Všetko, čo potrebujete, aby ste mohli začať variť

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Predpokladajme, že ste sa rozhodli skúsiť uvariť nejaké lieky. Prečítali ste si návod, ste morálne pripravení. Teraz je čas pripraviť si pracovisko, domáce laboratórium. Nezáleží na tom, či varíte v kuchyni, v garáži alebo v dodávke na kolesách. Budete potrebovať špeciálne vybavenie, či už je to banka alebo lakmusový papierik.
V tejto časti si prejdeme základy prípravy pracoviska a vysvetlíme, aké vybavenie a predmety budete potrebovať.

Samozrejme, čím zložitejšia je syntéza látky, tým špecifickejšie vybavenie je potrebné. Je však potrebné pripomenúť, že teraz sa nachádzate v časti "Varenie v kuchyni", kde predstavíme len najjednoduchšie, elementárne spôsoby prípravy. A vo väčšine týchto receptov jednoduchosť metódy eliminuje zložité a drahé vybavenie v prospech cenovo dostupnejších položiek. Všetko, čo potrebujete na základné varenie, si môžete kúpiť takmer v každej krajine sveta bez toho, aby ste vzbudili veľké podozrenie.

Pre pokročilých kuchárov je určená aj časť Často kladené otázky o laboratóriu, kde si môžete podrobne pozrieť funkcie práce v laboratóriu.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
v syntézach bk mdma 4/3mmc 3/4cmc a pvp/mdpv len niekoľko sklenených fliaš niekoľko plastových vedier čerpadlo na prečerpávanie paliva. vŕtačka miešačka na betón. sada vínnych filtrov elektrický sporák.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Chemická syntéza bK-MDMA nevyžaduje teplo, alebo aspoň syntéza, ktorú som našiel na tomto fóre, existuje aj syntéza, ktorá vyžaduje teplo
 

WildDoc

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 5, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Vrták z nehrdzavejúcej ocele bude fungovať pre MMC?
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Pre LSA tiež netreba veľa.
- 3x 2-litrové PET fľaše (ale ak môžete 3x 1-litrové sklenené fľaše, uistite sa, že ich dokážete aspoň pevne uzavrieť). Len sa uistite, že ste ich pekelne vyčistili.
- Žiletka
- Mlynček na kávu
- Ak vám vadí strácať čas a prísť o nejakú výťažnosť, zaobstarajte si miešací tanier. Nie je potrebná, ale budete musieť veci pretrepávať ručne.
- 1 pyrexovú alebo keramickú misku, nie je veľmi dôležité, ktorú.

Existuje niekoľko voliteľných, ktoré odporúčam a nie je také ťažké ich zohnať.
- PHmeter (môže byť papierový)
- Miešacia doska s ohrievaním (pomáha pri odparovaní, ale nezvyšujte príliš teplo!!!)
- Fľaše zo skla jantárovej farby (pretože LSA je citlivá na UV svetlo).
- V miestnosti, v ktorej pracujete, svetlo s UV filtrom, aby ste nemuseli pracovať v tme.

O chemikáliách, no to je téma na diskusiu na inom mieste a nebudem ju ďalej rozvíjať.
 

nitroisit16835

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Ahoj, som začiatočník a rád by som si vyrobil svoju prvú drogu mám 24 dolárov v hotovosti a chcem si kúpiť alebo vyrobiť nejaké drogy som otvorený pre všetky druhy
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Pane, na začiatok potrebujete aspoň 27 dolárov v hotovosti
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Radšej si pripravte tých 27 dolárov v bitcoinoch, ak chcete začať
 

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Ahoj, veľmi sa zaujímam o chémiu a iné veci, ale som trochu stratený so všetkými équipement, keďže som začiatočník. Tak by ma zaujímalo, aké sú základné položky, ktoré si treba kúpiť. Už mám magnetické miešadlo, kadičky, základné laboratórne vybavenie ako špachtľu a podobne, čo by som si podľa vás mal kúpiť ďalej ? Chcem syntetizovať hlavne kanabinoidy alebo tryptamíny, ale som otvorený čomukoľvek.
 

uominicarti

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
im begginer at this, can i prepare my own psychedelic, like psilocybe, LSD, mdma? thing like this
 
View previous replies…

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Najjednoduchšie psychedelické látky na syntézu sú meskalín a TMA.
 
View previous replies…

uominicarti

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Musel by som na to minúť kopu peňazí, však? myslím, že to nie je také jednoduché ako pestovanie húb
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
V tomto prípade hovoríme o syntéze. Pestovanie húb nie je syntéza. A áno, chémia môže byť niekedy dosť drahá
 

SkunkedGorillaz

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Zaujímavé, nikdy som sa nezaoberal syntézou meskalínu, ale trochu zvláštne, že s tým, že je to najjednoduchšie psychedelikum na výrobu, ho u pouličných dílerov veľa nevidieť.

Zistil som, že meskalín je jednou z najťažších molekúl na získanie Ak mám byť úprimný, nemohol som ho nájsť pred 10 rokmi, tak som začal pestovať a zbierať aktívne kaktusy v čase, keď. Mám dosť chorú kaktusovú záhradu a mám nekonečné zásoby mojej obľúbenej medicíny.

Predpokladám, že keďže je to najjednoduchšie psychedelikum, že prokúry sa získavajú dosť ťažko, takže je to vzácnejšia látka k videniu?
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Ako možno nahradiť spätný chladič
 

beherit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Jeden tlakový hrniec, medené rúrky, medené skrutky/nosiče/spojky, niečo na utesnenie netesností (napr. epoxid) a 20 l vedro.
 

oon1

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 3, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Bez urážky, ale myslel si niekto okrem mňa, že by nám, noobom, naozaj prospelo prečítať si nejaké knihy o organickej chémii? Ak ste nováčik ako ja, čítajte, čítajte, čítajte a potom čítajte ešte raz! Začal som s chémiou pre hlupákov a potom som prešiel na učebnice, potom na publikované materiály. Vážne, buďte múdri!!! Vzdelávajte sa ako prví, potom sa pýtajte.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Predpokladám, že každý kuchár číta knihy a sleduje videá o chémii
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Viem si predstaviť, že existuje veľa pseudoreducentov typu shake and bake alebo HI, ktorí vôbec nerozumeli tomu, čo robia, keď sa od kamaráta dozvedeli: ako "zohriať toto s týmto" alebo "hodiť toto všetko do fľaše od sódy na 30 minút" a potom ako vytvoriť plynnú HCl. Možno až keď mali nejaké skúsenosti a oboznámili sa s formálnou terminológiou a vedomosťami, pochopili, čo sa vlastne deje, keď tieto veci sčítajú. Ak chcete, je to istá forma spätného inžinierstva.

Ja sám som sa začal učiť z učebníc už dávno. Nemal som možnosť praktizovať žiadne experimenty ani pozerať videá. Teoreticky to všetko môžete urobiť na papieri, ale kým to nepoužijete, nie je to to isté. Teraz, keď môžem praktizovať techniky a experimentovať s hmatateľnými predmetmi a látkami pred sebou, je učenie v kombinácii so štúdiom hračka. Vďaka tomu, že som si tento základ vybudoval už dávno, je oveľa ľahšie rozpoznať a zapamätať si - "Aha, pamätám si, že som o tom čítal". Alebo vedieť si predstaviť vykonávanie syntézy, ktorú som nikdy neskúšal, a vedieť si povedať "OK, toto je to, o čom hovorili" atď.

Nemôžem to dostatočne zdôrazniť, každý, kto chce byť kuchárom, aby čítal, študoval, cvičil a začal v malom a BEZPEČNE! Možno sa vám podarí vidieť recept na metamfetamín a zvládnete ho bez akýchkoľvek vedomostí alebo väčších skúseností, ale to je asi tak všetko, čo sa vám podarí, a pravdepodobne to pre vás nakoniec skončí zle. Uvedomte si, prosím, že vždy, keď všetky tieto veci hádžete dokopy, riskujete, ak nerozumiete tomu, s čím presne máte do činenia a o čo sa snažíte. Ak nemáte žiadne vedomosti z chémie, ako by ste vedeli, či sa podľa receptu vyrábajú drogy, jed alebo výbušniny? Vzdelávajte sa!
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Stlačte tlačidlo varenia a stlačte tlačidlo ANYKEy a BOBS YER UNCLE
 
Top