich vzal zo stola, pričom benzodiazepíny a opiáty už boli mimo hry, jednoducho mi to nefunguje.

Zažil som niektoré z najdivokejších abstinenčných stavov, keď som vysadil tieto benzoidy, a časť tejto cesty, na ktorej som používal psychedeliká, oproti časti, na ktorej som ich nepoužíval, je drasticky odlišná. Je to skôr o pocite, že sa mi zdá, že mi to nejako resetuje mozog - najmä dlhšie výlety, zdá sa, že majú oveľa dlhší afterglow, ale je niečo na DMT a svetoch, do ktorých ma zavedie...

Pravdepodobne mi zostalo tak 450 g tryptamínu a budem pracovať v oveľa menšom meradle, kým to lepšie nevymyslím... takže veľa času na zlepšenie! lol

Vlastne som sa vás chcel spýtať niečo o tom, kedy konzumujete n,n-DMT. Niekto mi povedal, že och, mne to fajčenie nepríde až také skvelé a opísal sedenie s otvorenými očami.
Vždy, keď som fajčil DMT, zlé tripy boli vtedy, keď som zabudol zavrieť oči a jednoducho nevidím alebo sa mi zdá, že vidím svoje ruky, ako sa menia na korene a je to hlboko znepokojujúce, ale zistil som, že akonáhle zavriem oči, je to oveľa menej mätúce a desivé - pre nedostatok lepšieho slova. Len som sa zaujímal o skúsenosti vás všetkých!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Práve som si uvedomil, že som mal povedať, že neviem, ako DMT vonia ha
🤥
Vlastne to bolo niečo, čo som si na tryptamíne všimol ako prvé - je to podobný plastický zápach.
Smrdí a chutí 5-meo-t alebo 5-meo-DMT tiež ako hovno? Iv fajčil 5-MEO-DMT ešte keď bol môj prvý RC predajca (ktorý v podstate len predával shulgins produkty) z Kanady, ale to bolo asi tak v roku 2005 alebo tak nejako? Naozaj si to nepamätám - nepamätám si, že by to bolo šialene vizuálne ako DMT to je na 100% istota. To bolo ešte predtým, ako som vedel, že sa to dá jednoducho extrahovať. lol
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ešte jedna vec, prepáčte chlapci...

ak sa pokúsim vysoliť voľnú bázu DMT, ktorú mám, pomocou acetónu a kyseliny fumarovej, vytiahne to so sebou nečistotu? Určite nie, však?

Naozaj chcem vyskúšať pravdepodobne pomalší nástup podkožnej injekcie alebo dokonca rozdiel medzi ňou a IM injekciou, ale OBVYČAJNE pred tým potrebujem, aby to bolo biele a vyčistené veľa...
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Môj človek to nerobí, len si vezmi harmalas alebo nejakú inú maoi a jedz, ak chceš pomalší nástup, miernejší trip. Alebo zjedzte harmalas a potom si dajte malé toky dmt rozpusteného vo vapovacej tekutine priamo z vapky.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Prečo? Osobná zaujatosť voči injekciám?
Nechcem sa zaviazať na pharmhuasca trip, pretože je to Looong, ale som historicky zvyknutý na injekčné užívanie oveľa menej čistých drog - o a oveľa nebezpečnejších a návykovejších.
Je to ROA, ktorá vyzerá naozaj zaujímavo....nečítali ste shulginove správy? Alebo iné, pokiaľ to môžem dostať dostatočne čisté... to by bola moja hlavná obava, ale opäť som povedal, že iv vystrelil (do svalov) nejaký HORRIBLE pouličný heroín v mojom čase!
Nehovorím, že to niekto iný robí, alebo to schvaľuje, ale je to môj preferovaný ROA.
Navyše nie je pridaná žiadna ďalšia molekula - čo by v konečnom dôsledku mohlo zmeniť pocit.
V skutočnosti som si kúpil sýrsky extrakt z raže na eBay a pred fajčením som si ho vzal, ale úprimne? Nerobil nič... a pokiaľ viem, je to notoricky nepríjemný extrakt. Zrejme veľa tuku (tentoraz je to tuk!)
Povedal by som, že orálny ROA je môj najmenej obľúbený.
Preto chcem nájsť spôsob, ako syntetizovať DET z tryptamínu prostredníctvom reduktívnej aminácie.... to vyzerá ako fantastická droga!
V určitom okamihu znovu vyskúšam MiPT....

Takisto to nebudem skúšať rovno nasoliť s najväčšou pravdepodobnosťou, ale nasolím nejaké červené hovno v nádeji, že ho tiež zbavím farby
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Či neplatí moja úvaha, že DMT získaný z rastlín nikdy nezmenil farbu, keď bol vložený do presne tej istej kade. Dobre, nie je to najlepšia možnosť skladovania, pokiaľ nie je úplne zabalená, ale aj tak, určite ak táto zčervená a extrahovaná vec nikdy nie, musí tam byť nejaká nečistota?
Alebo syntetizovaný DMT reaguje inak PRETO, že je čistejší, a preto možno menej chránený a viazaný v takých veciach, ako sú tuky, ako by mohol byť extrahovaný?
len sa mi to zdá zvláštne, to je všetko...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Takže som sa na to opäť vrhol....

Začal som to včera večer s 10 g tryptamínu. Nakoniec som ho nechal vo vodnom kúpeli, ale nezapnutý, a potom som ho zapchal a preložil utierkou (s úmyslom uhasiť ho dnes ráno).

Tak som si šiel ľahnúť, začal som sa unášať a "WEEE WEEE WEEE WEEE WEEE!!!!!". - Požiarny alarm sa stále spúšťal!!

Predpokladám, že som ho mal uhasiť hneď, pretože keď som ho ráno išiel uhasiť, nič sa nestalo?
Nie som si úplne istý, prečo....ak by mi to niekto mohol vysvetliť, bolo by to užitočné.
Naposledy sa požiarny poplach spustil, keď sa hasil pri teplote 35c - keďže ide o detektor tepla a CO, nie som si úplne istý, prečo sa vytvára vodík (hoci je nebezpečný, ak je uzavretý - čo nikdy nie je), prečo by to spustilo môj požiarny poplach ALEBO je to len náhoda a môj požiarny poplach treba vymeniť?
Naposledy sa spustil, keď sa hasil vo vodnom kúpeli, zatiaľ čo som v inej miestnosti vapoval DMT - takže úprimne, nie som si istý, či to boli plastické výpary z DMT z detektora dymu v obývačke ALEBO či generácia vodíka spustila kuchynský. Veľmi zvláštne a už niekoľkokrát ma to poriadne vydesilo!!

Po druhé - práve som vykonal celé bazifikovanie, pridanie DCM a extrakciu a zistil som, že po bazifikovaní a pridaní do sep lievika som pridal trochu DCM a po otočení hore dnom a odvzdušnení všetky kvapky DCM (teraz žltej farby) klesli na dno a ukázali dve vrstvy. Zároveň sa v druhej vrstve objavili biele kúsky, ktoré vyzerali ako malé kryštáliky alebo emulzia.
Tak som pokračoval v pridávaní DCM a nakoniec to dospelo do bodu, keď sa to akoby prevrátilo hore nohami - to som nikdy predtým nevidel, DCM (ktorý teraz vôbec nebol žltý a vyzeral, akoby obsahoval emulziu) zostal vo vrchnej vrstve.
Nikdy predtým som to nevidel a zmiatlo ma to - pôvodnú RM, ktorá zostala, som vypustil do "nádoby na odpad" a potom som vypustil podivne vyzerajúci mastný DCM do prázdnej fľaše na destiláciu a opätovné použitie.

Netuším, čo to biele svinstvo plávalo v zmesi, keď som prvýkrát pridával základ - nebol som si istý, či to nebol KOH, ktorý sa čiastočne vybil, a tak som nechcel, aby sa dostal do finálneho DCM, ktorý sa momentálne redukuje za miešania a malinkého tepla.

Takisto, prečo sa DCM začal tým, že klesol na dno separačného lievika a potom na konci bol na vrchu?
Mohlo by to byť tým, že naberanie DMT spolu s akýmkoľvek odpadom, ktorého sa zbavujeme v heptánovom reexe, mu dodáva "váhu", a tak klesá.
Možno po tom, čo som pridal 3x25ml porcie, už nebolo DMT, ktoré by sa dalo vytiahnuť z RM, a tak sedelo na vrchu?

Toto je naozaj prvýkrát, čo dávam veľký pozor a píšem si poznámky, aby bolo všetko úprimné....

Myslím, že moja výťažnosť je zatiaľ tak 1% hahaha

Dostanem sa tam!

Stále mi to príde kurva divné, že DCM začal tým, že bol spodnou vrstvou a potom sa jednoducho prestal potápať a sedel na vrchu!!!

Tak či onak, veľmi to vyzerá, že DCM sa dokončil odparovanie (pomocou ventilátora a miešania), takže idem re-x
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Dobre, takže som si čítal svojich priateľov....
Niekto povedal, aké tuky by tam mali byť, prečo robiť odtučňovací krok po okyslení?
Toto som našiel...


Pri reduktívnej aminácii, ktorá zahŕňa tryptamín, formaldehyd a borohydrid sodný, sa často vykonáva krok odkyslenia, aby sa odstránili nepolárne nečistoty, ktoré môžu rušiť reakciu alebo kontaminovať konečný produkt. Tu je podrobný opis toho, prečo je tento krok potrebný a aké typy "tukov" (nepolárnych zlúčenín) môžu byť prítomné:

### Prečo vykonať krok odtučnenia:

1. **Odstránenie nepolárnych nečistôt:**
- Počas syntézy môžu byť prítomné nepolárne nečistoty, ako napríklad nezreagovaný tryptamín, akékoľvek organické vedľajšie produkty alebo zvyšky z predchádzajúcich krokov. Tieto nečistoty môžu ovplyvniť čistotu a výťažok konečného produktu.

2. **Zlepšenie čistoty produktu:**
- Odstránením týchto nepolárnych látok sa zabezpečí, že požadovaný produkt sa získa v čistejšej forme. To je dôležité najmä pri analytickej charakterizácii a následných aplikáciách, kde je vysoká čistota rozhodujúca.

3. **Zlepšenie účinnosti reakcie:**
- Odstránením látok, ktoré by mohli interferovať s reakciou, môžete zlepšiť účinnosť a selektivitu procesu reduktívnej am inácie. Nepolárne nečistoty môžu niekedy pôsobiť ako inhibítory alebo reagovať s medziproduktmi, čo vedie k vedľajším reakciám.

### Aké "tuky" môžu byť prítomné:

1. **Neregulovaný tryptamín:**
- Samotný tryptamín je relatívne nepolárny a nemusí úplne reagovať s formaldehydom. Akýkoľvek zostávajúci tryptamín by sa považoval za nepolárnu nečistotu.

2. **Organické vedľajšie produkty:**
- Počas reduktívnej amínácie môžu vedľajšie reakcie produkovať rôzne organické vedľajšie produkty. Tieto vedľajšie produkty môžu mať nepolárny charakter a musia sa odstrániť, aby sa cieľový amín prečistil.

3. **Zvyškové rozpúšťadlá:**
- Ak sa organické rozpúšťadlá (napríklad tie, ktoré sa používajú na rozpúšťanie tryptamínu alebo na uľahčenie reakcie) úplne neodstránia, môžu prispieť k nepolárnemu obsahu v zmesi.

4. **Medzispojky:**
- Medziprodukty vytvorené počas reakcie, ktoré nepokračujú v tvorbe požadovaného konečného produktu, môžu byť tiež nepolárne. Napríklad medziprodukty, ktoré vznikli pri čiastočnej redukcii alebo kondenzačných krokoch, môžu byť nepolárne a je potrebné ich extrahovať.

### Typický postup defatácie:

- Krok defatovania zvyčajne zahŕňa premytie reakčnej zmesi nepolárnym rozpúšťadlom, ako je hexán, petroléter alebo podobné rozpúšťadlo.
- Nepolárne rozpúšťadlo selektívne rozpúšťa a extrahuje nepolárne nečistoty z reakčnej zmesi a ponecháva polárnejší produkt vo vodnej alebo polárnej organickej fáze.
- Po oddelení sa nepolárna vrstva (obsahujúca nečistoty) zlikviduje a polárna vrstva (obsahujúca produkt) sa ponechá na ďalšie spracovanie a čistenie.

V súhrne je vykonanie defatačného kroku pri reduktívnej aminácii tryptamínu formaldehydom a borohydridom sodným rozhodujúce pre odstránenie nepolárnych nečistôt, čím sa zvýši čistota a výťažok požadovaného produktu. Nepolárne "tuky" v tomto kontexte zahŕňajú predovšetkým nezreagované východiskové materiály, organické vedľajšie produkty, zvyšky rozpúšťadiel a medzislúčeniny, ktoré vznikajú počas reakcie.

Dobre, nebudem klamať... spýtal som sa na chatGPT a keď mi prvýkrát vypľul odpoveď, myslel som si, že hovorí hlúposti, pretože hovoril o tom, že tuky sa s reduktívnou amínáciou mrvia, keď som však čítal ďalej - mal niekoľko bodov... ktoré boli správne.
Je to niečo, čo by som chcel vyskúšať, bolo by užitočné nebyť jediným človekom na svete s červeným DMT! Haha, Ide o to, že stále SPANKS akýkoľvek extrahovaný DMT iv niekedy extrahoval. Zdá sa, že je oveľa silnejší, ale napriek tomu - prečo ide do červena, keď to nie je niečo, čo sa bežne uvádza.
Mám viac na ceste, takže to môže byť len ten prvý rxn, ale stále chatGPT urobil niektoré body...

Tiež som to počul v rozhovore, ktorý urobil Hamilton tbf! Ha
 
Top