Všetko, čo potrebujete, aby ste mohli začať variť

uominicarti

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
im begginer at this, can i prepare my own psychedelic, like psilocybe, LSD, mdma? thing like this
 
View previous replies…

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Najjednoduchšie psychedelické látky na syntézu sú meskalín a TMA.
 
View previous replies…

SkunkedGorillaz

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Zaujímavé, nikdy som sa nezaoberal syntézou meskalínu, ale trochu zvláštne, že s tým, že je to najjednoduchšie psychedelikum na výrobu, ho u pouličných dílerov veľa nevidieť.

Zistil som, že meskalín je jednou z najťažších molekúl na získanie Ak mám byť úprimný, nemohol som ho nájsť pred 10 rokmi, tak som začal pestovať a zbierať aktívne kaktusy v čase, keď. Mám dosť chorú kaktusovú záhradu a mám nekonečné zásoby mojej obľúbenej medicíny.

Predpokladám, že keďže je to najjednoduchšie psychedelikum, že prokúry sa získavajú dosť ťažko, takže je to vzácnejšia látka k videniu?
 

oon1

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 3, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Bez urážky, ale myslel si niekto okrem mňa, že by nám, noobom, naozaj prospelo prečítať si nejaké knihy o organickej chémii? Ak ste nováčik ako ja, čítajte, čítajte, čítajte a potom čítajte ešte raz! Začal som s chémiou pre hlupákov a potom som prešiel na učebnice, potom na publikované materiály. Vážne, buďte múdri!!! Vzdelávajte sa ako prví, potom sa pýtajte.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Predpokladám, že každý kuchár číta knihy a sleduje videá o chémii
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Viem si predstaviť, že existuje veľa pseudoreducentov typu shake and bake alebo HI, ktorí vôbec nerozumeli tomu, čo robia, keď sa od kamaráta dozvedeli: ako "zohriať toto s týmto" alebo "hodiť toto všetko do fľaše od sódy na 30 minút" a potom ako vytvoriť plynnú HCl. Možno až keď mali nejaké skúsenosti a oboznámili sa s formálnou terminológiou a vedomosťami, pochopili, čo sa vlastne deje, keď tieto veci sčítajú. Ak chcete, je to istá forma spätného inžinierstva.

Ja sám som sa začal učiť z učebníc už dávno. Nemal som možnosť praktizovať žiadne experimenty ani pozerať videá. Teoreticky to všetko môžete urobiť na papieri, ale kým to nepoužijete, nie je to to isté. Teraz, keď môžem praktizovať techniky a experimentovať s hmatateľnými predmetmi a látkami pred sebou, je učenie v kombinácii so štúdiom hračka. Vďaka tomu, že som si tento základ vybudoval už dávno, je oveľa ľahšie rozpoznať a zapamätať si - "Aha, pamätám si, že som o tom čítal". Alebo vedieť si predstaviť vykonávanie syntézy, ktorú som nikdy neskúšal, a vedieť si povedať "OK, toto je to, o čom hovorili" atď.

Nemôžem to dostatočne zdôrazniť, každý, kto chce byť kuchárom, aby čítal, študoval, cvičil a začal v malom a BEZPEČNE! Možno sa vám podarí vidieť recept na metamfetamín a zvládnete ho bez akýchkoľvek vedomostí alebo väčších skúseností, ale to je asi tak všetko, čo sa vám podarí, a pravdepodobne to pre vás nakoniec skončí zle. Uvedomte si, prosím, že vždy, keď všetky tieto veci hádžete dokopy, riskujete, ak nerozumiete tomu, s čím presne máte do činenia a o čo sa snažíte. Ak nemáte žiadne vedomosti z chémie, ako by ste vedeli, či sa podľa receptu vyrábajú drogy, jed alebo výbušniny? Vzdelávajte sa!
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Stlačte tlačidlo varenia a stlačte tlačidlo ANYKEy a BOBS YER UNCLE
 

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Veľmi sa zaujímam o stimulanty, kúpil som si sklo a vybavenie a pokúsil som sa vyrobiť amfetamín, ale pri čítaní syntézyo P2NP som videl, že P2NP je super drahý, tak som sa rozhodol vyrobiť si vlastný, ale potrebujem nitroetán, no a hádajte čo ? Musel som si vyrobiť vlastný, ale opäť, ALE jedno z činidiel na jeho výrobu bolo príliš drahé, uvedomil som si, že to bude stáť príliš veľa, takže akákoľvek alternatíva alebo iné jednoduché/veľmi jednoduché stimulanty na výrobu alebo dokonca akákoľvek pomoc bude skvelá vďaka
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Lepšie je kúpiť si rovno P2NP. Nemôžete to urobiť lacnejšie na vlastnú päsť, ako kúpiť priamo z Číny.
 
View previous replies…

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Opýtal sa pár predajcov na stránkach, predávajú ju za 260-300 USD, takže idk
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Najlacnejšia cena na fóre je od @Mona857, 100 USD za kg. Všetko však závisí od toho, koľko odoberiete, ak odoberiete od 100 kg, cena bude nízka u všetkých predajcov.
Pozrite si
 

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Chápem, ďakujem, že ste si našli čas reagovať definitívne pomohlo !
 
Top