Ako ste sa o nás dozvedeli? Je to pre nás dôležité.

LilyPods

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Videl video syntézy DET a pracoval spätne, aby našiel stránku. Veľmi sa teším, že som tu. Začnem prispievať, kde sa dá. Ďakujem za vytvorenie tohto priestoru.
 

simogne

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Prezeral som si stránku Ahmia.onion a hľadal som niektoré slová ako "drugs synthesis", pretože ma zaujímal tento proces, a to ma priviedlo sem. Odvtedy som si toto fórum zamiloval a práve dnes som si vytvoril účet! :)
 

789gfdsfghfgj

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dostal som sa sem cez reklamu na facebooku :/ to ma trochu znepokojuje a mám pocit, že by to mohol byť medový pas
Chcel by som ma nejaké RC ket analógy tho
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Pozorný používateľ si všimne, že máme veľa reklám, viac ako ktokoľvek iný. To nám umožňuje osloviť našu cieľovú skupinu. Vzhľadom na zameranie fóra to naozaj nie je veľmi jednoduché. Mnohí ľudia sa na fóre jednoducho neregistrujú, len ho študujú. Všetok obsah okrem sekcie RC máme verejne prístupný. Plánujeme pridať viac funkcií, aby sme ľudí motivovali k registrácii a aktívnej účasti na živote fóra. Nech si myslíte čokoľvek, takmer všetky informácie si môžete jednoducho preštudovať cez tor browser bez JS a dokonca aj bez registrácie.
 

benzylben

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Našiel som ho prostredníctvom strašidelného inzerátu. Toto fórum by mohlo mať nejaký skutočný potenciál, pretože aktívnych fór na takéto veci nie je veľa. Existujú dva subreddity, ktoré nesmú byť menované, ale je to reddit, takže to nie je práve najlepšie miesto na diskusiu o chémii liekov.
 

M3thodman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Hľadal som odkazy a narazil som na zoznam odkazov a názov mi vrátil spomienky na časy, keď sme s bratmi piekli koláče. Musel som sa pripojiť a pokúsiť sa naučiť účelný spôsob, ako veci robiť. Kvalita je veľmi dôležitá
 
Top