Skúšal tu niekto IV 4-MMC Mefedron?

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Intravenózne je rozhodne menej častý RoA pre mefedrón 4-MMC, pričom šnupanie a perorálne spôsoby sú oveľa populárnejšie. Skúšal niekto mefedrón IV? Existujú nejaké výhody, pre ktoré sa to oplatí? Najmä keď vzorka, ktorú som dostal od BioHackers, mala takú príjemnú vôňu (nechápem, odkiaľ pochádza tá historka o tom, že smrdí ako mačacie moče) a rozplýva sa na nose, čo z neho robí niečo, čo chcete šnupať, nie sa tomu vyhýbať ako niektorým iným látkam.
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Skúsil som to niekoľkokrát pred mnohými rokmi, keď som mal jednoducho pocit, že musím všetko zažiť. Môj bežný RoA je boofing, po ktorom nasleduje orálny. Nemôžem to porovnať s mnohými vecami, pretože som si prestal pichať injekciu hneď, ako sa mi začali stáčať žily, aby som sa vyhol ihle, a zdravotná sestra to komentovala.

Ten nával je... wow. Je to veľký nával. Ten silný pocit trvá niekoľko minút a potom sa jemne rozplynie do normálneho zážitku 4MMC. Ak ste ešte infúziu nedostali, určite si urobte prieskum o tom, ako to robiť bezpečne. Ak vynecháte injekciu, veľká oblasť okolo miesta, do ktorého ste injekciu podali, znecitlivie a bude trvať týždne, kým sa zotavíte, takže, buďte opatrní.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Áno, IV Cat... je... mačacie mňau... takpovediac. Povedal by som, že je pravdepodobne oveľa bežnejšia a populárnejšia, ako si možno myslíte. Vždy som nenávidel čuchanie mačky. Neznášal som ten zápach a chuť a veci, ktoré som mal, ma pekelne pálili. Väčšina ľudí, ktorých poznám, by ju v porovnaní s inými cestami radšej IV. Pravdepodobne najintenzívnejší nával/zážitok, aký si dokážem predstaviť, keď stojí sám o sebe. Čo sa týka intenzity, je to tam hore s intravenóznym kokaínom, ale podľa mňa oveľa viac, navyše to trvá trochu dlhšie, takže ešte lepšie... môžete sa v tom usadiť a vychutnať si to. Je to dobré na dve dávky, kým "kúzlo" zmizne a je to len povzbudzujúce. Inými slovami, tolerancia sa rýchlo získava. Približne 30 minút po dávke budete vyššie ako mofo, pri vyšších dávkach (,25 g a viac) budete mať vizuálne skreslenie. 0,3 - 0,4 je naozaj dobrá dávka, akákoľvek vyššia a ste naozaj v tom, aby ste to vyhrali. Majte nablízku studenú vodu na pitie a prípadne si ju špliechajte na hlavu (ja to robím rád) - mne je tak horúco, že sa zo mňa voda začne odparovať a z hlavy mi ide para.

Každopádne, asi po 30 minútach začnete klesať a pravdepodobne budete chcieť približne vtedy znovu podať dávku, ak môžete. Po počiatočnom návale budete ešte hodinu alebo dve pod parou, ale potom sa to zmierni a spánok sa dá dosiahnuť, dúfajme, nie príliš dlho potom. Návrat nie je príliš zlý, nie je taký zlý ako pri kokse. Naozaj pomáha mať nejaký podvozok. Opiát, benzo, možno aj nejaký trankvilizér - seroquel (quetiapine) a zyprexa (olanzipine) robia zázraky na zabitie crashu a úzkosti a umožňujú skvelý zážitok.

V minulosti som si všimol, že ak som niekoľko dní pred použitím mačky užil kokaín, najmä intravenózne, zážitok sa výrazne znížil. Niektorí si dokonca môžu myslieť, že im predali poschodové drogy alebo to jednoducho nebolo také dobré. Raz alebo dvakrát som intravenózne užil cat predtým, ako som získal SKUTOČNÝ plnohodnotný zážitok, a bol to veľký rozdiel. Takže ak môžete, dajte si prestávku, ktorá vedie k užívaniu cat, ak môžete, a odovzdajte túto radu každému, kto uvažuje o užívaní cat. Je to takmer ako zážitok s MDMA. Chcete sa uistiť, že váš mozog je pekne čerstvý a nabitý a pripravený na zaplavenie mágiou. V opačnom prípade nevyužije svoj plný potenciál a je to len akési plytvanie.

Ak sa chystáte na intravenóznu liečbu, "nepošlete ju domov", kým neviete, že ste v tej žile dobre. Zaobstarajte si peknú vlajku/registračku a otestujte ju odberom krvi, ak ju zaplaví... potom tú sračku zabuchnite a držte sa ako o život! Nie je to niečo, s čím by ste sa chceli ponáhľať a robiť to pomaly. Posledná vec, ktorú chcete urobiť, je trafiť polovicu a potom musieť šmátrať a snažiť sa znovu získať register. Poznajte svoju dávku, nájdite ju a jednoducho pošlite tú mrchu. Zakaždým použite novú ihlu a dobre ju zaviažte. Použite toľko vody, aby kocúr nezačal kryštalizovať, a tiež nie príliš veľa, aby ste si sťažili manipuláciu so striekačkou. 0,05 g na 0,1 ml je podľa mňa dobrý pomer. Takže 0,5 sa zmestí do 1 cm3 injekčnej striekačky. Takže .3-.4 bude asi 60-80 centov. Celkovo veľmi pomáha roztok pred natiahnutím do striekačky zohriať a samozrejme použiť vatu na filtrovanie, ale mal by sa dobre natiahnuť aj bez nej. To je naozaj všetko, čo potrebujete vedieť.

Zostaňte v bezpečí a užívajte si o7
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
cat piss smell nie je o zápachu látky, ale o tom, ako po jej použití zapácha váš pot a moč.

a toto tvrdenie považujem za stopercentne pravdivé, používateľ absolútne PÁCHNE po mačacích chcankách.

Mám mačku, mal som ich asi 5, takže presne viem, ako smrdia. ale teória mačacích štiav nemusí nevyhnutne znamenať, že smrdia AKO mačacie štvane, viete?

nejde o presne taký istý zápach, ide o to, ako to hovno smrdí. o intenzitu a o to, že sa ho NEMÔŽETE zbaviť.

Môžete si vyprať oblečenie a posteľnú bielizeň, ale ten zápach tam stále zostane. rovnako ako mačacie moče, ťažko sa ho zbaviť, ale tiež smrdí podobne.

Predstavte si, čo to svinstvo robí s vašimi orgánmi.

samotná látka smrdí ako uhorky alebo vanilka, prípadne oboje. mala by byť bez zápachu, ale garantujem vám, že 4 mmc bez zápachu nenájdete.

Je to jedna z charakteristík meph a je kľúčom k jeho rozpoznaniu.

Ospravedlňujem sa, že moja angličtina je v prdeli idk prečo, strácajú sa mi slová a nemôžem nájsť tie správne..
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
Hovoril si jednoducho dobre, človeče. Som Američan
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
haha áno, viem, len mám niekedy problém nájsť adekvátne slová a musím dať také, ktoré celkom nezodpovedajú mojej myšlienke.

raz mi niekto v komentároch povedal, že je ohromený mojou angličtinou a povedal, že som hovorila perfektne bez chýb pod veľmi dlhým komentárom, ktorý som napísala, a na koniec som uviedla "sorry for my english its not my first language" (ospravedlňujem sa za svoju angličtinu, nie je to môj prvý jazyk) hahah
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
To, že mefedrón vždy smrdel po mačacích šťavách, bývalo pravdou. Ľudia však teraz prišli na iné spôsoby jeho syntézy, ktoré nevydávajú žiadny zápach. Teraz sa môže dodávať a dodáva ako veľmi ľahký čistý biely nadýchaný prášok bez zápachu a nezanecháva po sebe žiadny zápach. Testy FTIR ho stále považujú za čistý.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
hmm zaujímavé, prvýkrát som to skúsil tento rok a odvtedy som urobil možno 50 g.

Úplne som si neuvedomoval, AKÚ MNOHÚ vôňu som cítil.
Teda vedel som, že smrdím, ale neuvedomoval som si, že ľudia to môžu cítiť na 3 metre.

ale ako je možné, že iný spôsob syntézy eliminuje zápach, ak je samotná látka rovnaká?

Viem, že môže byť vo forme HCl a kryštálov, ale myslím, že HCl zanecháva aj zápach. veľa som o tom čítal.

Možno to teda nie je mefedrón?
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Majte na pamäti aj ďalšie analógy - mefedrón, metylón, etylón atď. Všimol som si, že metylón naozaj nepríjemne zapáchal, mal hrdzavooranžovú farbu a robil dobré skúsenosti. Etylón bol bledožltý, vôbec veľmi nevoniaval a zážitok mal pravdepodobne približne rovnaké trvanie, ale nebol taký euforický ani intenzívny ako metylón.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Neviem, prečo som vtedy pridal túto anekdotu, pri spätnom pohľade je irelevantná. Bolo to asi pred 10 rokmi a úprimne povedané, nie som si istý, čo presne som mal, jediné, čo som mal vtedy k dispozícii, bol svet predajcov. Všetko vtedy chodilo ako "molly" alebo "m1" Rôzne farby, rôzne vône. Viac-menej rovnaký účinok, trvanie, sila atď. v rôznej miere. Je celkom možné, že to, čo nazývali m1 alebo metylón, bol v skutočnosti mefedrón. Z toho, čo si pamätám, takmer identický zápach so vzorkou 4 mmc, ktorú som dostal od Glitchyho.

V tom čase som speedballoval s touto látkou aspoň dvakrát denne počas 2/3 mesiacov, nezískal som žiadne dlhodobé zdravotné problémy. Okrem toho, že som bol ľudská kostra a samotná striekačka poškodila žily. Nič som si nevšimol. Mal som kamaráta, ktorý si šľahal tak 0,5 - 0,6 dávky... (kurva šialené) ... vychádzal z kúpeľne pokojný ako hinduistická krava, chvíľu sa rozprával s firmou a potom odišiel do svojej kajuty, aby si robil bohvie čo. .3 mal som pocit, že som práve dokončil beh v rukavici - mne to bohato stačilo. Každopádne, abstinenčný príznak sme zaznamenali po ukončení užívania po dobrom období dôsledného užívania, minimálne po niekoľkých týždňoch. Raz za čas, náhodne, bez varovania, váš mozog akoby zaostával a musel doháňať. Bolo to takmer ako kýchnutie pre váš mozog - alebo "mozgový prd"... dokonca koktanie. Takmer akoby vás zasiahol elektrický výboj. Akoby ste videli záblesk vo svojom zraku a váš zorný uhol sa možno akoby šmýkal dozadu alebo dopredu alebo do strán, nie nepodobný možno pocitu závrate. Neviem, čo sa stalo s tým "Poliakom", o ktorom sa hovorí o pár príspevkov nižšie, možno zlá dávka? Môžem s istotou povedať, že to nie je charakteristické pre samotnú látku (látky).

Nikdy som sa nedostal k čuchaniu tejto látky, urobil som to len párkrát. Neznášam ten zápach a chuť a páli to ako čert. Padák som si dal raz. Nikdy som to nefajčil. Intravenózne je v podstate jediná cesta, ktorú som pri týchto látkach použil. Je to cesta, ktorú uprednostňujem. Nikomu však neodporúčam, aby si zvykal na infúziu, robil si z nej zvyk, alebo dokonca skúšal ...hovno. Hovorí sa, že samotná injekčná striekačka sa stáva závislosťou. Je to dosť nechutný návyk.
 
Last edited:

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Tieto otrasy sú mozgové zášklby, normálna vec po zneužívaní silných uvoľňovačov serotonínu.

Nikdy sa mi to nestalo napríklad po 3cmc, teda nedávno sa mi to stalo, ale po zneužívaní meph počas 3 mesiacov.

Stáva sa to kvôli zníženiu regulácie serotonínu
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Áno, tak trochu z toho môžete vyvodiť, že je to váš mozog, ktorý sa pokúša znovu zapojiť po tom, čo sa mu usmažili všetky synapsie ;].
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
@TheMapleSyrup Mefedrón nie je bez zápachu. Ak otvoríte zapečatené balenie, bude mať zápach. Závisí od mnohých faktorov, či tam budú aj iné pachy.
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Mefedron som používal ešte pred zákazom. Každú prijatú dávku si tiež nechávam odborne testovať pomocou FTIR testovania, ktoré je tu vo Vancouveri bezplatné. Nie som organický chemik, ale viem o niekoľkých rôznych spôsoboch syntézy 4MMC. 4MMC sa môže dodávať vo forme žltkastých kryštálov. Toto bol pôvodný syntetický materiál, ktorý vydával zápach mačacích štiav. Môže sa dodávať aj ako čisté biele úlomky. Ten má určitý zápach, ale oveľa menší ako žltkastý. Ak ste v Kanade a objednáte si ho z laboratória, ktoré ho tu vyrába, vždy dostanete veľmi ľahký, nadýchaný, biely prášok. Ten vôbec nezapácha. Účinky sú identické bez ohľadu na to, aký syntetizátor sa použije. Je zrejmé, že zápach je spôsobený činidlom, ktoré sa používa v procese a ktoré sa v prípade žltkastých kryštálov úplne nevymýva. Vzhľadom na to, že všetky pôvodné veci pochádzajú z Číny, nie je to prekvapujúce. Laboratórium, ktoré ho vyrába v Kanade, je veľmi profesionálny podnik, ktorý existuje už dlho a vyrába dlhý zoznam rôznych zlúčenín. A meph je tak čistý, ako len môže byť. Takisto je oveľa drahší ako v Európe.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Mefedrón môže vyzerať ako čokoľvek, záleží na tom, čo použijete na jeho kryštalizáciu.

a zápach je vždy prítomný, umyl som svoj mef a stále mal vôňu vanilkových uhoriek
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Pred všetkým sa uistite, že máte čistý a čistý produkt, nechcete, aby sa vám priamo do krvného obehu dostali ďalšie špinavé rezné látky.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Nemôžem poskytnúť zdroj, ale mmc/cmc by sa nemalo aplikovať prostredníctvom intravenóznej infúzie, pretože je veľmi deštruktívne pre žily, nezáleží na tom, či je čisté alebo nie
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Intravenózne používanie CMC je sebapoškodzovanie a priame želanie smrti, hraničiace s retardáciou

ktokoľvek to robí, by mal byť zavretý na izolačnom oddelení
 
View previous replies…

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
huh? wdym mám zdroj? zdroj akých informácií?
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
To je (najmä) deštruktívne pre žily. Predpokladám, že lekársky odborník by tvrdil, že všetky nedovolené látky podávané intravenózne sú deštruktívne pre žily, takže by ma zaujímalo, či mmc/cmc v tomto smere vyniká.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
No poďme sa trochu zamyslieť, však?

Stimulanty
sú najničivejšie a najškodlivejšie látky, to je fakt.

Neexistuje orgán, žiadna časť tela, ktorú by neovplyvňovali a nepoškodzovali.

niektoré z nich sú pri kontakte s pokožkou, najmä s nosom, dosť žieravé.
logicky budú ešte škodlivejšie vo vnútri žíl. som si istý, že to nie je prípad všetkých z nich, ale v prípade CMC to tak určite je.

tieto veci vám robia diery do nosa, už ste ich niekedy šnupali? po tom, čo ste vyskúšali 3cmc, 4mmc je ako dýchať nadýchané obláčiky, dokonca je to vlastne celkom príjemné šnupať. takže logicky to bude neuveriteľne deštruktívne vo vnútri vášho kardiovaskulárneho systému.

3cmc, keď vám v tekutej forme spadne z nosa, popáli vám nosné dierky, absolútne vám spáli pery do takej miery, že sú sýtočervené, na ceste k perám vám spáli oblasť medzi nosom a ústami a zanechá červenkasté stopy po popáleninách.

robil som to 2 roky často, v určitom okamihu som si všimol, že v nose nemám ani jeden chĺpok a rany, ktoré vám hovno zanecháva v nose alebo okolo nosných dierok, sa hojia pomerne pomaly.

MMC vám nezožerú kožu ani nosnú dutinu, takže predpokladám, že sú oveľa menej drsné na žily, ale určite sú napriek tomu škodlivé, väčšina katinónov je taká, väčšina stimulátorov je taká.

okrem toho si myslím, že som čítal o IV'ing cmc'c a niekto pred tým varoval a povedal, aby to nikdy nerobil, nechcem šíriť misinfo, pretože si to naozaj nepamätám, ale krátko, cítil sa extrémne zle.

Pokúsim sa o tom niečo nájsť, majte však na pamäti, že to budete musieť preložiť z poľštiny.
 
Top