Syntéza heroínu z morfínu

depot1223

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 1, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Toto je ukradnuté z príspevku erowid vytvoril chlapík menom samson. Položil som základnú otázku a chlapík nemal ani poňatia, o čom hovorí.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Niektorí členovia tu sú zo starších fór čarodejnice, kde sa zrušili, prinášame vám informácie z tých čias do súčasnosti s väčším množstvom informácií a lepšou syntézou

C. R. Alder Wright v roku 1874 bol prvý, kto to urobil a pozrite sa na nás teraz, takže technicky erowid to skopíroval rovnako
 

Salvador

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
G.Patton Veľký
Môžete mi povedať presné množstvo chloroformu? Ďakujem.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
približne x5 dávok v gramoch
 
View previous replies…

Salvador

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Na každý kilogram morfínovej bázy treba pridať presne toľko chloroformu?
 

YenaneY

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2024
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
Môžem v kroku 9 použiť etanol?
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Čo je to, ak používam ľadovú kyselinu octovú? Dostanem 6-monoacetylmorfín namiesto diacetylmorfínu?
A mohol by som chloroform nahradiť dichlórmetánom? Myslím, že áno...

Čo sa stane, keď sa mi nepodarí zohnať anhydrid kyseliny octovej?
Mohol by som medzi banku a reflux umiestniť Soxhletov extraktor naplnený extrakčným puzdrom plným molekulového sita a potom namiesto anhydridu kyseliny octovej použiť ľadovú kyselinu octovú? Molekulové sito by malo absorbovať vodu, takže ľadová kyselina octová by sa mala dehydrovať a počas reakcie by mal vzniknúť anhydrid kyseliny octovej a použitím ľadovej kyseliny octovej namiesto anhydridu kyseliny octovej získate diamorfín (heroín). Čo si myslíte?
 

AcidBase

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 2, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Som zvedavý. Prečo sa etylalkohol, dietyléter a HCL používajú spoločne na premenu zásady na soľ Hcl?
Vždy, keď som prevádzal bázu na Hcl, použil som len roztok zriedeného Hcl, kým sa báza nerozpustila, odfiltroval som všetky zvyšky a potom som nechal vodu/hcl odpariť, čím mi zostal heroín hcl.

Aká je výhoda použitia etylalkoholu a dietyléteru s hcl na vytvorenie heroínu hcl, prosím?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Zdá sa, že H.hcl nie je rozpustný v tejto zmesi rozpúšťadiel a môže sa vyzrážať, takže sa čas výroby veľmi zníži vynechaním odparovania, ale nie je to 100 %, pretože som to nerobil
 

AcidBase

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 2, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
A to dáva zmysel. Dúfajme, že sa nám to podarí potvrdiť.
 
Top