Question Ako premeniť kokaín na kvapalinu na prepravu do USA

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Dobrý deň všetkým,

Môj najlepší priateľ žije v Kolumbii a snažíme sa poštou vyviezť ich najväčší vývozný kokaín. Nechceme do toho zatiahnuť iných, takže sa chystáme použiť poštu, aby sme odstránili zodpovednosť. Ak by niekto alebo ľudia mohli dať návod, ako sa rozpúšťa do kvapaliny na prepravu a ako sa rekonštituuje, bol by som im vďačný a môžem prejaviť aj svoju vďaku. Chystám sa do toho nič nám nezabráni v tom, aby sme sa o to pokúsili, tak nám prosím pomôžte, aby sme boli čo najbezpečnejší. Vďaka
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Kokaín je plne rozpustný v... hádajte v čom? Vo vode. Problém je vyriešený.
 

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Áno, viem, že je rozpustný vo vode, ale existuje lepšia alternatíva a ešte potrebujem postup na jeho premenu späť na prášok.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
V každom prípade ho musíte previesť do pevného stavu.
 

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Myslím, že som dobre nevysvetlil, čo potrebujem:

1. Rozpustiť kokaín v rozpúšťadle s cieľom uskladniť ho v kvapalnom stave
2. Preprava z Kolumbie
3. Premeniť ho späť na prášok

Ak viete, ako to urobiť, vyjadrite sa.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Pán @MadHatter vám už odpovedal. Stačí rozpustiť vo vode. Potom vodu odparte a získate späť kokaínový prášok.
 

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Okamžite to vyparujte. Naliať do hrnca a postaviť na sporák?
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Existuje nejaká možnosť, že by ste mohli odstrániť vodu z kokaínu vákuovou filtráciou na Buchnerovej banke alebo Nutscheho filtri?
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Prečo nemôžete sušiť vo vákuu, ale potrebujete sušenie teplom?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Na túto problematiku môžete použiť aj rotačnú odparku. Vákuum a mierny ohrev vám pomôžu urobiť v rýchlejšie.
 

MagikalFlashTrax

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 24, 2021
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
hej guyz bol som 2 mesiace v Medellíne a tiež tam mám dobrých amigos, ale tekutina je hlúpa!!! Dvakrát skontrolujú každú poštu v tekutej forme...
Čo potrebujem, je rozpustiť to vo vode a dať vodu do oblečenia, ale otázka je, ako to dostanem späť? Môžem rozpustiť bázu alebo chlorhydrát... akýkoľvek
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Všetky tieto metódy, o ktorých tu diskutujete, boli vyskúšané už dávno a teraz o nich colníci vedia, takže veľa šťastia pri posielaní tekutín z Kolumbie a klamaní colníkov, že dovážate vodu.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Napíšte mi, že som profesionál. Viem tiež, ako vrátiť lesk a štruktúru späť.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Musíte používať čo najviac panenských vlákien, stratíte veľa produktu, ak je mazteriál opotrebovaný alebo dokonca ošetrený vecami, aby zostal v obchode voňavý. ďalšia vec je, že váš produkt bude kryštalizovať pri nižších teplotách, čím bude zrejmé, že je niečo podozrivé. Musíte nájsť zlatý pomer pri rôznych teplotách pre VAŠE konkrétne vlákno. nezabúdajte, že miesta odletu a určenia môžu byť teplé, viac ako 20 C, ale v nákladnom priestore môžu teploty klesnúť až na 5 C, v závislosti od lietadla. táto metóda je však celkovo slabšia ako testy tampónov, budete dávať údaje vľavo vpravo a v strede.

Na tento účel som sa v jednej knihe dočítal, že dobre funguje papier, Namočí sa konk. roztokom impregnačného materiálu, nechá sa uschnúť, v závislosti od podmienok sa niekoľkokrát zopakuje, VELMI ľahko sa vyžehlí, po uschnutí vyzerá ako mätový. celý papier sa potom vloží do teplej vody, mieša sa, kým sa nevytvorí kaša, kaša sa prefiltruje a prípadne sa znovu namočí a rekuperuje.Nie som si istý, či to platí pre kokaín, ale pri fenylamínoch z tohto kroku môžete odpariť trochu vody, bazifikovať, extrakcia rozpúšťadlom , sušenie, zrážanie. v tejto knihe som čítal, že chlapík letel s asi 5g EU domácej, dokonca ho stiahli bokom na kontrolu a bolo to bez problémov, ale možno mal len šťastie.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Kúpte si nádrž na ryby s veľkosťou približne 200 litrov.

Rozpusťte 4 kg čistého kokaínu.

Prepravte ho cez štátne linky, nezabudnite do nádrže umiestniť zlaté rybky, aby to vyzeralo legálne!

Ak sa colníci budú čudovať, prečo rybičky vytáčajú žiabronôžky, povedzte im, že majú predpis na Xanax kvôli posttraumatickej stresovej poruche zo studenej vojny.

Akékoľvek otázky!??

Vyzývam každého, aby vyvrátil moju teóriu o rybej nádrži!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Páči sa mi rybia metóda!
ale okrem toho nechápem zmysel rozpúšťania koksu vo vode. Nie je to tak, že by to oklamalo nejakých psov. Lepšie je veci vákuovo zabaliť.
 

Jjjiii25

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 29, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Áno, veľa šťastia v novom snažení (vážne), ale kokaín rozpustený vo vode a poslaný poštou sa pravdepodobne skončí federálnym rozsudkom. Dajte si načas a prehodnoťte svoj obchodný model. Som si takmer istý, že dokážeš vymyslieť niečo lepšie.
 
Top