Syntéza fentanylu

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Aha, viete, raz som počul, že svet je vlastne obrovská korytnačka spočívajúca na chrbte štyroch slonov plávajúcich v modrom mori. Môžete mi to vysvetliť?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Ale vážne, ak je to "ako 60 % čistoty" z tejto magickej syntézy "zamiešajte akékoľvek staré svinstvo v niekoľkých hrncoch a panviciach", čo je tých zvyšných 40 %?
 

mr_pabloemilio

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2022
Messages
27
Reaction score
7
Points
8
Ja som si to urobila tak, že som zmiešala s detským čajom a octom a všetko bolo perfektné a jeho ťažšie a dobré silné
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Úprimne dúfam, že každý, kto vyrába fentanyl, bude odteraz používať túto metódu. Detský čaj a ocot ešte nikdy nikoho nezabili.
 

1thejew1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2022
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Ak to neviete pochopiť, nemali by ste ani čítať takúto syntézu, choďte na youtube a pozrite si základné videá z organickej chémie, naučte sa, čo je to stiocheometria.
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Ahoj chlapci, opäť zaujímavé veci. Je tak smutné, že k takýmto chemickým látkam sa takmer nedá dostať, pokiaľ nemáte úžasný zdroj alebo nie ste sami chemik.

mal som (myslím, že čistou náhodou a aj šťastím) nájsť legitímneho dodávateľa fent hcl, ktorý pracoval v indickom laboratóriu/výrobnom závode, kde z času na čas kradli tieto chemikálie a predávali ich aj za veľmi dobrú cenu. Celkovo úžasné veci, pretože nezávislý test povedal, že to bolo 99%> čistota. Zároveň našiel ľudí, ktorí kde až kúpiť určité veci za určité sumy, budem držať to súkromné, aj keď tu na verejnosti.

Bohužiaľ sa stal nespoľahlivým a extrémne neprofesionálnym a nepríjemným a dokonca podviedol mňa a ďalšieho zákazníka za približne 400 USD. Vyhrážal som sa, že ho nahlásim Interpolu atď. keďže sa zrazu správal tak neovládateľne a nakoniec vymazal celý svoj proton mailový účet. Nulové zdroje teraz. :( Mal tiež super skryté a prepravné časy, ktoré boli neuveriteľné. 5 daya z Indie do Holandska! To zvyčajne trvá týždne alebo až mesiac.

ak je niekto ochotný mi o tom napísať DM a hovorili sme o tom, že by sme mohli vyrobiť solídne množstvo kapitána chrumkavého. Bol by som veľmi vďačný a samozrejme sa spravodlivo podeliť o všetky zisky. Ďakujem a ospravedlňujem sa, že som to sem napísal. (ak je povolený prístup do súkromných sekcií fóra, mohli by sme o tom prosím diskutovať aj :))

Ospravedlňujem sa za repost, ale toto vlákno sa mi zdalo na to vhodnejšie.
 

theking

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
1
Reaction score
4
Points
1
Ahoj, som z Indie.. bude defiantly pracovať na tom, aby to zdroj
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Hej, kamarát, čo presne máš na mysli? Kľudne mi napíš DM, prosím, a ja ti dám svoju protonovú e-mailovú adresu!
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Má niekto syntézu 4-piperidónu?
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Je ťažké urobiť syntézu sám , jednoduchšie je ju kúpiť.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Je to _jediná_ chemická látka, ktorú neviem nikde nájsť na predaj :-(

... Asi preto, že sa používa na syntézu fentanylu, lol.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Všetci sa tu poserú na ľudí, ktorí to syntetizujú. Vo svete, v ktorom žijeme, je zlo a nemali by sme súdiť ľudí, ktorí ho používajú, ani ľudí, ktorí ho vyrábajú. Nezabúdajte, že jediným dôvodom, prečo veľké zločinecké syndikáty vôbec môžu túto zlúčeninu predávať, sú hlúpe pravidlá, ktorými sa riadime a ktoré to vôbec umožnili. Fentanyl má lekárske využitie a ak je predpísaný a správne používaný, môže ľuďom pomôcť. Nenávidíme farmaceutické spoločnosti za to, že ho vyrábajú, tak prečo nenávidieť tajných chemikov za to, že robia to isté.

Ja fentanyl neužívam, ale neodsudzujem ľudí, ktorí ho užívajú alebo vyrábajú. Ničím sa nelíši od iných drog, ktoré väčšina ľudí užíva. Iste vás zabije rýchlejšie, ale to nie je ospravedlnenie pre užívanie iných drog. Ľudia vždy hovoria: "Áno, používam pervitín, ale nikdy by som nepoužil niečo ako LSD alebo fentanyl. Tie sú skutočné zlo." Nebuďte hlúpi, prestaňte sa ospravedlňovať za svoj návyk. Prestaňte robiť to, čo robíte, prijateľným kvôli niečomu inému. Prijmite, že to, čo robíte, je vaša voľba, rovnako ako je to v prípade ľudí, ktorí užívajú alebo vyrábajú fentanyl.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Súhlasím s tým. Neodsudzujem ľudí, ktorí ju vyrábajú alebo používajú. Len ľudí, ktorí s ním krájajú lieky bez toho, aby o tom informovali svojich zákazníkov, len aby zvýšili svoje zisky. Takto sa zabíjajú ľudia.
 

DrunkSailor

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mohol by sa pri syntéze NPP s fenetylamínom použiť akýkoľvek ester akrylátu? Mohol by sa napríklad namiesto etylových alebo metylových esterov použiť 2-fenyletylakrylát?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Dúfajme len, že nikto nezomrie na pokusy o postupy ako také (v skutočnosti je skutočným zabijakom úspech)
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
362
Reaction score
175
Points
43
Videl som, ako to robia kartely v tričku bez respirátora v sude s palicou.....
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Áno, je to pekná šou, ktorú pripravili pre klaunov z VICE a americkej televízie všeobecne. Samozrejme, nie je to skutočné, mýtus o tom, že F vyrábajú stovky malých výrobcov, ktorí miešajú v kôlňach v nejakých starých hrncoch s 50 kg F vo vreciach, ktoré sa len tak váľajú pri stene, no tak, overte si realitu. Kartely by museli dodávať prekurzory a odoberať výrobok na prepravu a predaj. Prečo by mali zadávať výrobu externým dodávateľom, keď môžu jednoducho chytiť nejakých ľudí z cesty a prinútiť ich, aby to robili za to, že môžu zostať nažive? Metódy sú pravdepodobne takmer reálne, rozsah nie, samozrejme, že na to prevádzkujú superlaboratóriá a celý príbeh s mnohými malými výrobcami je len klamstvo po tom, ako im príliš často prepadli superlaboratóriá na výrobu pervitínu.

Takže čo sa deje? Mexiko už nevyrába veľa kryštalického metamfetamínu, len nejaký razemický metamfetamín rezaný N-ISO. Všetok skutočný d.Meth pochádza z Číny a priľahlých krajín, kde triády vybudovali obrovské výrobné kapacity, ale v Číne už nemôžu veľa predávať a aj ostatné krajiny JV tvrdo zasahujú. Takže namiesto toho, aby predávali prekurzory pre metamfetamín do Mexika, predávajú tento produkt priamo a všetci sú spokojní. Hoci nemôžu vyrábať a predávať z Číny do Mexika, povedzme do USA, je to politický problém, a keďže triády a čínska komunistická strana sú v niektorých regiónoch južnej Číny úzko prepojené, uzavreli dohodu: Prekurzory pre F superlabs a d.Meth priamo. Kartely sú spokojné, pretože sa zbavili nudných metabáz a musia prevádzkovať len oveľa kompaktnejšie laboratóriá na F, a Číňania, pretože stále zarábajú peniaze a navyše majú F lacno vyrábaný a predávaný do USA, čo samozrejme berie tradičný zdroj čiernych peňazí CIA, ktorá je od vekov závislá od obchodu s heroínom pre svoje čierne operácie a ten práve vyschol.
Môžem však zablahoželať múdrym čínskym lídrom k tomuto geniálnemu plánu na odštátnenie CIA. Zdá sa, že aspoň niekomu naozaj záleží na svete ;)
 
  • Like
Reactions: vis
View previous replies…

MaximoPrimero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Neviete, čo hovoríte.
V Mexiku nie sú na výrobu pervitínu potrebné čínske prekurzory.
Máme všetko na jeho výrobu.
A vyrába sa v chemických závodoch a izomér D získavajú už roky, všetko je industrializovaný proces.
Výrobné náklady sú také nízke, že jeho preprava z Číny je drahšia ako jeho výroba. A bolo by absurdné falšovať taký lacný výrobok.
 

Doktor Faust

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Podľa dostupných informácií sa v Mexiku pervitín vyrába od benzylkyanidu (alebo benzylchloridu) cez APAAN, BMK a kyselinu mravčiu/metylamín. Výsledný racemický met sa potom rozkladá s použitím, veľmi pravdepodobne, kyseliny vínnej alebo jej derivátu (napr. dibenzoylvinnej kyseliny), čím sa získa požadovaný (+) met (t. j. dextromet). Nakoniec sa voľná báza spracuje s HCl, aby sa získal konečný produkt, t. j. "ľad". (-) metán sa vyhodí, pretože je neaktívny. Výsledný ľad stále obsahuje malé množstvo (-) meth (niekoľko percent, ako sa zistilo chirálnou HPLC), ale to nemá vplyv na účinnosť. Zjavne ide o výhodný a účinný postup, napriek tomu, že jedna polovica (- meth alebo levometh) sa vyradí.
Zdá sa, že na rozdiel od niektorých iných výrobcov nepoužívajú žiadny chirálny prekurzor (napr. +efedrín alebo +pseudoefedrín).
Mexický ľad je teda s najväčšou pravdepodobnosťou pravý výrobok "made in Mexico".

Zdá sa však, že pri výrobe fentanylu je Mexiko oveľa menej sebestačné, údajne je závislé od niektorých dovážaných prekurzorov. (Napriek tomu je lacný). Oveľa viac v prípade 3-Me f. a karfentu. (V skutočnosti sa tam takmer nevyrábajú, hoci by mohli byť vysoko ziskové).

Mohli by mať záujem o nákup priemyselných postupov, know-how, aby boli plne sebestační.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Ja hovorím, že je to skôr figúra, s respirátorom frajer povedal, že vie, že to robí správne podľa tachykardie. Tým, že mám zázračnú moc nebyť ľahko závislý od opiátov, sa na to pozerám vážnejšie. Alebo možno len tvrdosť závislosti, ktorú som nemohol napraviť v niektorých kamarátoch, ktorí rozhodujú za mňa.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Akú cenu 1gr FNT, je možné nájsť v Číne?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Viem len, že je to obrovské množstvo a ľudia zomreli od samotného obalu.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Máte nejaký dôveryhodný zdroj pre takéto tvrdenie? Keďže si myslím, že to je ako policajti upadajúci do kómy, keď sa len pozerajú na niečo, čo by mohlo byť F, propaganda. Akoby bolo "vedecky dokázané", že 1 mg na kg telesnej hmotnosti sa podobá smrteľnej dávke amfetamínu. Pozrite si Wikipédiu a článok, ktorý pomenúvajú túto blbosť.

Takže áno, je to nebezpečné, ale tak je to s mnohými vecami, s ktorými pracujeme. Myslím si, že tak sa nedá odradiť ľudí, nikdy to nefungovalo. prečo nie je konštruktívnejšie, napríklad povedať ľuďom, že pri manipulácii s týmto a oveľa viac pri manipulácii s Car-F, čo by sa aj tak nikdy nemalo distribuovať v čistej forme, musia používať rukavicu. A nejaké tipy a odkazy na to, aké jednoduché je vlastne vyrobiť takýto box doplnený podtlakovým a HEPA filtrom plus generátorom ozónu vo vnútri, aby sa zbavil všetkého, čo by mohlo zostať.

Len moje 2 centy (€ Centy samozrejme)
 
Top