Question Aké ťažké je dovážať pastu na báze koky alebo hydrochlorid kokaínu z Latinskej Ameriky do Európy?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Aké ťažké je vyhnúť sa colným kontrolám a nájsť seriózny a legitímny kontakt (bez toho, aby ste boli podvedení) v mieste pôvodu, ktorý je ochotný vyvážať do Európy?
Ďakujem vám všetkým!!
 
Solution
Rise of Coke Labs in Europe Signals ‘Death’ of the Smuggled Cocaine Brick

New article from vice, it says the cocaine is almost undetectable in plastic and if the person that receive the cocaine in Europe is caught is hard to proof that she knew that the product was impregnated with cocaine.

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Ako je to s kokaínovým čajom mate de coca alebo hoja? Ako ťažko sa to posiela prebalené ako iný druh "čaju"?

Zaujímalo by ma to, ak ma niekto môže odkázať na stránku, ktorá nie je podvodom, alebo mi tu pomôcť.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Prepravných metód je príliš veľa a v našej krajine ich pozná takmer každý. To, čo musíte zistiť, je, či je list koky legálny alebo nelegálny na vývoz v mojej krajine aj vo vašej krajine. Ak ide o výrobu výrobku, ktorý mnohí chcú, bolo by nemožné ho prepravovať vzhľadom na množstvo kokových listov, ktoré by sa použilo, a keďže ide o rastlinný pôvod, musíte splniť príliš veľa požiadaviek a mať spoločnosť, ktorá by deklarovala použitie a dane, ale pokiaľ som pochopil, je vývoz nelegálny
 
View previous replies…

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Ďakujeme @auc za všetky tieto informácie. Za seba by som chcel urobiť malú osobnú čiastku. Stačil by mi 1 kg lístkov. Nezaoberám sa predajom, len chémia ma veľmi zaujíma. V mojej krajine je všetko, čo súvisí s kokou, pokiaľ to nie je "odkokované", nelegálne.

Preto som sa pýtal, že si myslím, že rozomletý list by bol oveľa menej kontrolovaný ako samotný kokaín. Bolo by jednoduché nazvať to "zeleným čajom" a riskovať, že sa s colníkmi dohodnem. Myslím, že rovnako ako pri objednávaní akéhokoľvek iného balíka s drogou, vždy bude existovať prirodzené riziko, ale kľúčové je vždy to, čo urobíme, aby sme ho minimalizovali.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
V živote je možné všetko, mali by ste to skúsiť. Odporúčam len, aby ste neposkytovali informácie o svojom bydlisku. 1k listov nie je nič na výrobu koky, ak je to účel na získanie približne 1kl koky potrebujete viac ako 36 arov listov, že každý ar je 25kl dúfam, že ste ma pochopili
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Áno, viem, že z tohto 1 až 1,5 kg listu sa vyrobí približne 10 g +-, ak sú pomery správne.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Myslím, že príde, colníci sa nepozerajú na všetky obaly a už vôbec nie v krajine pôvodu

Hľadám niekoho, kto mi pošle 7 gramov
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Sú to skenery, v priebehu niekoľkých sekúnd vedia, že organický výrobok ide po farebných chrbtoch a preskúmajú ho, je veľmi ľahké ho odhaliť. Musíte zistiť, kto je odvážny, kto vám môže poslať 7 g, nie je to výhodné pre takú veľkú horúčku
 
View previous replies…

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
všetky obaly nie sú naskenované, nie je to možné, okrem písmen
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Nemajú dostatok zamestnancov, aby kontrolovali balík po balíku, predstavte si množstvo objednávok, ktoré denne prejde colným úradom. Niektoré balíky sú zadržané, ale drvivá väčšina prejde. Myslím si.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
No ak si myslíte, že je to také jednoduché, mali by ste si to vyskúšať 😉. Pokiaľ ide o mňa, sme unavení z mnohých vecí a vieme, ako tieto záležitosti fungujú v našej krajine, takže môžem oponovať každému, kto si myslí, že je to také jednoduché. Pozývam vás, aby ste to urobili, pretože ja to nerobím. Ja by som to urobil a že mám všetko jednoduchšie a dostupnejšie
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
No ak si myslíte, že je to také jednoduché, mali by ste si to vyskúšať 😉. Pokiaľ ide o mňa, sme unavení z mnohých vecí a vieme, ako tieto záležitosti fungujú v našej krajine, takže môžem oponovať každému, kto si myslí, že je to také jednoduché. Pozývam vás, aby ste to urobili, pretože ja to nerobím. Ja by som to urobil a že mám všetko jednoduchšie a dostupnejšie
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
úplne nepravdivé
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Zaplatím poštovné a materiál a uvediem adresu, kde ho mám dostať v Európe, ale nemôžem to urobiť

ak to príde dobre, ak nie, tak nič, hahaha, držím jazyk za zubami, ale pochybujem, že VŠETKY listy a balíky sú registrované
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Zaplatím poštovné a materiál a uvediem adresu, kde ho mám dostať v Európe, ale nemôžem to urobiť

ak to príde dobre, ak nie, tak nič, hahaha, držím jazyk za zubami, ale pochybujem, že VŠETKY listy a balíky sú registrované
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Hromadne rozdeliť obálky na zásielky?,do usa možné?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Kroky, ktoré sa dodržiavajú, sú: príde na colnicu, prejde skenerom, ak sa ukáže, že je niečo zaprášené a dá to tón v skeneroch na obrazovkách sa skontroluje, že jednoduché bez porušenia štítkov vrecúška dávajú niekoľko modalít medzi nimi tento stroj, ktorý je presnejší a protidrogové psy neustále kontrolujú pachy, tu je ďalšia úroveň kontroly, preto vieme, že prakticky všetko padá
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Stopovacie skenery, prvý stupeň, a posledný, bez potreby psov.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
psy sú náhle potrebné vo svojej krajine, ktoré túto problematiku nezvládajú. keďže v našej krajine existujú všetky druhy kontrol
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Máte v Kolumbii spoločnosti [Reship Repacking], ktoré sa zaoberajú medzinárodným zasielaním do Európy?
 
View previous replies…

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Máte možnosť odovzdať balík kuriérovi?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Mám m ožnost i, ale opakujem e, že to pre nás nie je výhodné
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Každý nows thouse machines nothink new.Does je možné previesť na diffrent cas product?and send to China, and from china to europe?
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Fantasy forma,,,,Preveďte na základnú formu a zmiešajte s, acetón epoxidovým lepidlom, kúpte si dve, modré svetelné ochrany obrazovky pre počítače,tvrdené sklo, a zlepte ich, aby boli priehľadné. na 4 rohy použite skutočné epoxidové lepidlo, nie zmiešané so základnou formou, jeho exotika nie je lacná.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Vzostup kokaínových laboratórií v Európe signalizuje "smrť" pašovanej kokaínovej tehly

Nový článok z vice, píše sa v ňom, že kokaín je v plaste takmer nezistiteľný a ak sa chytí osoba, ktorá kokaín v Európe dostane, je ťažké dokázať, že vedela, že výrobok je napustený kokaínom.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
V gumách sa to zakamuflovalo, ale táto modalita je už stará a na jeseň tohto roka padli takmer všetky druhy prepravných foriem, pretože tu sú na túto problematiku veľmi dobre pripravení. A ak si myslíte, že je to jednoduché, mali by si to vyskúšať tí, ktorí túto problematiku prepravy považujú za veľmi jednoduchú. Veľa šťastia.
 
Solution
Top