Question Ako premeniť kokaín na kvapalinu na prepravu do USA

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Dobrý deň všetkým,

Môj najlepší priateľ žije v Kolumbii a snažíme sa poštou vyviezť ich najväčší vývozný kokaín. Nechceme do toho zatiahnuť iných, takže sa chystáme použiť poštu, aby sme odstránili zodpovednosť. Ak by niekto alebo ľudia mohli dať návod, ako sa rozpúšťa do kvapaliny na prepravu a ako sa rekonštituuje, bol by som im vďačný a môžem prejaviť aj svoju vďaku. Chystám sa do toho nič nám nezabráni v tom, aby sme sa o to pokúsili, tak nám prosím pomôžte, aby sme boli čo najbezpečnejší. Vďaka
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
hydrochlorid kokaínu sa rozpustí aj vo vode, aby bol tekutý, keď sa dostane na miesto určenia, pridá sa koncentrovaný amoniak alebo jedlá sóda a uvarí sa z neho crack. potom sa použije rozpúšťadlo, ako je acetón, aby sa crack rozpustil, a pridá sa kyselina, ako je hcl, po kvapkách, aby sa hydrochlorid kokaínu vrátil späť a bol čistý. takto fungujú kokaínové laboratóriá
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Dozvedel som sa, že chimická reakcia niekedy funguje dopredu a späť, takže musíte urobiť reakciu na premenu koksu na inú molekulu a neskôr urobiť inverzný proces, ale veľa šťastia, je to ťažké
 
Top