Ako budem užívať ketamín

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Mám to z lekárne je to IM/IV injekcia ako to mám užiť prosím odpovedzte rýchlo to potrebujem
 

Attachments

  • t2oXzYwqZA.jpg
    t2oXzYwqZA.jpg
    2.3 MB · Views: 928

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dobrý deň,

Kvapalinu musíte vysušiť prirodzeným spôsobom alebo vonkajším ohrevom existuje veľa rôznych metód. Po vysušení získate biely prášok K HCL.
 

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Nemôžem si to jednoducho vstreknúť?
 

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
A mám užívať celých 500 mg?

a môžete mi zdieľať proces k hcl prášok?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Áno, môžete to urobiť.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Povedal som vám, že musíte vysušiť kvapalinu z injekčnej liekovky.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Dobrý deň, môžete si ho vstrekovať, je to asi najjednoduchší spôsob a je už pripravený na vstrekovanie. Pri experimentoch na antidepresívne účinky ketamínu je zvyčajná dávka ketamínu podávaná intravenózne približne 50 mg, takže by som navrhoval začať s touto dávkou a potom ju v prípade potreby zvýšiť. Na základe toho a perorálnej biologickej dostupnosti ketamínu (ktorá je len asi 25 %) som raz skúsil 200 mg rektálne. No rektálna biologická dostupnosť je pravdepodobne oveľa vyššia ako perorálna, pretože som sa dostal do takzvanej K-diery a nebol som schopný pohybu približne 20-25 minút. Bola to úplná disociácia. Začnite s nízkym a zvyšujte podľa odozvy v závislosti od toho, na čo ho chcete používať. Ešte jedna vec. Pred použitím nejedzte! Pri uvedenej skúsenosti som sa z disociácie dostal so strašnou nevoľnosťou a zvracaním. Dúfam, že to pomôže.
 
Last edited:

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Zaujíma vás len rekreačná dávka, alebo aj niečo iné?
 
Last edited by a moderator:

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Reaction score
46
Points
3
Ketamín ako droga má silnejší účinok a menšiu účinnú dávku ako jeho pouličné formy. Pri intravenóznom užívaní tejto drogy by ste nemali prekročiť jednorazovú dávku 40 - 50 mg v závislosti od telesnej hmotnosti. Vyššie dávky vás môžu poslať priamo do K-hole. Intravenózny ketamín je lepšie používať pod kontrolou opatrujúceho priateľa.
 
Last edited by a moderator:

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Áno, túto dávku som našiel aj pre intravenóznu cestu. IM je rovnaká, len pomalšie nastupuje. Pravdepodobne ho môžete vypiť orálne (v tejto forme), ale ako som už spomínal, orálna biologická dostupnosť je dosť slabá, takže by ste takto stratili väčšinu. O perorálnom užívaní ako antidepresíva nebolo vykonaných veľa výskumov (hoci by to bolo užitočné), predáva sa len ako nosový sprej.

Odporúčal by som ho nesušiť a nešnupať tak, ako je, pretože pH je mierne kyslé 3,5-5,5 a pálilo by to ako čert.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Čo je s ľuďmi v tomto vlákne? Samozrejme, že by ste ho nemali vnášať. Ketamín je silné disociatívne anestetikum, a ak presne neviete, aká je vaša dávka, môžete ľahko upadnúť do bezvedomia, ak si ho podáte intravenóznou cestou. Nie je to nebezpečné, pretože ketamín nepotláča dýchanie, pulz ani krvný tlak ako väčšina iných anestetík (preto je to DOBRÝ liek, ktorý sa používa pri operáciách v katastrofických scenároch), ale môže to byť veľmi nepríjemné.

Stačí vyliať obsah fľaštičky na glss formu na pečenie, vložiť do mikrovlnnej rúry a vyvariť vodu. Vyškrabte bielu soľ a vložte ju do vhodnej nádoby. Vezmite malý nôž a naberte na okraj noža prášok, šnupnite ho. Účinok pocítite do niekoľkých minút. Nerobte toho veľa naraz, inak skončíte v K-hole, čo je dosť nepríjemný, silne halucinačný stav polobezvedomia.

Naozaj veľmi dúfam, že ste neskončili s užitím všetkých 500 mg. Ak áno, neočakávam, že by ste sa v dohľadnej dobe ozvali ...
 

En3ma

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Páni, toto vlákno je neporiadok. Vy všetci sa naozaj radi zabávate, čo?

Na vážnu nôtu. Táto injekčná liekovka nie je určená na intravenóznu infúziu. žiadna injekčná liekovka nie je určená na intravenóznu infúziu, pretože by bola určená na titráciu do I v bolusu.

Teraz. Pravdepodobne môžete, ale bude to husté, sirupovité a bude to páliť ako metadónová šťava.

50 mg IM je dosť na dieru bez veľkej tolerancie. V opačnom prípade si ho vysušte a dopracujte sa k čuchaniu. Pri insuflácii zasahuje pozoruhodne rýchlo. Môžete jemne zasiahnuť tú dieru.
:)
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
OMG toto vlákno chlapci vážne .

ak vystrelil 500 mg ako to bola posledná vec, ktorú urobil
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Jasná vec, ale odporúčanie bolo 50 mg, nie 500 mg, čo stále nie je zodpovedné bez toho, aby ste vedeli o jeho telesnej hmotnosti, veľkosti a ďalších faktoroch

Stále dúfam, že ten chlap je ešte nažive, keď je taký nezodpovedný pri užívaní drog
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
IV je jediný spôsob, ako ;) IM druhý, zapojenie 3.

Intravenózne podanie 500 mg vás nezabije, pokiaľ nie ste vo vani. Úplná strata tho budete len v úplnom anestetickom stave a potom veľmi zmätení pri výstupe.

Vo Vietname nasrali vojakom 1000 mg na operáciu v teréne. Ľudia si to kvapkajú motýľovou striekačkou.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8

Nie je to heroín, neznižuje odozvu CNS. IE srdce a dýchanie pokračuje, ale všetko ostatné sa zastaví. Najväčšie riziko a najviac úmrtí pochádza z utopenia, môžete si dať dve a dve dohromady.
 

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Nov 18, 2022
Messages
24
Reaction score
11
Points
3
Ahoj

mám vysušený prášok Buti by som si ho chcel vstrekovať som alebo SC

aký je najbezpečnejší spôsob prípravy prášku?

som si kúpil sterilizované ampulky od Amazonu s membránami

by som použil 0,9% roztok NaCl (kúpený sterilizovaný) tiež rozpustil prášok v pomere 0,5ml/50mg a vstrekol ho do ampulky s mikrofiltrom (sice? 45 alebo menej?) A potom z dôvodu bezpečnosti by som ampulky sterilizoval v autokláve v kuchynskom ateampote na 30 minút pri 121C a do membeanu by som vložil malú striekačku uzavretú mikroporéznou páskou, aby para mohla sterilizovať vnútro?

nejaké problémy alebo návrhy, aby to bolo bezpečnejšie?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Zdravím. Váš prístup vyzerá rozumne. Injekčné striekačky a ihly v nepoškodenom balení musia byť sterilizované a možno ich považovať za čisté. Tiež sa mi zdá, že 30 minút autoklávovania je príliš veľa. Stačí niekoľko minút, aby sa rozložilo všetko, čo sa môže rozložiť pri teplote varu. Nezabudnite na čistý priestor, nástroje a čisté ruky počas prípravy a vstrekovania.
 

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Môžete si ho aplikovať buď intramuskulárne (IM) zvyčajne na stehná, alebo intravenózne (IV) do ohybu ramena.
Pri IM máte viac času na vytiahnutie ihly a prípravu (1 - 5 minút), zatiaľ čo IV vás zasiahne okamžite, tiež poskytuje okamžitý nával, zatiaľ čo IM injekcia bude jemnejšia.
Ak je to vaša prvá injekcia, odporúčal by som IM, pretože pri IV je ľahšie niečo pokaziť a je to aj nebezpečnejšie, ak urobíte chybu.
Biologická dostupnosť je takmer rovnaká (možno vyššia pri IV, ale nie je to významné) Radšej to robím IV, ale budú chvíle, keď sa pri vysokých dávkach prebudím na stoličke s ihlou stále v žile.
 

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Taktiež nie je potrebné ju zahrievať, ale môžete pridať soľ, ak sa dobre nerozpúšťa (ja ju nepoužívam)
Vezmem si uzáver fľaše, do ktorého nalejem trochu sterilnej vody a do striekačky dostanem asi 0,4 ml vody, potom vezmem ketamín (0,1 = zatmenie 0,07 = priemerná dávka) a rozdrvím ho pomocou oranžového uzáveru striekačky v sklenenej Petriho miske, potom pridám vodu zo striekačky.
Ketamín rozpustím a dostanem ho do striekačky.
Naozaj mi to trvá len 2 minúty.
Približne od 0,5 dávky závisí dĺžka trvania a menej intenzita.
Pri IM injekciách najprv lokalizujte vastus lateralis sval, potom ho očistite alkoholom, potom ho uvoľnite a zatlačte doň ihlu pomocou 90-stupňového uhla nasajte injekčnú striekačku a ak sa vráti krv, znamená to, že ste zasiahli cievu, takže ju vyberte a zatlačte. Ak sa krv nevracia, potom môžete stlačiť na piest rovnomernou rýchlosťou a vstreknúť po tom, čo tak urobíte, dezinfikujte oblasť a masírujte miesto vpichu, nakoniec sa usaďte na pohodlné miesto.
Pri intravenóznych injekciách dezinfikujte oblasť, kde sa nachádza stredná kubitálna žila, a zatlačte do nej pod uhlom 45 stupňov (závisí od hĺbky).
Skontrolujte, či sa vracia krv, ak sa vracia, ste v žile (ak používate škrtidlo, rozviažte ho, inak by mohlo spôsobiť prasknutie žily, uistite sa, že po odstránení škrtidla ste stále v žile), injekciu podávajte rovnomerným tempom, nie príliš rýchlo, nie príliš pomaly.
Vydezinfikujte oblasť.
Pite veľa vody, dajte si horúcu sprchu alebo urobte niekoľko klikov, aby boli žily viditeľnejšie.
Ak sa objaví hrčka v dôsledku vynechaného vpichu, ihneď priložte na miesto vpichu horúci uterák a pokračujte v tom počas celého dňa.
Pokračujte v prikladaní horúceho uteráka na miesto vpichu približne každých 6 hodín, kým hrčka nezmizne.
Ak sa stále zväčšuje a je horúca aj po 3 dňoch, musíte sa dostať do nemocnice kvôli abscesu, inak by mohol spôsobiť ďalšie problémy.
Vždy používajte nové sterilné ihly a nepichajte si dávky na oko!
 
Top