Question Ako extrahovať MDMA zmiešaný s iným práškom, ako je prášok na doplnenie bielkovín

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Dobrý deň, chcem, aby osoba, ktorá mi odpovie, mala dobré znalosti o praní MDMA a základných chemických vedách.

Moja otázka znie: Ak dám plne práškový MDMA do proteínového doplnku a zmiešam tieto dva prášky (prášok z proteínového doplnku + prášok MDMA)

Môžem z tejto zmesi znovu extrahovať MDMA metódou kryštalizácie alebo akoukoľvek chemickou metódou? Myslím si, že táto vec je ako pranie MDMA alebo sa mýlim?

Ďakujem vám všetkým.
;)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, áno, môžete. Môžete vykonať experiment s malým množstvom prášku MDMA a proteínu. Potom extrahujte MDMA pomocou a/b extrakcie.
Prečítajte si tiež: Metóda purifikácie MDMA/ekstázy
 
Last edited:

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Ďakujem veľmi pekne, milý @G.Patton, prečítal som si vlákno o metóde purifikácie MDMA/ecstasy a prečítal som si o extrakcii kyselinou a zásadou (a/b extrakcia).

1. Je spôsob, ktorý ste napísali vo svojom vlákne (premytie/čistenie acetónom), vhodný pre moju situáciu?
Všimol by som si, že pomer zmesi je 1:20 (MDMA: proteínový prášok).

2. Môžete mi poradiť alebo navrhnúť vlákna, ktoré by som si mal prečítať, aby som sa dozvedel viac o tom, ako extrahovať MDMA metódou a/b extrakcie?
 
Top