Question Vykonáva elektrická vŕtačka s miešacím hrotom rovnakú prácu ako horné miešadlo?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Zaujímalo by ma, či elektrická vŕtačka s miešacím hrotom plní rovnakú funkciu miešania ako závesné miešadlo, viem, že elektrická vŕtačka je manuálna, automatická a nemá časovač, na rozdiel od závesného miešadla, ktoré je autonómne, automatické a má časovač.
ale je aj veľký rozdiel medzi cenami týchto dvoch zariadení, elektrická vŕtačka je v porovnaní so závesným miešadlom veľmi lacná a je aj výkonnejšia.
Teším sa na odpoveď od odborníka na túto tému.
Ďakujem všetkým!! ;)
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
urobí svoju prácu, ale budete ju musieť držať. zatiaľ čo mixér môže miešať a vy byť preč nemusíte užívať žiadny metylamínový plyn
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Veľa hluku a horné miešadlá takmer nevydávajú hluk
Nie sú odolné, čoskoro prestanú fungovať, ak motor nie je bezkartáčový
Vytvárajú iskry, takže pri niektorých reakciách môžu spôsobiť požiar alebo výbuch
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Ďalšia otázka, ktorú mám v súvislosti s miešadlami, znie:
aký je rozdiel medzi lacným 100w mixérom od Vevora, ktorý môžeme kúpiť na aliexpresse za 65 eur, a mixérmi za 500 alebo 1000 eur?
 

eddycordon

Don't buy from me
New Member
Joined
May 21, 2023
Messages
27
Reaction score
13
Points
3
U môžete ho vyrobiť v sklenenom bottelu pretrepať a u získať rovnaký účinok
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18

vrták je zlý nápad. nevydrží dlho, pretože nie je určený na nepretržitú prevádzku.
ale ventilátor splní svoju úlohu. lacný ventilátor sa dá vylepšiť na horné miešadlo. ventilátory sú lacné , bezkartáčové a s nastaviteľnými otáčkami
 

elementshifter

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 27, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3

Áno, niekto to pochopil skôr ako ja ventilátory stropný ventilátor je skvelé použiť ako alternatívu pre konzistentný mechanizmus riadenia tieto vedomosti som získal z tajných laboratórnych kníh Kľúčovou vecou je, že miešadlo musí byť dostatočne pružné a dlhé, aby dokázalo zvládnuť otáčky motora stropného ventilátora
 

elementshifter

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 27, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Rozhodne niektoré kľúčové body pre uvedené v tomto vlákne vŕtačka je hrozná, najmä ak ste v blízkosti výparov, ktoré sú horľavé alebo výbušné alebo horľavé, to mám na mysli, pretože vo vnútri motora vŕtačky je iskra tiež nie je stálym zdrojom energie a navyše by ste tiež museli celý čas stáť nad svojím odvarom, aby ste miešali, a to je len plytvanie a veľa produktivity a tiež sú veci, ktoré musíte miešať cez noc alebo 24 hodín alebo 48 hodín nie je možné, aby ste vŕtačku vydržali aj 10 minút 20 minút v kuse a necítili nutkanie chcieť skončiť so stropným ventilátorom a nad hlavou určite je najlepší koncept, ktorý sa dá použiť pokúsim sa vám čo najskôr priniesť ilustráciu
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
elektrická vŕtačka sa bežne používa v tajnej chémii, každý, kto aspoň trochu pozná podzemnú syntézu, to vie... stačí použiť vŕtačku a pripevniť ju na veko reakčnej kocky, aby sa predišlo akýmkoľvek strašiakom, ako je namočenie alebo preskočenie elektrickej iskry... ale každý má slobodnú voľbu.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Ako pri všetkom, aj pri tomto bude potrebné a potrebné určité prispôsobenie, aby sa z neho mohol stať dobrý nástroj, ale s trochou vynaliezavosti funguje dokonale pri mnohých syntézach a prispôsobí sa vašim potrebám, logicky sa nájdu aj výnimky
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Pýtal som sa na to, kvôli vašej syntéze bk-MDMA.
 
Top