Question Looking for a vendor Gama-butirolaktón GBL/GHB

evolutionzzz

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 10, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Cieľom v mysli je získať GBL alebo GHB. Každý, kto to číta, pozná všetky problémy, ktoré s tým súvisia. Takže hľadá nejakú pomoc.
Takže moji zákazníci nemajú radi BDO, keď hovorím nemajú radi, myslím tým, že ho NENÁVIDIA. Zdá sa však, že GBL a GHB samozrejme milujú (kto vie).
Každopádne, všetci vieme, že je čoraz ťažšie dostať sa k nemu, najmä bez toho, aby ste sa najprv nechali tucetkrát podviesť. Tento príspevok mal byť otázkou, ako ho syntetizovať, ale nie som chemik, mám NULOVÉ znalosti v tejto oblasti a viem si predstaviť, že akýkoľvek môj pokus by skončil požiarom. Veľa ohňa. Takisto nechcem/nemôžem zaplatiť smiešnych viac ako 1500 dolárov, za ktoré to ľudia predávajú na väčšine týchto trhov.
Predtým, než ma zaplaví ponukami od ľudí, ktorí mi povedia, aby som poslal Western Union / Bitcoin / atď... Nemrhajte naším časom. Akákoľvek transakcia, ktorú urobím, bude prebiehať cez platobnú platformu, akou je napríklad trh Breaking Bad. Niečo so službou úschovy, nie som hlúpy a žiadne výnimky...

Nápady musím získať:
1) Jednoducho ho kúpiť. Samozrejme, že by to bolo ideálne, nájsť dodávateľa, ktorý môže prechádzať a vidieť tento príspevok. Ale nie som veľmi optimistický. OPÄŤ, NIE NÁKUP BDO.
2) Nájsť spôsob, ako si ho objednať od spoločnosti Sigma Aldrich alebo ich predajcu. Pokúsil som sa vytvoriť účet pomocou legitímnej firmy, ale nefungovalo to. Najmä pri cene, za ktorú ho predávajú, by to bola ideálna cesta. Videl som, že niekto tu navrhol inej osobe, aby išla cez spoločnosť, ktorá nakupuje od Sigma Aldrich, ale môj pokus zlyhal (zamietli to, pretože povedali, že neposielajú do Spojených štátov, ale viem si predstaviť, že by to zamietli tak či tak kvôli právnym otázkam) Možno niekto vie o osobe/firme, ktorá má možnosť nakupovať od nich a predáva na darkwebovom trhu?
3) Synthesis.... Rád by som si myslel, že som veľmi inteligentný a vynaliezavý... Čo tiež znamená, že poznám svoje obmedzenia. Existuje postup, ktorý by mohol vykonať amatér bez laboratória a nie najväčšieho rozpočtu?
4) Oddelenie od legálneho výrobku... Viem, že existujú legálne výrobky s obsahom GBL. Existuje produkt, ktorý obsahuje prevažne GBL, je lacný a dalo by sa s ním relatívne ľahko pracovať? Pod pojmom jednoduché mám na mysli: oddelenie zahriatím/zamrazením alebo použitím chemikálie alebo niečoho na oddelenie.
5) GHB v sušenej/kryštalickej forme: Videl som predajcu, ktorý mal GHB vo forme kryštálov? Takto by bola preprava oveľa jednoduchšia a tvrdia, že môžete použiť destilovanú vodu a je to. Ich ceny nie sú také zlé ako GBL na trhu, ale stále je to príliš drahé.

Celkovo sa snažím získať GBL alebo GHB 5-10L naraz za slušnú cenu. A naposledy 1 pre všetkých spamerov, NEMÁM ZÁUJEM KÚPIŤ BDO.
 

JohnWebb

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
39
Reaction score
45
Points
18
Ako je to s cestou GABA na GHB, dehydrogenáciou 1,4-BDO na GBL alebo syntézou GHB z tetrahydrofuránu? Nemyslím si, že je to také zložité.
Pozrite sa TU - možno vám to pomôže.
 
Last edited:

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Chystal sa povedať, že je možné, že GHB je jednou z najjednoduchších syntéz, hneď po extrakciách z rastlín!
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Preklad GBL na GHB je naozaj veľmi jednoduchý. A GBL je v mnohých častiach sveta stále legálny. Dá sa kúpiť ako čistiaci prostriedok. (V skutočnosti je to veľmi dobrý čistiaci prostriedok).
Vo WHO diskutovali o zákaze GBL, rozhodli sa proti tomu.
 

Inferior

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
v európe je lacný a ľahko sa dá získať na clearnete pozrite sa na indusclean a podobné webové stránky
Je možné použiť aj službu zasielania dm me if u need more info Je jednoduché
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Tu je tip: Existuje spôsob, ako získať priemyselné čistiace prostriedky, ktoré budú obsahovať až 80 % GBL. zvyšok bude tvoriť nafta a iné nepolárne rozpúšťadlá. GBL je odmasťovač a je ťažké ho nahradiť. Ak chcete získať GBL, musíte ísť cez legálne spoločnosti a požiadať o MSDS a všetku bezpečnostnú dokumentáciu. Na etikete nebude napísané "čistiaci prostriedok GBL" alebo nejaká hlúposť. Bude to odmasťovač.

Nebudú vám uvádzať presné percento, ale bude to rozsah. Zvyčajne 60 - 80 % a pravdepodobne to môže byť 80 %. Teraz by ste mohli strácať čas frakčnými destiláciami, úpravou uhlíkom a filtráciou cez celit, ale nakoniec, ak máte predstavu o tom, koľko GBL je v zmesi, jednoducho pridáte množstvo vody potrebné na hotový koncentrovaný produkt GHB. Myslím, že to bolo 3 X (nepamätám si to z hlavy.)

Potom sa navrch pridá nepolárna vrstva. Bolo prekvapivo ľahké ju oddeliť. Pridajte potrebný NaOH v pevnej forme na premenu na GHB. Uistite sa, že žiadna z "prímesí" vo vzorci by nemohla byť rozpustná vo vode. Nezabudnite, že je veľký rozdiel medzi slovom odmasťovač a "GBL" pre baliace listy. V každom prípade by ste mali byť vždy opatrní.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Znie to, akoby ste potrebovali Multi Gel Remover®

Je to GBL a len celulóza.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
U máte dobrý zdroj a spôsob, ako ho oddeliť?
Myslím, že to je potom jediná značka, ktorá sa dá kúpiť viac potom menej ľahko/legálne.
Nenašiel som lepšiu alternatívu..
 
View previous replies…

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Učíte sa niečo?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Výučbová pomôcka:
1. Dajte do nej trochu soli
2. Pretrepte
3. Opakujte, kým sa tekutina
4. Odfiltrujte nečistoty
 

Chemical Ali

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2023
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Veľmi ľahko sa syntetizuje. Niekto spomenul cestu GABA na GHB. Táto reakcia sa nazýva Sandmeyerova reakcia BTW.

SWiM môže toto odporúčanie podporiť, sám ho týmto spôsobom pravidelne vyrába ako sodnú soľ (kryštály Na-GHB).

S láskavým pozdravom,
Ali
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Ghb prášok, dávkovanie je pre mňa veľmi neznáme, zdá sa, že potrebujete veľa, aby ste získali účinky, ľudia skúšajú 3gramy a sťažujú sa bez účinku, olej s alkoholom funguje veľmi dobre.
 
Top