Question Definuje farba kúpeľových solí v ich kryštálovej forme (bk-MDMA, 4-MMC,MDPV...) ich čistotu?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Napríklad, ak má hnedú, oranžovú farbu... (teda tmavé farby), znamená to, že je nečistý, a ak sú kryštály priehľadné, znamená to, že sú čisté, alebo farba neurčuje čistotu liečiva?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Zábavné, aj ja vždy premýšľam nad touto témou čistoty.

Práve sa mi dostala do rúk správa. Týka sa to vzorky mdma hcl získanej pri trojnásobnej rekryštalizácii: voda, ipa, opäť voda. Pri tejto vzorke sa však nevykonala extrakcia bázou.

Vzhľad je dobrý.

Ale výsledok testu ukazuje len 87 %. Neviem, či je to skutočná čistota, alebo nejaký problém s testom. Kurva vie.

U1erXipNM5
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Pekné kryštály, Syntetizujete MDMA z MDP2P počnúc glycidátom PMK?
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
ak je to bezfarebná zlúčenina a má farbu, nie je čistá, prechádza zo svetložltej do tmavohnedej väčšinou, ak je čierna ako čierna mdma, potom ju prevarili, keď má smrteľne ťažký kov

jednoducho rekryštalizovať je to ľahké extrémne ľahké
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
L1cwLyerBJ
RFw1aYK736
Pozrite sa na farbu mojej poslednej dávky kryštálov metylónu po rekryštalizácii metylónu HCl s deionizovanou vodou a ponechaní niekoľko dní na vzduchu s priehľadným plastovým tuplerom.
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
v prípade mdma a len rekryštalizovať jeho pekný výťažok musíte upraviť rozpúšťadlo pomocou pk pravidla alebo frakcionovať destilácia za zníženého tlaku alebo chromotográfia na kolóne je kľúčom k vyššiemu výťažku
 
Top