Question Looking for a vendor Ahojte všetci, predstavujem sa

Walter Blanco

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 27, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Ahojte všetci, predstavujem sa a pridávam svoj prvý príspevok. Neviem, kam by sa mal zaradiť, a tak ho zaradím do tejto kategórie.
Narazil som na túto stránku a bolo to ako nájsť zlato, počas niekoľkých rokov som prezeral, čítal a skúmal drogy a tiež chémiu. Táto stránka bola pre mňa veľkým objavom. Prečítal som si o iniciatíve za kvalitu BB a zistil som, že je vynikajúca. Je to niečo, o čom som dlho intrigoval, jednak kvôli mojej láske k chémii a tiež kvôli úcte k trhu.
V mojej krajine je kvalita liekov hrozná. S výnimkou marihuany sú všetky ostatné drogy veľmi nekvalitné. Aby som to uviedol na pravú mieru, pred niekoľkými mesiacmi bolo v správach, že istú ženu zatkli za prechovávanie kokaínu, pričom pri analýze vzorky bolo percento kokaínu vo vzorke také nízke, že ju nakoniec prepustili bez obvinenia.
Každopádne som tu, našiel som túto úžasnú stránku, ktorá mi veľmi pomôže uskutočniť to, čo plánujem už dlhší čas, poskytovať kvalitný výrobok bez rezania.
Dokončujem svoje laboratórium a čoskoro budem vyrábať kokaín HCl, v malých množstvách vzhľadom na veľký objem potrebných listov, a keďže tento proces budem robiť prvýkrát, budem sa snažiť vyrobiť približne 15 g s dôrazom na výťažok a čistotu.
Pochybujem, že bude pre mňa výroba a predaj ziskový, pretože bude ťažké nájsť v mojom okolí kupcov, ktorí zaplatia 50,60,70usd za 1g čistého kokaínu, keď sa 1g "kokaínu", ktorý je v obehu, bežne predáva za 10usd až 15usd. Preto som uvažoval aj o hľadaní spoľahlivých dodávateľov pre nie príliš vzdialenú budúcnosť, ktorí by mi zabezpečili kvalitný kokaín a LSD, ďalšiu látku, ktorá je v mojej krajine vzácna. V malých kartónoch, ktoré kolujú, sú NBOMe a amfetamíny.
Každopádne to je všetko, dúfam, že budem dobre prijatý, budem sa snažiť prispievať čo najviac na túto skvelú stránku.
Mimochodom, som z Južnej Ameriky a text som robil s prekladačom, ospravedlňujem sa, ak je to napoly zrozumiteľné. S pozdravom
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Vitajte v komunite :) Btw, hľadám juhoamerické spojenie pre Coca Tea za dobré ceny
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Hej pamätáte si na mňa čítam nejaké PMK v UsA nejaké nápady?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Nie je Medellín hlavným mestom pre kokaín na svete? Myslel som si, že kokaín prichádza z Kolumbie, z tamojšieho kartelu.
No ja tu mám prístup k najlepšej marihuane na svete v akejkoľvek kvalite a množstve, aké si želáte. Zaujímalo by ma, aké ťažké je dovážať veci do Kolumbie.
 
Top