Ako sa stretnúť s PlugMan.

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Tu sú dvaja muži so zástrčkami a tu vám povieme, ako môžete stretnúť mňa alebo môjho brata alebo našich kolegov vo vašom okolí.

Obchodníci sú skutočne paranoidní, ale nemali by ste s tým mať žiadny problém. Úroveň paranoje, ktorú má díler, zodpovedá "sláve"/popularite, ktorú má díler. To znamená, že je zrejmé, že díler koksu bude paranoidnejší ako díler trávy jednoducho preto, čo každý z nich predáva a aký trest sa s touto látkou spája.

Začnime v malom, ste frajer na strednej škole, máte 18 rokov, auto a túžite po nejakom ketamíne. Je zjavne ťažšie nájsť ketamín, ako len zavolať Ketamine Keith a požiadať chlapíka o gram. Tu je návod, ako nájsť túto drogu:
1. Spýtajte sa ľudí, ktorí ketamín užívajú, samozrejme, a nemáme na mysli pýtanie sa koní. Nepoznáte nikoho, kto by ketamín užíval? Žiadny problém, choďte do barov, parkov alebo kamkoľvek, kde sa môžu zdržiavať ľudia užívajúci ketamín, a skôr či neskôr prostredníctvom small talku určite získate ich dílera.
2. Spýtajte sa svojho súčasného dílera. Povedzme, že už poznáte človeka, ktorý predáva marihuanu, opýtajte sa ho! Väčšinou sa díleri navzájom poznajú jednoducho preto, že ako díler musíte poznať prostredie.
3. Svojich priateľov. Toto malo byť číslo jedna, ale nevadí. Spýtajte sa svojich priateľov, možno poznajú niekoho, kto predáva, nikdy neviete a niekedy môžete byť prekvapení.

Trochu ťažšie: povedzme, že ste v strednom veku a chcete LSD. Body, že sa opýtate svojho súčasného predajcu, stále platia, vždy sa opýtajte svojho predajcu, či nepozná niekoho, kto predáva to, čo hľadáte.
Práve tu prichádza najdôležitejší bod: väčšina predajcov sa veľmi chváli/ má veľkú reklamu. To znamená, že ak by ste skočili na instagram a vyhľadali "LSD", väčšinou sa vám objaví účet predajcu vo vašom okolí. A dokonca aj to, že pôjdete do baru a budete hľadať čísla na záchode, bude fungovať, mohli by to byť díleri, ktorí vám môžu pomôcť.

Najjednoduchšie: nájsť trávu, špecializujeme sa na to. Povedzme, že chcete trávu a na to vám stačí poznať vôňu trávy a to, ako zvyčajne vyzerá trávič. Choďte okolo a hľadajte vôňu trávy alebo hľadajte ľudí, ktorí vyzerajú ako huliči. Títo ľudia sú najpohodovejší frajeri, akých kedy stretnete, a 80 % vám dá kontakty na svojich dílerov alebo vám dokonca len predá nejakú svoju trávu. Tu platí všetko z vyššie uvedeného, opýtajte sa súčasného dílera, opýtajte sa kamarátov. Väčšina ľudí fajčila trávu alebo pozná niekoho, kto fajčí.

Jedným z dôležitých bodov je NEVYHĽADÁVAJTE KOPRIČKU.

V dnešnej dobe ľudia pracujú cez Snapchat, Signal alebo Telegram, pretože správy môžete po prečítaní vymazať. Buďte flexibilní, pracujte na viacerých platformách.

Budeme tu a odpovieme na všetky vaše otázky týkajúce sa tejto témy <3
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Čo tak vytvoriť trh, na ktorom môžete ľahko nájsť predajcu vo svojom okolí?
Napríklad predajca vyrába mŕtve kvapky v okolí. Kupujúci otvorí trhovisko, zadá svoje okolie a vidí, čo sa v jeho blízkosti predáva, vidí cenu a balenie. Kupujúci zaplatí za výrobok a okamžite sa mu zobrazia všetky informácie a mapa s presnou polohou mŕtvej kvapky. Trvá to 30 - 40 minút a kupujúci dostane vytúžený výrobok, predávajúci dostane svoje peniaze a nikto sa nikdy s nikým nestretne v reálnom živote.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Čo ak kupujúci vôbec nie je legitímnym kupujúcim? Čo ak robí veľa objednávok ako lojálny zákazník len preto, aby získal informácie o miestach mŕtvych kvapiek, ktoré sa potom dostanú pod kontrolu? Pre kupujúceho nie je veľmi dobré poznať miesto, kde bol predajca alebo zamestnanec fyzicky, nehovoriac o tom, kam sa chystá ísť
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Máte o tom nesprávnu predstavu. Do hry tu vstupuje mnoho faktorov, okrem miesta je dôležitý presný čas, tiež nikto nikdy nevie, koľko ľudí pracuje pod rovnakou vlajkou. Napríklad v jednom meste môže pracovať 30 ľudí a ak LE všetko vykúpi, potom im poďakujme za výnosy. Porovnať geografiu pohybu je takmer nemožné, ak sa k tomu pristupuje inteligentne.
Koľko času, úsilia a peňazí by sa na to malo vynaložiť, je ťažké si predstaviť. V dôsledku toho sa vyšetrovanie stáva takým drahým, že prestáva byť rentabilné.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Stále však nemyslite len na seba. Myslite aj na kupujúceho alebo zamestnanca.
Zamestnanci môžu byť skorumpovaní kopáčmi a som si istý, že by urobili čokoľvek, aby si skrátili čas, aj keby to zahŕňalo kŕmenie niektorých zákazníkov alebo dokonca vás, vedúceho alebo ďalšieho v poradí nad nimi.
Obavy @41Dxflatline sú skutočné a chápeme ich, pretože jeho obavy hrajú do jedného z našich bodov, tento OP by fungoval len vo veľkých mestách alebo malých krajinách.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
@HEISENBERG
Zaujímavá poznámka, ale vidíte:
Tento imaginárny trh by mohli ohroziť policajti. Naozaj sa chcete nechať zatknúť ešte predtým, ako sa vám drogy dostanú do rúk?

Tiež by ste museli nájsť takúto platformu. Vieme, že hovoríte o platforme typu escrow systému, ale kto, prečo a kde by niekto takúto platformu vytvoril?

Váš nápad sa nám páči.

Nehovoríme, že je to nemožné, pretože takto funguje svet dark web trhov, ale zvážte, prosím, koľko ľudí by to zahŕňalo, aký je to rozsah.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ako vás policajti ohrozia, kým sa vám látky dostanú do rúk?
Koľko policajtov je potrebné zapojiť, ak sa na trhu budú denne objavovať státisíce objednávok?
Koľko poznáme prípadov, keď zatknutie jedného malého trhu, kde sa tovar nakupoval a dodával poštou, viedlo k zatknutiu stoviek ľudí? Takéto príklady poznáme.
Koľko poznáme udalostí, keď zatknutie trhovísk, kde predajcovia pracovali s mŕtvymi zásielkami, viedlo k zatknutiu viacerých ľudí? O žiadnych takýchto príkladoch nevieme.

Doručovanie tovaru prostredníctvom mŕtvych kvapiek je oveľa bezpečnejšie, anonymnejšie a rýchlejšie ako akýkoľvek iný spôsob prenosu drog.
Systém distribúcie je primitívny a jednoduchý. LE nie sú schopné účinne čeliť tomuto spôsobu distribúcie a identifikovať dodávateľský reťazec tovaru, keď si tisíce ľudí budujú biznis a nikdy sa ani nevidia.

Ak ste vy alebo ktokoľvek iný pripravený zapojiť sa do takéhoto trhu, pripravený začať budovať miestny podnik na predaj látok týmto spôsobom - napíšte mi, máme o čom diskutovať.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8

Nazvite nás bláznami, ale my nedôverujeme systému mŕtvych kvapiek. Tento systém je nespoľahlivý z dôvodu *greed. Predstavte si to, pane: presne tak, ako vás môže podozrivý predajca na AlphaBay podviesť, rovnako ako to môže urobiť nejaký predajca dead-drop. Chápeme, že budú veci, ktoré tomu zabránia, ale napriek tomu sa za to nemôžeme postaviť s touto chybou na mysli. Kupujúci môže povedať, že balík tam nikdy nebol, pretože predajca nikdy nič neumiestnil, predajca môže dokonca niekoho poslať na kontrolu a bum, vkradnú sa policajti a dostanú vášho zamestnanca a skôr či neskôr praskne a vy ste úplne FUCKED.

Niečo, na čo treba myslieť, je aj pokrytie tohto druhu OP. Tento nápad by mohol fungovať len v husto osídlených áriách, čím viac predajcov, tým lepšie a to isté platí pre zákazníkov.

Teraz sa poďme baviť o zlých hercoch a policajtoch. Povedali ste, že je nemožné chytiť niekoho, kto podstrčí mŕtvu kvapku alebo ju zdvihne, ale my by sme chceli povedať opak. Prvá vec, ktorá vás napadne, je "áno, jasné, možno sa vám nepodarí chytiť niekoho, kto niečo niekam položí, ale stavím sa, že sa vám podarí chytiť niekoho, kto niečo zdvihne, určite". Povedzme, že ste predávajúci a musíte nechať balík pre kupujúceho, možno vás nikdy nechytia, ale môžem vás ubezpečiť, že kupujúci sa pošmykne, skončí stávkovanie chytený pri získavaní tovaru. Teraz si premyslite ten istý scenár, ale predstavte si, že tovar bol podstrčený policajtmi/špatnými aktérmi (pretože platforma je čiastočne kompromitovaná), aby ho chytili, pretože možno je dôležitý alebo mu federáli chcú len zničiť život.

Táto konštrukcia chráni len predajcu alebo tzv. dealera, pričom kupujúcemu nedáva žiadnu možnosť popretia.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
@bad_coco_melon
Všetko sa učí porovnávaním. Keď hovoríme o nákupe alebo predaji drog, nemôžeme nájsť stopercentne bezpečný spôsob. Pri akomkoľvek výklade môžeme povedať, že systém distribúcie je chybný.
Musíme uvažovať za predpokladu, že kupujúci a predávajúci sa vo väčšine prípadov nechcú navzájom podvádzať, ak sa vyskytne problém, musíme ho riešiť na základe údajov, ktoré môžeme získať od účastníkov obchodu.
Predajca môže poslať aj balík pracieho prášku, ale povedať, že je to kokaín.

Keď hovoríme o predaji, musíme pochopiť, čo je dôležité:
-Rýchlosť doručenia zákazníkovi.
-Bezpečnosť predajcu.
-Bezpečnosť kupujúceho.

Pri všeobecnej rovnosti mŕtve kvapky vyhrávajú vo všetkých bodoch. Akékoľvek nové vstupy by sa mali uplatňovať v porovnaní s oboma spôsobmi predaja, aby boli objektívne.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ak ste darknetový predajca, ktorý prijíma správne opatrenia, bude takmer nemožné zistiť, kto ste, ako sa veci majú dnes. So systémom mŕtvej schránky nielenže zvyšujete svoju expozíciu, ale musíte sa hrať aj na kuriéra, čo zvyšuje vaše režijné náklady. Malý objem objednávok by ste mohli vybaviť sami, ale čo ak je objednávok viac ako bezpečných miest na odovzdanie a čo ak vykonávanie týchto mŕtvych zásielok znamená, že nevážite a nebalíte objednávky späť na základňu? Budete musieť zamestnať nejakých ľudí, vidím, že sa vám to vymkne z rúk. Pošta vo väčšine krajín je na 99 % bezpečná, pokiaľ nejde o trávu.
 

ochocinco

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Vždy ma to zaujíma, pretože v Kolumbii neplatí žiadne z pravidiel. Existuje tam špecifická štruktúra, ktorá je väčšine ľudí na vyšších úrovniach úplne cudzia.
 

ochocinco

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
A prepáčte, ak moja angličtina nie je najlepšia.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Dôležité je poznať svoje práva a zákony. Bol som 3-4-krát prichytený pri drogách, ale nikdy som nebol oficiálne obvinený. Zakaždým som sa z toho vykľučkoval, ak som zaklopal na drevo. Ak vás chytia, urobte scénu. Správaj sa silno, keď si slabý, a slabo, keď si silný. Raz ma zastavili policajti a vypočúvali ma. Vymýšľali si primerané pozastavenie, tak som sa s nimi začal hádať. Uderili mi do tela, nasadili mi putá, zobrali mi všetko z vreciek a vbehli dnu. Keď ma zatvárali, našli v peňaženke vrecúško s kokaínom a boli nadšení. Vtedy som povedal, že ste mi to podstrčili do peňaženky, vy krivé svine! MÁTE NA MOJOM POZEMKU REŤAZEC? Už hodinu som tú peňaženku nevidel, hodili ste ju do kufra a to bolo naposledy, čo som ju videl."
Naučte sa zákony
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Osmoza je v tomto smere absolútne v poriadku. Na zatknutie v akejkoľvek situácii musia mať niečo, čo často nestačí na súd, ale vedia, že väčšina ľudí sa radšej prizná, než by sedeli a bojovali. NIKDY nepovedzte LE ani slovo mimo PRÁVA. Ak ste v systéme, zistia si vaše meno, takže o tom neklamte, pretože im to dáva dôvod na to, aby vás z niečoho obvinili. Moje meno je také a také a chcem svojho právnika. Ak ste neboli prichytení s videozáznamom alebo niečím, čo by posilnilo prípad, ktorý je častejšie ako slabý, potom môžete zvyčajne mať všetko hodené počas predbežného vypočutia, ktoré sa vždy snažia dostať vás mávnuť. Súdne konania sú pre nich drahé a musia presvedčiť porotu o vašej vine na základe toho, čo majú, čo vyjde najavo, keď váš advokát podá návrh na odhalenie. A posledná vec, ktorá vždy fungovala pre mňa a pre generácie predo mnou, je byť anonymný vonku ich rovnako ako vy tu. Ak vás väčšina ľudí v komunite pozná ako feťáka, potom to vie aj LE.
 

India

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
@HEISENBERG

Ako sa stretnúť s PlugMan.

Obchodný model Air bnb:-

V súčasnosti je Air bnb plne digitálna platforma, ktorá funguje len prostredníctvom aplikácie a webovej stránky. Neexistuje žiadna osobná služba, neexistuje žiadny fyzický priestor, kam by ste museli ísť. A samotná spoločnosť Airbnb nevlastní žiadnu nehnuteľnosť. Umožňuje len spájať ľudí, ktorí majú čo ponúknuť, s inými, ktorí majú záujem o to, čo ponúkajú.
Air bnb funguje pomocou online platformy, ktorá spája jednotlivé zložky modelu.
Air bnb generuje príjmy predovšetkým prostredníctvom provízií a poplatkov za služby z rezervácií uskutočnených prostredníctvom jeho platformy. Hostitelia platia servisný poplatok vo výške približne 3 % z medzisúčtu rezervácií, zatiaľ čo hostia platia servisný poplatok v rozmedzí od 5 % do 15 %

Model mŕtvych a klesajúcich - aplikácia Air DnD
Môžete využiť voľné nehnuteľnosti s nízkym nájmom a ďalších záujemcov.
samoobslužný check-in alebo rezervácia celého miesta umožňujú interakciu s hostiteľom najmä prostredníctvom správ v aplikácii - kedykoľvek mu môžete poslať správu, ak sa niečo vyskytne.

Iba Picker, Dropper alebo BB Market vedia, kde je položka ukrytá a môžu navzájom komunikovať s aplikáciou prostredníctvom kódu vygenerovaného BB Marketom a aplikácia sa nainštaluje iba cez BB Market - príklad (Air DnD App)

Len nápad!
 
Top