Escrow

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
zistená chyba.
1. Chcem vložiť sumu do XMR, ktorá je potvrdená.
2. prejdite na stránku ***/účet/peňaženka/ a vyberte položku xmr --> vklad
3. potom si vyberiem sumu v EUR alebo USD. táto suma sa nejakým spôsobom prepočíta na xmr a vygeneruje sa adresa.
4. ale ak na túto adresu prevediem nejakú väčšiu sumu, ako som dostal v kroku 3, pristane len suma z kroku 3: zvyšok zmizne.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Pracujeme na tom, aby bolo možné doplniť voľné množstvo bez toho, aby sme generovali nejaké konkrétne množstvo.

Ak máte takúto situáciu, kontaktujte ma a napravíme to.
 
View previous replies…

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Problém nie je len v tomto množstve.
po tom, čo som previedol platbu z peňaženky xmr na vašu adresu, sa z mojej peňaženky nedala vykonať žiadna ďalšia transakcia.
Každý pokus o prihlásenie s seedom ide do synchronizácie navždy.
technicky môžem vstúpiť do svojho účtu, ale nemôžem synchronizovať svoju sumu a vykonávať žiadne aktivity. takže sa to tvári buď ako "čakajúce" alebo "zablokované".
Neviem, čo je dôvodom, ale predpokladám, že tento problém súvisí s touto platbou, keďže sa objavil okamžite.

NZ3pQDbJai
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Prečo mi píšete do súkromných správ a sem? Nechajte ma, aby som vám zajtra odpovedal, a vy si precvičte trpezlivosť.
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
V PM ste mi odpovedali, že neviete, z akého dôvodu, preto som túto otázku priniesol na spoločnú diskusiu: Možno sa s rovnakým problémom stretli aj niektorí iní používatelia?

Verím, že je to vážny problém, ak nemôžem získať prístup k svojej peňaženke niekoľko dní od vykonania prevodu na náhodnú adresu.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Problém nie je na našej strane, ale v tom, že vaša peňaženka sa nevie synchronizovať.
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
áno, chápem, že ide o "všeobecný problém". ale teraz to trvá už viac ako 48 hodín, odkedy bola platba úspešne vykonaná do vašej peňaženky.
náhoda? nie som si istý.
netvrdím, že je to problém, vytvorený z vašej strany zámerne... ahahah...
ale verím, že by to mohlo súvisieť s vašim algoritmom generovania adries alebo niečím podobným.

dúfajme, že sa mi to podarí odblokovať do 2-3 dní: sú tam zmrazené mince, dokonca nemôžem zadať novú objednávku na nákup mojej fckng trávy((((
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Aký druh peňaženky používate?
Nemusíte odpovedať, stačí importovať kľúče do inej peňaženky a synchronizovať ich tam.
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Pôvodne bol vytvorený na stránke xmrwallet.com

No, urobil som niekoľko pokusov o import svojich kľúčov do nejakej inej peňaženky: použila sa aplikácia mymonero a web s rovnakým výsledkom: problém so synchronizáciou.
Vyzerá to tak, že moja posledná transakcia nebola spracovaná správne alebo niečo podobné, neviem presne
 
Last edited:

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
UPD: konečne som získal prístup k svojim finančným prostriedkom s podivnou peňaženkou "monerujo". Okrem tejto sa teraz podarilo synchronizovať všetky údaje.
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
8
Points
3
Neviem nič o monero, ako kúpiť, ako zaplatiť, ako otvoriť peňaženku, môže mi tu niekto vysvetliť pls a ako urobiť transakciu?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Kúpte si Monero na Krakene > vytvorte si peňaženku, dobrá je MyMonero > počkajte niekoľko dní, zvyčajne týždeň, kým sa prostriedky v Krakene budú dať vybrať > vyberte ich do novej peňaženky > pre väčšiu anonymitu som si k MyMonero pridal druhú peňaženku a XMR opäť presúvam z tej prvej peňaženky do novej > príďte na stránku, kliknite na svoju peňaženku hore > znak plus vedľa "XMR" > stránka vám dá odkaz na vklad > vráťte sa s ním do svojej peňaženky, zadajte tento kód do políčka "poslať" > obnovujte stránku ako šialení, kým ho neuvidíte na svojom účte

Ak to nedokážete dodržať, pravdepodobne by ste mali urobiť "trochu" viac prieskumu, než sa o niečo z toho pokúsite
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
8
Points
3
vyskúšam, ďakujem
 

Lucy12

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Nov 24, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Dobrý deň! Chcel by som vedieť, či existuje možnosť vymazania všetkých minulých transakcií a eskontov?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, do 90 dní sa automaticky vymažú.
 

Orisnancy

Don't buy from me
Member
Joined
May 24, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Ahoj nový predajca, ak dostanem novú platenú objednávku, kde naplniť objednávku? nejaké tlačidlo? alebo stačí v konverzácii napísať sledovacie číslo?
-- len som to čítal:
Keď kupujúci dostane svoju objednávku, musí kliknúť na tlačidlo "Dokončiť obchod". Táto akcia umožní predávajúcemu získať platbu za objednávku.
nejaké tlačidlo pre predávajúceho?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Každý má k dispozícii tlačidlo "pozvať administrátora".
 

Orisnancy

Don't buy from me
Member
Joined
May 24, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Takže pri každej objednávke musím do konverzácie pozvať administrátora? a potom tam zverejniť sledovacie číslo?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Na túto otázku som vám už odpovedal, prečo sa opakujete?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Je potrebné počkať, kým zákazník potvrdí prijatie zásielky. Potom dostanete svoje peniaze. V prípade, že ste dlho offline alebo vás zákazník ignoruje, môžete si na riešenie problému prizvať administrátora.
 
Last edited:
Top