Existujú ešte fentalogy 2022?

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Ahoj. dúfam, že toto je správne fórum, ale zaujímalo by ma, či fentalogy skutočne ešte existovali? Všetci na Reddite a Dreade hovoria, že v žiadnom prípade, ale neverím, že by na tom nejaký chemik skutočne nezarábal, aby som bol úprimný.

A keďže som práve zmeškal ten zlatý vek, zomrel by som, aby som vyskúšal niečo ako FuF alebo AcytylFentanyl, ak je to dostupné na temnej sieti, dajte mi prosím vedieť! Jo a pre tých, ktorí okamžite nenávidia Fent, prosím, vystúpte. Je to hrozné len vtedy, keď ho šmejdi díleri predávajú ako Heroín alebo ho dávajú do iných nesúvisiacich drog.

Ak sa s Fentanylom sereš zámerne, mal by si vedieť, do čoho sa imo vraciaš. A vďaka za pomoc :)
 

Dopey4

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1

Zdravím,
bol som pri Zlatom veku a je škoda, že federálne agentúry sa vyhrážali moderátorom trhu v podstate tým, že im povedali, že ak sa Fent alebo Fentalogy budú otvorene predávať, budú mať väčší sklon ísť po trhu. Takže teraz je všetko uvedené ako China White alebo syntetické opiáty.

Počas zlatého veku bol mojím obľúbeným MAF. Aby som odpovedal na vašu otázku, vyhľadajte si vzorky na stránke drugdata.org. Uvidíte tonu rôznych odrôd fentu. Jediné miesto, ktoré sa mi zdá uvedené, sú čínske webové stránky & odmietam kupovať čokoľvek, čo nie je eskortné. Tiež som mohol povedať podľa cien, že veci sú mimo. Pred rokmi som mal predajcu carf. Vtedy to bolo 550 USD/g a predajca priznal, že to bolo výrazne znížené. Predajca tiež radil kupujúcim, aby otvárali v rukaviciach a maske a aby rezali ďalej, pretože inak riskujete životy. Dôrazne tiež odporúčali používať Vmixer. Nedávno som narazil na čínskeho predajcu, ktorý tvrdil, že predáva 5 g čistého karfínu za 850 usd. Hovorím, že je to blbosť. Ale možno je to Carf s množstvom rezu!

Dôvod, prečo viem, že fentalogy stále existujú, je výhradne bc drugdata.org. Vidíte širokú škálu rôznych druhov fent a fentalogov. Väčšina predajcov však netuší, čo presne predávajú. Osobne si myslím, že zlatý vek bol bezpečnejší. Vtedy ppl diskutovali o tom, koľko rezu pridávajú na gram, aby sa v podstate jed zmenil na niečo konzumovateľné. Okrem toho som sa vďaka vlastným skúsenostiam naučil, ktoré odrody mi chutia a ktoré nie, ako aj to, ktoré sú jednoducho príliš silné na to, aby som sa nimi zaoberal. Pozrite sa na stránku drugdata.org a uvidíte, aké odrody tam sú.

Je nešťastné, že čínske webové stránky od vás od začiatku žiadajú nákup vo veľkom a jeho eskontovanie. Poučil som sa z toho, že som si objednal falošné cigarety. Samozrejme, že nikdy neprišli a názov obrazovky sa jednoducho zdvihol a zmizol. Ak sa nemôžem spoľahnúť na to, že mi príde kartón cigariet za 30 dolárov, nebudem Def riskovať 10 g fentalogu alebo metaqualonu.
 
Last edited:

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Ďakujeme za odpoveď. Možno som našiel legitímnu stránku, kde sa dajú kúpiť aspoň zeny a niektoré fentalogy. Pôsobia z HK a nie z Číny, takže by sa to dalo overiť. Webovú stránku bolo tiež veľmi ťažké nájsť prostredníctvom vyhľadávačov, čo považujem za dobrú vec, pretože na google dostanete len rakovinové nesúvisiace a podvodné sračky.

Je to smiešne, pretože som sa dostal na opis kvôli rakovine a chemoterapii. Začal som s oxy, potom s heroínom, potom s rc a teraz je moja tolerancia taká vysoká, že fent hcl pre mňa ani hovno nerobil. (Chvíľu som mal legitímneho dodávateľa z Indie a ten mi poslal svoje veci a dostal ich sem za 5 dní(!!), zatiaľ čo normálne indické veci ani neprejdú cez colnicu a trvá to týždne, keďže som v západnej EÚ. Ale stal sa z neho retard a teraz je bohužiaľ preč. Bol tiež schopný urobiť syntézu karfentu, pretože pracoval v lekárni / továrni, kde z času na čas ukradli produkt.
Tvrdil, že 1g carf bude 1000usd, na čo som bol, ale chýbali mi peniaze kvôli tomu, že som bol často podvedený. Jeho fent bol legit tho a vždy som ho dostal a mal laboratórne testy, ktoré ukazovali čistotu, ktorá bola 98%. Škoda, že som stratil tohto frajera. Ak niekto chce vedieť jeho e-mail stačí dm ma, možno ste tiež vedeli, alebo ho poznať. Chcem len vedieť, prečo sa stal retardom a vlastne ma naposledy podviedol z 200 dolárov a pre iného chlapa ukradol ďalších 300 alebo tak... keďže hľadal fent a carf v Austrálii a bol až do nákupu až 10k v legit farmaceutických opiátoch mesačne.

musel som prísť o 3k kvôli týmto podvodným kusom hovna. Ak niekto niečo vie alebo môže pomôcť, prosím, neváhajte a pm. 😭
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Dlhé roky som sa zaoberal výrobou rôznych psychoaktívnych látok.
Fentanyl a jeho analógy sa vyrábajú veľmi ľahko.
Najlepšie analógy sú 3-metylfentanyl a karfentanil.
NPP sa vyrába veľmi ľahko.
Z benzylkyanidu sa ľahko získava 2-fenyletylamín.
Pri kondenzácii s akrylátmi vzniká nesubstituovaný NPP s pridaním ďalších akrylátov môžeme získať substituovaný NPP.
Na získanie nezastúpeného fentanylu vezmeme bežný NPP a pridáme analínovú skupinu.
Potom ANPP v rozpúšťadle premiešame a pridáme propionylchlorid a miešame 8 hodín. Rozpúšťadlo je prchavé. O deň neskôr sám odletí a zostane zrazenina fentanylhydrochloridu, ktorá má vysokú čistotu. (ANPP sa musí na začiatku prečistiť).
Ako som pochopil, na fóre je zakázané predávať fentanyl a jeho analógy.

V tomto prípade vám môžem ponúknuť konečný stupeň ANPP alebo akýkoľvek iný substituovaný, ktorý v jednej fáze môžete premeniť na produkt, ktorý potrebujete, bez toho, aby ste mali chemické znalosti.
 
Last edited:

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Môžem vám pomôcť s 4-anilino-N-fenetylpiperidínom.
Cena
1 g spolu s acylačným činidlom bude stáť 600 eur.
10 g spolu s acylačným činidlom bude stáť 5000 eur.

Z 1 g môjho produktu získate 1,3-1,33 g fentanylhydrochloridu.
Biela farba s čistotou nad 95 % - 98 % hydrochloridu.

Vysokokvalitný fentanyl hydrochlorid obsahuje približne 2500-3000 jednorazových dávok pre priemerného spotrebiteľa.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Aké zariadenie a sklo používate na syntézu fentanylu a analógov ?
 

kpn

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2023
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Áno, je tu veľa fennylogov. Tu v Kanade tho sme dostávali dobrý fent modrej farby, je rezaný, ale stále super silný a bol testovaný na vysokú kvalitu, dobrý na fajčenie dobrý na strieľanie (myslel som, že je rezaný s nejakými inertnými vecami, žiadne iné psychoaktívne látky)
 
Top